Tunel transkontynentalny

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Tunel transkontynentalny

Postby robin_waw » Tue Jul 21, 2009 9:37 am

Podróżował ktoś takim "tunelem" ?
Ciekawy jestem jakie długie są te tunele, ile czasu trzeba by iść na piechotę aby przejść cały ?
grzybi
Posts: 326
Joined: Tue Aug 05, 2008 5:31 pm
Location: Lodz / Poland

Postby grzybi » Tue Jul 21, 2009 10:34 am

Widziałem tę mapę, ale jakoś nie mogę przypasować w jakiej to okolicy (to że to Fu to wiem) Są co najmniej dwa takie tunele.

A na starych wyspach drogi się przecinają w kilku miejscach. Skrzyżowania znaczy są. I wcale nie można na nich skręcić ;)
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Tue Jul 21, 2009 10:44 am

grzybi wrote:A na starych wyspach drogi się przecinają w kilku miejscach. Skrzyżowania znaczy są. I wcale nie można na nich skręcić ;)


Widocznie są to trasy szybkiego ruchu a skrzyżowania bezkolizyjne.
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Tue Jul 21, 2009 11:46 am

te tunele to zwyczajne babole w prowadzeniu dróg;-) strasznie długa droga (jak an stare wyspy) jest na Nawiedzonej Wyspie.
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
grzybi
Posts: 326
Joined: Tue Aug 05, 2008 5:31 pm
Location: Lodz / Poland

Postby grzybi » Tue Jul 21, 2009 12:12 pm

Jak na złość nie mogę znaleźć żadnej kompletnej mapy tej wyspy. Ciekawe, że nikt tego jeszcze nie poprawił. Surowce przecież się pojawiały i znikały.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest