śmierć na drodze... gdzie trup?

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
ZauraK
Posts: 1
Joined: Sat Jan 17, 2009 11:15 pm

śmierć na drodze... gdzie trup?

Postby ZauraK » Wed May 06, 2009 9:09 pm

Tak sobie szukam po forum i nie widzę odpowiedzi na takie pytanie.

Zdarzyło mi się utłuc osobnika na drodze który szedł nieco przedemną. Czy ciało i niesione przedmioty znikają czy też można je 'gdzieś' znaleć i podnieść a ciało zakopać?
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Wed May 06, 2009 9:11 pm

Ciało i reszta ekwipunku bedzie w lokacji skad ruszyl ow trup, chyba ze byl blizej docelowej lokacji... Chyba zrozumiale to napisałem:P
?
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Wed May 06, 2009 9:14 pm

dobrze bys poszukał bys znalazł niedawno była gdzies dysputa .. nie ma ciała i rzeczy tylko jeśli sie zabije postac gracza który gra krócej niż pare dni chyba 5 .. jeśłi to normalny gracz to ciało znajdziesz w lokacji przy której bliżej został zabity .. (to jest pierwsza teoria moja) druga to taka że ciało i wszelkie jego rzeczy znajdziesz w miejscu z którego rozpocząleś pościg. myśle ze nie zamaałem nadto
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
Aihal
Posts: 122
Joined: Wed Nov 24, 2004 4:13 pm

Postby Aihal » Fri May 08, 2009 7:18 pm

Kiedyś było w miejscu z którego wyruszyła ta postać, niezależnie od odległości (sprawdzone osobiście :-( ) jeśli nic nie zmieniono to tak zapewne nadal jest. Ale co się dzieje jeśli ktoś zmieniał kierunek wędrówki? Osobiście myślę że nic się nie zmienia.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest