Nie moge sie zarejestrowac

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Hanter
Posts: 6
Joined: Tue Dec 02, 2008 7:01 pm

Nie moge sie zarejestrowac

Postby Hanter » Tue Dec 02, 2008 7:12 pm

Nie moge sie zarejestrowac. Po wypelnieniu i wyslaniu formularza wyswietla mi sie zebym czekal na potwierdzenie, ale zamiast niego przychodzi mail o bledzie serwera mailowego cantr. co zrobic? Probowalem z 3 adresow mailowych.
User avatar
Gin
Posts: 170
Joined: Thu Mar 02, 2006 4:20 pm
Location: Polska

Postby Gin » Tue Dec 02, 2008 7:51 pm

Pisz do Sanchez - najlepiej, jeśli potrafisz, to po angielsku, jak nie to prostą polszczyzną :wink: ona coś, niecoś już umie po naszemu.
Jataman
Posts: 2
Joined: Sun Dec 14, 2008 11:13 am

Postby Jataman » Sun Dec 14, 2008 12:49 pm

Witam, jestem nowy w Cantr, a przynajmniej chciałbym być. Piszę tutaj, żeby nie zakładać nowego tematu. Mam problem z zarejestrowaniem się do gry, :cry: aktywacja konta, z ID nie przyszła mi jeszcze, nie wiem w czym tkwi problem. Konto zakładałem wczoraj koło 15 i do tej pory nic, tylko wiadomość, żebym poczekał na aktywację konta. I nie wiem w czym tkwi problem, może w tym, że jest weekend i dlatego wiadomość nie została wysłana. Czy dlatego, że kiedyś, chciałem w to grać, ale założyłem konto postać i odrzuciło mnie to, że nic nie zrozumiałem. Nie pamiętam hasła do tego konta ani nawet jego nazwy, ale to było gdzieś tak z pół roku temu... i konto chyba zostało usunięte, ale żeby nie było teraz jestem bardziej przygotowany, przeczytałem Cantrwiki i ogólnie dużo, o tej grze, ale nie mogę w nią grać. Więc, proszę o radę co robić.
User avatar
Jinchuuriki
Posts: 723
Joined: Sat May 10, 2008 9:54 am
Location: Szczytno in Poland
Contact:

Postby Jinchuuriki » Sun Dec 14, 2008 12:59 pm

Gin wrote:Pisz do Sanchez - najlepiej, jeśli potrafisz, to po angielsku, jak nie to prostą polszczyzną :wink: ona coś, niecoś już umie po naszemu.
"Freedom is only a hallucination"
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Sun Dec 14, 2008 2:26 pm

Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Sun Dec 14, 2008 2:31 pm

Trzeba tylko pamiętać że wieczór jest rankiem w strefie czasowej Sanchez więc nie można oczekiwać natychmiastowej odpowiedzi.
Jataman
Posts: 2
Joined: Sun Dec 14, 2008 11:13 am

Postby Jataman » Sun Dec 14, 2008 9:03 pm

Ok, problem rozwiązany. Bardzo dziękuję za pomoc w.w.g.d.w.
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Sun Dec 14, 2008 9:14 pm

Sanchez to załatwiła,ja jako młodszy aspirant ( :P ) tylko przekazuje informacje na chwilę obecną,choć mam dostęp do danych.
A jak ktoś miał wcześniej konto można je aktywować od nowa.Tylko też trzeba się skontaktować z odpowiednimi osobami.
User avatar
Lelen
Posts: 1
Joined: Sat Mar 28, 2009 12:24 pm

Postby Lelen » Sat Mar 28, 2009 3:27 pm

Witam!

Wracam do gry po dłuższej przerwie, poprzednie konto przepadło. Zarejestrowałem się od nowa, otrzymałem automatyczną odpowiedź mailową i... od 2 dni czekam na maila z moim ID. Nie wiem, czy to trwa tak długo, a nie mogę się doczekać aby wrócić do gry :wink: czy mozna do kogoś napisać, aby przyspieszyć rejestrację?
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Sat Mar 28, 2009 3:45 pm

Lelen wrote:Witam!

Wracam do gry po dłuższej przerwie, poprzednie konto przepadło. Zarejestrowałem się od nowa, otrzymałem automatyczną odpowiedź mailową i... od 2 dni czekam na maila z moim ID. Nie wiem, czy to trwa tak długo, a nie mogę się doczekać aby wrócić do gry :wink: czy mozna do kogoś napisać, aby przyspieszyć rejestrację?


ugryź Sucharaaa.... lalalalala... czytaj : napisz do Suchego
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest