Multikonto wśród rodzeństwa

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Multikonto wśród rodzeństwa

Postby poziomek90 » Sat Jul 30, 2011 4:14 pm

Siema. Taki mały problem - gram w Cantra mam już z dwa miesiące konto, ale moja siostra też chciałby sobie założyć konto i grać. Tutaj pojawia się problem, bo mamy tylko jeden komputer w domu, więc konta byłyby zakładane i grane z jednego MAC (IP mamy zmienne). Co zrobic w takiej sytuacji? Jakoś zgłosić to do supportu (najbezpieczniej, ale czy jest taka możliwość) czy nie przejmować się, bo mam zmienne IP?
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Multikonto wśród rodzeństwa

Postby Sasza » Sun Jul 31, 2011 4:31 am

Powiadom przez formularz PD, ale nie czekaj na odpowiedź i spokojnie załóż konto dla siostry.

Pamiętaj jednak, że jeśli to ewidentnie będziesz grał tylko ty na dwa konta, to administratorzy szybko to zauważą.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
KAOS
Posts: 856
Joined: Sun Feb 14, 2010 6:53 pm
Location: Berlin, Europa

Re: Multikonto wśród rodzeństwa

Postby KAOS » Sun Jul 31, 2011 8:01 am

Cześć Poziomek, masz wiadomość. :)
Wenn es einen Glauben gibt, der Berge versetzen kann, so ist es der Glaube an die eigene Kraft.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Multikonto wśród rodzeństwa

Postby gawi » Sun Jul 31, 2011 8:54 am

KAOS wrote:Cześć Poziomek, masz wiadomość. :)

oo Kaos Ty w Pd ? Gratuluje :) i ja też chce wiadomość:P
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
KAOS
Posts: 856
Joined: Sun Feb 14, 2010 6:53 pm
Location: Berlin, Europa

Re: Multikonto wśród rodzeństwa

Postby KAOS » Sun Jul 31, 2011 9:02 am

Tak, od około roku. :P

But I still need to level up my Polish. :wink:
Wenn es einen Glauben gibt, der Berge versetzen kann, so ist es der Glaube an die eigene Kraft.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Multikonto wśród rodzeństwa

Postby poziomek90 » Sun Jul 31, 2011 10:56 am

Sasza wrote:Pamiętaj jednak, że jeśli to ewidentnie będziesz grał tylko ty na dwa konta, to administratorzy szybko to zauważą.


To znaczy? Mamy logować się na swoje konta w jakimś odstępie czy coś? Albo nasze postacie nie mogą ze sobą współpracować mimo, że bedą w tych samych osadach?
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Multikonto wśród rodzeństwa

Postby wadko » Sun Jul 31, 2011 5:48 pm

Pewnie chodziło o współpracę. Musisz traktować postacie siostry jak swoje własne, czyli zero współpracy, bicia się czy pracy w tej samej firmie (dla tej samej osoby). Skoro macie jeden komputer, to ciężko wam będzie zalogować się w tym samym momencie ;)
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Multikonto wśród rodzeństwa

Postby Sasza » Sun Jul 31, 2011 7:51 pm

Mogą pracować nawet przy tym samym projekcie. Może zdarzyć się tak, że postać siostry pojawi się w tej samej osadzie co jego, to też nie musi nigdzie odchodzić. Mogą sobie parkę zrobić, dopóki to jest w ich własnym interesie.
Najważniejsza zasada tutaj jest taka, aby ich postacie nie wpływały w znaczący sposób na postacie innych graczy, czyli: zero wspólnego zabijania, zero pomówień w grze w stosunku do innych itp.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Multikonto wśród rodzeństwa

Postby wadko » Mon Aug 01, 2011 3:14 pm

Czyżby zasady się zmieniły? Jak ja pytałem o podobny problem to tak mi powiedziano jak napisałem w poprzednim poście.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Re: Multikonto wśród rodzeństwa

Postby Sasza » Mon Aug 01, 2011 7:33 pm

Mój post też nie był moim wymysłem, tylko wnioskami po rozmowach z PD. Tylko widzisz, to zależy kiedy pytałeś i kogo, bo ja kilka razy i dawno. Najpewniej są różne interpretacje kiedy można współgrać, byle to nie wpływało w znaczący sposób na rozwój wydarzeń w grze.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Re: Multikonto wśród rodzeństwa

Postby B.M.T. » Tue Aug 02, 2011 4:24 pm

Wydaje mi się, ze jeślinie będzie współpracy poza Cantrem to nie powinno być też problemów.Jak będziecie znali swoje postacie to będzie kusiło żeby oszukiwać trochę.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest