automatyczne wylogowywanie

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

automatyczne wylogowywanie

Postby lacki2000 » Tue Jan 03, 2012 9:26 pm

Czy zauważył to ktoś prócz mnie, że ostatnimi czasy coś często się wylogowuje automatycznie z gry? Przez ostatnie kilka dni mam odpalone zieloną stronę na jednym kompie, jednej przeglądarce (ff) od rana do wieczora i znacznie częściej muszę się ponownie logować niż to drzewiej bywało.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby Greek » Tue Jan 03, 2012 10:03 pm

Sesja wygasa obecnie po pół godzinie braku aktywności, nie wiem jak było wcześniej ale może to to.

Do tego o 23:15 wyrzuca (prawie) zawsze wszystkich, tak jest i nie wiem czemu, ale z tym się nie dyskutuje :P
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby lacki2000 » Wed Jan 04, 2012 12:15 am

Greek wrote:Sesja wygasa obecnie po pół godzinie braku aktywności, nie wiem jak było wcześniej ale może to to.

Do tego o 23:15 wyrzuca (prawie) zawsze wszystkich, tak jest i nie wiem czemu, ale z tym się nie dyskutuje :P
No możliwe że skrócili sesje - pewnie z tego samego powodu co na studiach: aby wyrobić się na Euro2012 :)
A wylogowywanie o 00:15, 12:15 i 16:15 znam i toleruję, może w czasie zimowym jest o godzinę przesunięte.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby KVZ » Wed Jan 04, 2012 2:09 am

Mnie bardziej wnerwia, że co chwile wylogowuje mnie z forum :o
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby Mars » Wed Jan 04, 2012 8:18 am

KVZ wrote:Mnie bardziej wnerwia, że co chwile wylogowuje mnie z forum :o


Ciasteczka sprobuj przeczyścić :)
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby psychowico » Wed Jan 04, 2012 9:57 am

Sesja została przedłużona do godziny. A wcześniej to w ogóle się raczej nie kończyła, nie licząc momentów automatycznego czyszczenia jak wspomniana 23:15. Mogłeś ją też współdzielić z kolegami na kilku komputerach w banalny sposób i kilka innych smaczków :twisted:
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby KVZ » Wed Jan 04, 2012 2:45 pm

Mars wrote:
KVZ wrote:Mnie bardziej wnerwia, że co chwile wylogowuje mnie z forum :o


Ciasteczka sprobuj przeczyścić :)


Tylko mi wytłumacz jak się "czyści ciasteczka" xD Gleba.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Aravat
Posts: 415
Joined: Tue Jun 27, 2006 9:26 pm
Location: Ennis, Ireland

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby Aravat » Sat Jan 07, 2012 9:52 am

Ten statek obecnie dokuje. (100%)

Chyba coś panowie wczoraj popsuli podczas tego całego ulepszania. 8)
Wszystko nalezy robic w sposob tak prosty jak to tylko mozliwe i ani troche prosciej....
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby poziomek90 » Sat Jan 07, 2012 10:31 am

Skądże. Masz po prostu od 99,95% do 99,(9)% dokowania i gra zaokrągla to do 100%. Ale pokazywanie tarcz i innych rzeczy w ekwipunku, zepsuli na pewno :)
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Aravat
Posts: 415
Joined: Tue Jun 27, 2006 9:26 pm
Location: Ennis, Ireland

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby Aravat » Sat Jan 07, 2012 10:38 am

Poziomek..Przez 6 lat grania pierwszy raz zobaczyłem zobaczyłem 100% podczas dokowania. To nie jest tak jak przy produkcji gdzie faktycznie może być taki numer, że po zaokrągleniu wychodzi 100% a de facto jest mniej. Podczas dokowania zawsze procenty były te same. Czyli 43, 55, 75 a 100 już nie było bo okręt był już w porcie. A może ja po prostu przez te parę lat miałem szczęście przy dokowaniu. Ktoś miał kiedyś 100%? (I nie pytam o jazdę samochodem bo tam wiem, że to się zdarza).

Edit:
Właśnie zauważyłem kolejną rzecz. Siedząc w pojeździe, który się porusza po drogach lądowych nie widać mapki. To chyba normalne nie jest.
Wszystko nalezy robic w sposob tak prosty jak to tylko mozliwe i ani troche prosciej....
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby psychowico » Sat Jan 07, 2012 1:37 pm

Mapka naprawiona (nie jestem pewien czy już wrzucona łatka do gry), nie dotykaliśmy dokowania, na 90% to problem zaokrąglenia.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Aravat
Posts: 415
Joined: Tue Jun 27, 2006 9:26 pm
Location: Ennis, Ireland

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby Aravat » Sat Jan 07, 2012 3:50 pm

Coś z tym dokowaniem nie tak. Najpierw pokazywało 100%. Potem pokazał się komunikat: "Nazwa okrętu dokuje w ." (bez nazwy portu)
Okręt nie zadokował tylko jest gdzieś nie wiadomo gdzie. Jak patrzę na mapkę to mam informację, że: "Ten statek obecnie dryfuje. Dokoła rozpościera się morze." Na górze mnóstwo informacji o błędach w bazie SQL. Niech nikt mi nie mówi, że to jest normalne...

Edit:
I jeszcze ciekawostka. Moja postać okazuje się (według mapki) że nie jest na okręcie. Okręt jest obok. Jak próbowałem ustawić kierunek to pojawił się taki oto komunikat: "ERROR: Próbujesz zmienić nawigację statku na którym nie znajdujesz się w tej chwili.= "
Wszystko nalezy robic w sposob tak prosty jak to tylko mozliwe i ani troche prosciej....
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby wadko » Sat Jan 07, 2012 4:27 pm

To znany błąd. Zgłoś to do suportu.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby psychowico » Sat Jan 07, 2012 10:40 pm

Nie ma to żadnego związku z updatem, jak Wadko mówi, zgłoś do supportu.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Re: automatyczne wylogowywanie

Postby Zamia » Mon Jan 30, 2012 9:32 pm

Być może zacząłeś dokowanie dokładnie w czasie tury. Też mi się tak kiedyś zdarzyło.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest