Kilka pytań uściślających zasady...

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Re: Kilka pytań uściślających zasady...

Postby Ula » Tue Sep 13, 2011 8:50 pm

Zamia wrote:Nie znalazłam lepszego miejsca na zadanie tego pytania, choć z pewnością była już o takich przypadkach mowa.

Czy gracz celowo psujący grę m.inn. poprzez rozrzucanie setek nieedytowalnych notatek /w tym również wulgarnych/ powinien być eliminowany z gry?

Mam na myśli gracza, nie jego postać, bo z tą łatwo sobie poradzić. Ale taki gracz po utracie jednej postaci zrobi sobie kilka kolejnych, być może równie debilnych. Czy o to chodzi w grze? Można odgrywać złośliwca, idiotę, kretyna...ale gdzie jest granica? Jeśli jest to naruszeniem zasad gry do kogo należy to zgłosić i w jaki sposób? Napisałam jakiś czas temu pw w tej sprawie do członka Departamentu, ale nie otrzymałam żadnej odpowiedzi.


Konto takiego osobnika może zostać zablokowane do czasu aż nie przestanie uprzykrzać gry innym graczom (czyli czasem na zawsze). Zgłaszać można drogą tradycyjną na support lub bezpośrednio do PD.
Image

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest