Bug

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Anzullak
Posts: 2
Joined: Tue Feb 19, 2008 9:50 am

Bug

Postby Anzullak » Mon Mar 03, 2008 11:17 am

Kiedy próbowałem stworzyc kolejną postac ( mam dziewięc i nierobiłem nowej od dawna) pojawił się komunikat(oczwiście na czerwono):

ERROR: Osiągnąłeś limit posiadanych postaci. Spowodowane jest to między innymi tym, iż conajmniej jedna z twoich postaci zginęła w zbyt młodym wieku i nadal zajmuje miejsce. Zostanie ono zwolnione za 22 dni. =
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Re: Bug

Postby Cantryjczyk » Mon Mar 03, 2008 11:28 am

Anzullak wrote:Kiedy próbowałem stworzyc kolejną postac ( mam dziewięc i nierobiłem nowej od dawna) pojawił się komunikat(oczwiście na czerwono):

ERROR: Osiągnąłeś limit posiadanych postaci. Spowodowane jest to między innymi tym, iż conajmniej jedna z twoich postaci zginęła w zbyt młodym wieku i nadal zajmuje miejsce. Zostanie ono zwolnione za 22 dni. =


Wszystko się zgadza. To nie bug. Masz aktualnie 15 postaci, czyli maksymalną ilość. 9 postaci żyje, 6 jest martwych. Na miejsce martwych można stworzyć nowe, ale dopiero gdy minie odpowiedni czas od chwili śmierci. To 40 dni jeśli dobrze pamiętam. *zerka do danych* Następne postacie będziesz mógł zrobić odpowiedni za: 34, 30, 30, 29, 24 i 22 dni.

Pozdrawiam.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Mar 03, 2008 12:18 pm

Dodajmy jeszcze, że owo obostrzenie nie dotyczy postaci starszych niż 25 lat.
(SRVPRC)
Image
User avatar
Ice-Man
Posts: 326
Joined: Mon Jun 26, 2006 6:09 pm
Location: Here and there

Postby Ice-Man » Mon Mar 03, 2008 3:36 pm

Czyli jak zginie postać mająca ponad 25 lat to można stworzyć od razu na jej miejsce nową?
Image
ImageImage
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Mon Mar 03, 2008 3:39 pm

Ice-Man wrote:Czyli jak zginie postać mająca ponad 25 lat to można stworzyć od razu na jej miejsce nową?


Tak.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest