Pomocy :)

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Renia
Posts: 4
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:11 pm

Pomocy :)

Postby Renia » Thu Jan 22, 2009 11:25 pm

Cześć jestem nowa. Mam 15 lat i na imię Renata. Znalazłam grę nie wiem jak ale fajnie się zapowiada... Ale już mam problem :) Bo aby sie zalogować mam podać numer ID który mam dostać na pocztę w e-mailu... Dostałam e-maila ale numeru już nie i nie mogę się zalogować xD Proszę pilnie o pomoc ;)
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Thu Jan 22, 2009 11:37 pm

Witaj. Sprawdź pocztę teraz, automatyczna wiadomość z numerem powinna się pojawić. Pozdrawiam.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
Renia
Posts: 4
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:11 pm

Postby Renia » Thu Jan 22, 2009 11:41 pm

O jest :) Dziekuję :D
User avatar
Renia
Posts: 4
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:11 pm

Postby Renia » Thu Jan 22, 2009 11:55 pm

Mam jeszcze jedno pytanko. Jeśli chce się przywitać z mieszkańcami i porozmawiać z nimi muszę napisać notatkę, zostawić kopertę czy jeszcze coś innego ?
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Fri Jan 23, 2009 12:05 am

Zapraszam do zapoznania się z tym, bywa pomocne.
http://www.cantr.net/mwiki/index.php/Polska_Wersja
"Twój pierwszy dzień w cantr" wiele wyjaśnia.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Fri Jan 23, 2009 11:14 am

Rozmowę z mieszkańcami prowadzi się w czymś w rodzaju okienka dialogowego w zakładce zdarzenia. Jak chcesz mówić do wszystkich, to po prostu wpisujesz co ci lezy na sercu w białe pole i klikasz w "mów do wszystkich". Jak chcesz przekazać coś do jednej postaci, to wchodzisz w zakładkę "ludzie", wybierasz ją z listy i klikasz w ikonkę komiksowego dymka-pojawi się pole podobne do tego z zakładki "ludzie".

Aaa, "przedstawiając się" pamiętaj o tym, że twoje postacie nie są tobą. nie mają żadnej wiedzy poza znajomością jednego języka i swojego imienia, wybranego przy ich tworzeniu, nie wiedzą tego co pozostałe twoje postacie, nie wiedzą gdzie się urodziły ani absolutnie nic-i o tym też trzeba pamiętać je odgrywając. Trochę to męczące, ale jaka radocha z odgrywania swojego przeciwieństwa.
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
User avatar
Renia
Posts: 4
Joined: Thu Jan 22, 2009 11:11 pm

Postby Renia » Fri Jan 23, 2009 12:40 pm

Czytałam tą stronę ale musiałam nie zrozumiem :D Ale już umiem. Dzięki wielkie :)
User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Postby Jinchuuriki » Fri Jan 23, 2009 2:22 pm

Cześć jestem Wojtek. Też mam piętnaście lat xD

Pamięta ktoś jeszcze tą reklame?? Dziwne było to że pisząc 'cześć' używał tylko prawej strony klawiatury :]




Nymywahahahahaha. KOCHAM OFFTOP :twisted:
"Freedom is only a hallucination"
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Fri Jan 23, 2009 2:59 pm

Ogólna pomoc
Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Sat Jan 24, 2009 1:26 am

pikolo wrote:Aaa, "przedstawiając się" pamiętaj o tym, że twoje postacie nie są tobą. nie mają żadnej wiedzy poza znajomością jednego języka i swojego imienia, wybranego przy ich tworzeniu, nie wiedzą tego co pozostałe twoje postacie, nie wiedzą gdzie się urodziły ani absolutnie nic-i o tym też trzeba pamiętać je odgrywając. Trochę to męczące, ale jaka radocha z odgrywania swojego przeciwieństwa.
Ta wiedza jest strasznie pokręcona bo nasze postacie znają praktycznie wszystkie zagadnienia techniczne zawarte w cantryjskiej wiki - potrafią samodzielnie zbudować autobus jeśli tylko mają wszystkie surowce. Oczywiście są poziomy umiejętności ale one tylko wpływają na czas wykonania projektu.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Sat Jan 24, 2009 1:43 pm

a co ma wiedza techniczna do wiedzy geograficznej, historycznej, pragnień i znajomości języków obcych? :shock:
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Sat Jan 24, 2009 5:31 pm

pikolo wrote:a co ma wiedza techniczna do wiedzy geograficznej, historycznej, pragnień i znajomości języków obcych? :shock:
Ja tylko dodałem ten istotny element wiedzy postaci, którego nie wymieniłeś. I napisałeś "absolutnie nic" co w związku z umiejętnościami postaci tajemniczo nabytymi jest określeniem nieco niedokładnym.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Sat Jan 24, 2009 5:58 pm

jezu...

"absolutnie nic z dziedzin humanistycznych z nauk przyrodniczych"-pasuje?
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
Hejal
Posts: 1
Joined: Tue Mar 24, 2009 6:41 pm

Postby Hejal » Tue Mar 24, 2009 6:49 pm

też mam ten problem czekam od kilku dni na ID i nic.Mój email to dobberman135@gmail.com Da się coś z tym zrobić żebym pograł?Proszę o pomoc
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Postby suchy » Tue Mar 24, 2009 10:11 pm

Z podobnymi problemami jak kolegi Hyjala można się zgłaszać bezpośrednio do mnie na PW.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest