Odblokujcie mi konto :(-bo postac kaput

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Hotbird002700
Posts: 34
Joined: Sat Apr 18, 2009 5:58 pm

Odblokujcie mi konto :(-bo postac kaput

Postby Hotbird002700 » Sun May 10, 2009 4:04 am

Wiem ze zlamalem NZ o której mowilem cantryjczykowi.ale iz nie moge wyslac PM powiem to tu . Prosze o odblokowanie mojego konta ID:104916 poniewaz moja ulubiona postac z ugruntowama przyszloscia moze dzis wieczorem kaput :(. I informuje iz z?amanie przezemnie NZ i innych zasad (takze na forum)NIGDY SIE NIE POWTORZY!.pozdrawiam
Tel. Z kukó?k? hmm luuzik
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Sun May 10, 2009 8:49 pm

Człowieku !

Pierwsza sprawa: Najpierw łamiesz NZ, a potem szlochasz na forum, że ci "najlepsza" postać zdechnie !? Trzeba było to najpierw przemyśleć.

Druga sprawa: Myślisz że nikt nie patrzy się z polaków na angielskie forum ? Tu płaczesz, przyznajesz się do winy i obiecujesz poprawę, a na angielskim forum piszesz, że Cantryjczyk zablokował ci konto z niewiadomych powodów ?! Myślisz, że w polskim PD są ćwoki ?
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Postby kamil1313 » Mon May 11, 2009 12:44 pm

skoro mówisz, że ma ugruntowaną przyszłość, to dlaczego przez rok (cantryjski) nie jadła?
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Mon May 11, 2009 1:08 pm

kamil1313 wrote:skoro mówisz, że ma ugruntowaną przyszłość, to dlaczego przez rok (cantryjski) nie jadła?


bo to przeszlosc niejadalna byla
Image
Image
Image
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Mon May 11, 2009 1:41 pm

Sopel_1 wrote:Druga sprawa: Myślisz że nikt nie patrzy się z polaków na angielskie forum ? Tu płaczesz, przyznajesz się do winy i obiecujesz poprawę, a na angielskim forum piszesz, że Cantryjczyk zablokował ci konto z niewiadomych powodów ?! Myślisz, że w polskim PD są ćwoki ?


Szczerze wątpię, żeby ktokolwiek na angielskim forum zrozumial o co mu chodzilo. :wink: W ogóle szacun dla Ciebie, że to rozszyfrowałeś, bo ja, mimo że angielskim sie posluguje na codzien, sam bym sobie pewnie nie poradzil. :D

A ty Hotbird, albo żyj w zgodzie z zasadami, albo przynajmniej nie płacz że zostałeś ukarany. Skoro przyznajesz sie do złamania NZ, to przyjmij też konsekwencje. Jakbyś wcześniej pomyślał, to nie byłoby problemu.
ImageImage
Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest