Opis wygladu

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Opis wygladu

Postby cald dashew » Wed Aug 04, 2010 9:57 am

Ja mam takie bardzo głupie pytanie, może ktoś zna odpowiedź. Opis postaci jest dla graczy a nie dla innych postaci, więc teoretycznie można napisać coś takiego: "Wygląda podobnie do hitlera", przy czym hitler to tylko głupi przykład, mogłaby być też np. Doda albo jakaś inna znana persona. Kazdy z nas wie jak wygląda np. hitler więc taki opis jest w miarę przejrzysty :D To łamie jakieś zasady? Oprócz, oczywiście psucia klimatu gry itd. itp.
Image
Image
Image
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Opis wygladu

Postby lacki2000 » Wed Aug 04, 2010 11:59 am

Chyba nie łamie. Dopiero by złamało jakbyś komuś ten tekst przekazał dowolną drogą.

A czemu piszesz Hitler z małej a Doda z dużej? Doda bardziej ci się podoba? :P
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
Piscator
Administrator Emeritus
Posts: 6843
Joined: Sun Jul 02, 2006 4:06 pm
Location: Known Space

Re: Opis wygladu

Postby Piscator » Wed Aug 04, 2010 12:51 pm

At least in my opinion it wouldn't break the rules, although it might be better to take the effort to write a more detailed description. It reads just nicer.

Google wrote:Przynajmniej w mojej opinii nie będzie łamać zasady, choć może lepiej byłoby podjąć wysiłek, aby napisać bardziej szczegółowy opis. To brzmi po prostu ładniej.
Pretty in pink.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Opis wygladu

Postby lacki2000 » Wed Aug 04, 2010 8:45 pm

Aha, ja źle zrozumiałem, jeśli chodzi o opis własnej postaci dla innych to jak dla mnie jest to naruszenie ważnej zasady dobrego smaku i klimatu.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Re: Opis wygladu

Postby cald dashew » Wed Aug 04, 2010 9:14 pm

lacki2000 wrote:Aha, ja źle zrozumiałem, jeśli chodzi o opis własnej postaci dla innych to jak dla mnie jest to naruszenie ważnej zasady dobrego smaku i klimatu.


No tak, ale zapytałem z czystej ciekawości, i napisałęm też że nie mieszając w to klimatu i takich tam bo to wiem.

a hitler z małej bo tak pewnie podświadomie wyraziłem brak szacunku do tej postaci :P

Piscator wrote: At least in my opinion it wouldn't break the rules, although it might be better to take the effort to write a more detailed description. It reads just nicer.


Thank You for the answer Piscaror. I'm most grateful.
Image

Image

Image
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Re: Opis wygladu

Postby BZR » Fri Oct 15, 2010 8:25 am

Ale szacuneczek dla Dody głęboko zakodowany;)
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Re: Opis wygladu

Postby Tetro » Fri Oct 15, 2010 1:57 pm

:mrgreen: coś w tym jest....
?

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest