Zatkanie maszyn.

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Zatkanie maszyn.

Postby in vitro... » Mon Feb 13, 2012 7:20 pm

atom smasher z Slaves to Amarok:God of Blood Chapter II - Dwarf Fortress
cantr się posypał
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Zatkanie maszyn.

Postby psychowico » Mon Feb 13, 2012 7:37 pm

in vitro... wrote:atom smasher z Slaves to Amarok:God of Blood Chapter II - Dwarf Fortress


Ok, nie doceniłem waszej wyobraźni. :mrgreen:
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Re: Zatkanie maszyn.

Postby BZR » Mon Apr 02, 2012 5:29 pm

in vitro... wrote:atom smasher z Slaves to Amarok:God of Blood Chapter II - Dwarf Fortress

Coś czuję, że ktoś może wiedzieć skąd się wzięło imię jednej z moich nowych postaci;)
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Zatkanie maszyn.

Postby lacki2000 » Tue Apr 03, 2012 7:51 pm

BZR wrote:
in vitro... wrote:atom smasher z Slaves to Amarok:God of Blood Chapter II - Dwarf Fortress

Coś czuję, że ktoś może wiedzieć skąd się wzięło imię jednej z moich nowych postaci;)
(offtop bo ontop i tak nieaktualny :P ) Ja to w ogóle nie mogę pojąć jak można dawać swoim postaciom imiona z innych światów. Tak samo nazwy miast. To takie trochę mało twórcze. Znaczy nie mam nic do Jana Kowalskiego ale Mark Twain czy Jack Sparrow... - w niektórych, pilnujących indywidualnego klimatu grach MMORPG (głównie w MUDach) gracze tych postaci są proszeni przez "górę" o zmianę imienia.
Czy nie byłoby wam głupio gdybyście czytali książkę lub oglądali film w którym są postacie z innych światów/książek/filmów? Nie chodzi oczywiście o parodie/aluzje czy inne nawiązania.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Zatkanie maszyn.

Postby in vitro... » Tue Apr 03, 2012 9:38 pm

mam tak samo. nigdy nie miałem postaci, która nie miałaby unikalnego imienia mojego pomysłu. nie licząc Joanny i Józefa. choć i tak nie słyszałem o żadnym innym Józku w cantrze
cantr się posypał
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Zatkanie maszyn.

Postby Sasza » Wed Apr 04, 2012 5:12 am

Ten Józek, o ile mi się nie pomyliły postacie, który teraz padł na zawał?

Można zrobić temat o własnie najciekawszych unikalnych imionach, bo większość chyba jednak wymyśla własnie, ale nie wiem czy nie przerodzi się w wątek o ulubionych postaciach.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Zatkanie maszyn.

Postby poziomek90 » Wed Apr 04, 2012 2:25 pm

Zawsze staram się tępić postacie ze skopiowanymi imionami, bo to takie żenujące
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Zatkanie maszyn.

Postby in vitro... » Wed Apr 04, 2012 4:25 pm

O, więc jednak byli jacyś oprócz mojego. Mój padł od topora w Białej Wieży 5 lat temu.
cantr się posypał

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest