problemy z grą i wiki

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
A.L.M.E.R
Posts: 299
Joined: Sat May 08, 2010 2:42 pm
Location: Urlop
Contact:

Re: problemy z grą i wiki

Postby A.L.M.E.R » Tue Jun 01, 2010 4:48 pm

Po backupie nie będzie tych postaci ktore byly. wielka szkoda, bo znowu trzeba ta amnezje udawac. :|
Zieleń czy nie zieleń- oto jest pytanie
User avatar
Miri
Posts: 1272
Joined: Wed May 16, 2007 3:32 pm

Re: problemy z grą i wiki

Postby Miri » Tue Jun 01, 2010 4:56 pm

Backupy są robione raz dziennie, więc bez obawy, aż tak dużo nie stracimy.
Gorzej, że wygląda na to, że ktoś Cantra zhaczył...
Doug R. wrote:It looks like someone hacked the game and did this. While I have no proof, all my characters were killed after I locked the game (and no others).

Marol is shutting down the database to prevent further infiltration.

viewtopic.php?f=1&t=18613&start=255
User avatar
A.L.M.E.R
Posts: 299
Joined: Sat May 08, 2010 2:42 pm
Location: Urlop
Contact:

Re: problemy z grą i wiki

Postby A.L.M.E.R » Tue Jun 01, 2010 5:11 pm

Teraz gdy wpisuje www.cantr.net wcale nie łączy się z serwerem. czy to zabieg GAB, czy jakiś dupek niszczy dalej ??
Zieleń czy nie zieleń- oto jest pytanie
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Re: problemy z grą i wiki

Postby cald dashew » Tue Jun 01, 2010 5:43 pm

ja też się od jakiegos czasu nie mogę zalogować.
Image
Image
Image
User avatar
Aravat
Posts: 415
Joined: Tue Jun 27, 2006 9:26 pm
Location: Ennis, Ireland

Re: problemy z grą i wiki

Postby Aravat » Tue Jun 01, 2010 10:00 pm

Powoli odechciewa mi się grać...
Wszystko nalezy robic w sposob tak prosty jak to tylko mozliwe i ani troche prosciej....
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Re: problemy z grą i wiki

Postby AUTO » Tue Jun 01, 2010 10:17 pm

A mnie właśnie strasznie chce się teraz grać. Najbardziej doceniamy coś gdy nam tego brakuje :)
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: problemy z grą i wiki

Postby koksu » Wed Jun 02, 2010 4:53 am

Popieram Aravata. Cantr coraz częściej nie działa, jest coraz więcej śpiochów.. jedna moja postać okradła całą osadę i nawet jej nie gonili - wszyscy spali. Robi się nudno :|
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: problemy z grą i wiki

Postby gawi » Wed Jun 02, 2010 5:09 am

To ze cantr nie działą to normalka przeważnie jakoś na wiosne zawsze coś się z nim dzieje i wymaga naprawy więc sie przyzwyczaiłem . Co do śpiochów no jest sporo w tym moje postacie ... ale cóż od jakiegoś czasu ogarnia mnie zniechęcenie do gry . Widać sie wypaliłem i może potrzebuje troche odpoczynku ...
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Re: problemy z grą i wiki

Postby Fieger » Wed Jun 02, 2010 6:43 am

hmm..przynajmniej będę mieć czas żeby się do sesji pouczyć :P
I have a cunning plan...
User avatar
Aravat
Posts: 415
Joined: Tue Jun 27, 2006 9:26 pm
Location: Ennis, Ireland

Re: problemy z grą i wiki

Postby Aravat » Wed Jun 02, 2010 7:33 am

Co najmniej do piątku mamy wolne, ale nie to mnie martwi najbardziej. Najgorsze jest to, że oni nie wiedzą co się dzieje. Może być tak, że ktoś się nieźle bawi naszym kosztem. Jeśli Jos nie odkryje przyczyny tego wszystkiego (czyt: luki w zabezpieczeniach) to będziemy mieć takie awarie częściej. A to może zniechęcić wiele osób do gry. Ja już teraz zastanawiam się czy przy pierwszej możliwej okazji nie wcisnąć krzyżyka. Cantr upada i temu nikt nie zaprzeczy...
Wszystko nalezy robic w sposob tak prosty jak to tylko mozliwe i ani troche prosciej....
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Re: problemy z grą i wiki

Postby cald dashew » Wed Jun 02, 2010 7:41 am

Aravat wrote:Powoli odechciewa mi się grać...


Zaczyna się :twisted: marudzenie, jak zwykle na forum kiedy gra nie działa 1+ h

Aravat wrote: A to może zniechęcić wiele osób do gry. Ja już teraz zastanawiam się czy przy pierwszej możliwej okazji nie wcisnąć krzyżyka.


Wciskaj, wciskaj. *zachęca* Tylko nie wiem czym się chwalisz? I po co obwieszczasz to wszem i wobec, mamy się poużalać czy pogłaskać po główce??


Aravat wrote: Cantr upada i temu nikt nie zaprzeczy...


No i problemy nie znaczą upadku.
Image

Image

Image
User avatar
Aravat
Posts: 415
Joined: Tue Jun 27, 2006 9:26 pm
Location: Ennis, Ireland

Re: problemy z grą i wiki

Postby Aravat » Wed Jun 02, 2010 8:50 am

Pieprzysz bez sensu Cald Dashew. Gram w tę grę ładnych parę lat i nie przypominam sobie żebym w takich przypadkach kiedykolwiek marudził. Stwierdziłem tylko fakt, że gra upada. A mam prawo tak twierdzić bo gram wystarczająco długo żeby móc zauważyć tendencję spadkową tej gry. Jeśli Ty tego nie zauważasz to cóż..poradziłbym Ci zmienić okulistę. Ludzie są zniechęceni. Grają od przypadku do przypadku. Odzywa się mało kto i to do tego rzadko..Oczywiście są wyjątki, nie zaprzeczam temu, ale są to coraz rzadsze rodzynki. Ja spędzam sporo czasu w grze, ale zauważyłem, że przez to ogólne "milczenie owiec" moje postaci też zaczęły popadać w apatię. No bo ile można gadać do siebie? Próbujesz coś działać, rozweselić towarzystwo a tu nic, tylko chrapanie. I niestety ale takie awarie nie powodują, że sytuacja się poprawia. Mamy kolejne kilka dni przerwy podczas których można zacząć przyzwyczajać się do życia w świecie baz Cantra. Do tego zbliża się mundial, wakacje...Chciałbym się mylić, naprawdę, ale mam dziwne przeczucie, że nadchodzi koniec.
Wciskaj, wciskaj. *zachęca* Tylko nie wiem czym się chwalisz? I po co obwieszczasz to wszem i wobec, mamy się poużalać czy pogłaskać po główce??

Wiesz co? Jesteś zwykły cham. Tylko tyle Ci powiem.
Wszystko nalezy robic w sposob tak prosty jak to tylko mozliwe i ani troche prosciej....
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Re: problemy z grą i wiki

Postby AUTO » Wed Jun 02, 2010 8:52 am

Ale z niektórych malkontenci :/
User avatar
Zamia
Posts: 790
Joined: Tue Jan 09, 2007 9:38 pm

Re: problemy z grą i wiki

Postby Zamia » Wed Jun 02, 2010 9:06 am

Ogólna pomoc

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Re: problemy z grą i wiki

Postby cald dashew » Wed Jun 02, 2010 10:03 am

Aravat wrote:Pieprzysz bez sensu Cald Dashew. Gram w tę grę ładnych parę lat i nie przypominam sobie żebym w takich przypadkach kiedykolwiek marudził. Stwierdziłem tylko fakt, że gra upada. A mam prawo tak twierdzić bo gram wystarczająco długo żeby móc zauważyć tendencję spadkową tej gry. Jeśli Ty tego nie zauważasz to cóż..poradziłbym Ci zmienić okulistę. Ludzie są zniechęceni. Grają od przypadku do przypadku. Odzywa się mało kto i to do tego rzadko..Oczywiście są wyjątki, nie zaprzeczam temu, ale są to coraz rzadsze rodzynki. Ja spędzam sporo czasu w grze, ale zauważyłem, że przez to ogólne "milczenie owiec" moje postaci też zaczęły popadać w apatię. No bo ile można gadać do siebie? Próbujesz coś działać, rozweselić towarzystwo a tu nic, tylko chrapanie. I niestety ale takie awarie nie powodują, że sytuacja się poprawia. Mamy kolejne kilka dni przerwy podczas których można zacząć przyzwyczajać się do życia w świecie baz Cantra. Do tego zbliża się mundial, wakacje...Chciałbym się mylić, naprawdę, ale mam dziwne przeczucie, że nadchodzi koniec.
Wciskaj, wciskaj. *zachęca* Tylko nie wiem czym się chwalisz? I po co obwieszczasz to wszem i wobec, mamy się poużalać czy pogłaskać po główce??

Wiesz co? Jesteś zwykły cham. Tylko tyle Ci powiem.


Może i cham, ale ja przynajmniej nie przeklinam.
Po prostu wkurza mnie już takie beznadziejne marudzenie. Bo powiedz, po co to piszesz? Płacisz coś na Cantr że masz takie wymagania? Wszyscy robią wszystko za darmo a nawet zarząd dopłaca do gry. Są dziury w ochronie Cantra, pewnie ktoś sobie niszczy naszą grę. Siła wyższa, kogoś złośliwość, a Ty robisz wielkie wyrzuty, grozisz naciśnięciem krzyża (tylko komu grozisz?), wciskaj jak chcesz. Do kogo masz pretensje?

Aravat wrote: Mamy kolejne kilka dni przerwy podczas których można zacząć przyzwyczajać się do życia w świecie baz Cantra.


Ej, to tylko gra, poczekamy do piątku i zagramy, albo i nie.
Image

Image

Image

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest