pytanie moze glupie ale...

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
mefisto666
Posts: 80
Joined: Sun Nov 11, 2007 2:56 pm
Location: Kobenhavn/Zabrze

pytanie moze glupie ale...

Postby mefisto666 » Sun Nov 11, 2007 3:11 pm

Witam jestem nowy i mam jedno pytanie szukalem na forum odpowiedzi
i nie znalazlem .
Czy da sie stworzyc nowa osade
i czy musi to byc konkretne miejsce czy jakas dowolna lokacja ????
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Postby gawi » Sun Nov 11, 2007 3:14 pm

stworzyć .. hmm... osade mozna stworzyć w lokacjach .. jeśłi znajdziesz nie zamieszkała lokalizacje.. opuszczoną.. itp. to wtedy możesz napisac notatke z nazawa.. z opisem.. zprawami i co tam sobie chcesz.. możesz ustawic znak mówiący jak sie nazywa osada.. itd.. ale stworzyc gdzieś na srodku ściezki nie idzie... chyba o taką odpowiedx Tobie chodziło jeśłi jeszcze mas zjakieś wątpliwości lub pytania to śmiało i witam na forum:)
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Sun Nov 11, 2007 3:16 pm

Da sie, ale by to zrobić to musiał byś troszkę pograć już w gotowej, by sie wszystkiego o grze dowiedzieć. Na razie nie, we nie myśl o nowej osadzie, tylko poczytaj sobie cantr wiki, zapoznaj sie z najważniejsza zasadą w grze i powolutku zaczniesz rozumieć cała mechanikę gry. Z początku jest trudno, ale za kilka dni już będziesz większość wiedział co i jak. I życzę Ci, by początkowe trudności Cie nie zniechęciły
User avatar
mefisto666
Posts: 80
Joined: Sun Nov 11, 2007 2:56 pm
Location: Kobenhavn/Zabrze

Postby mefisto666 » Sun Nov 11, 2007 3:20 pm

gawi o taka wlasnie odpowiedz mi chodzilo
pytalem bo czekam na rejestracje i czytalem o grze i zastanawialem sie jak bardzo jest interaktywna
User avatar
Arucard
Posts: 666
Joined: Sat Apr 07, 2007 10:07 pm
Location: Poland

Postby Arucard » Sun Nov 11, 2007 3:27 pm

Cantr to symulator zycia co pradwa troche za grzeczny ale zawsze :wink: Swiat cantr jest podzielony(na ladzie oczywiscie)na lokacje w ktorych mozna zalozyc osade(zbudowac budynki itd)polaczone sa one sciezkami ktorymi sie podrozuje.Witam na forum i w grze :)
Kto chce stringi w cantr(walić na PM):
Miaua,Arucard,Chimaira,Frogutka,Quijo,Sayuri,Stuff(kto na ircu bywa ten go zna),Sztywna,Isis,Luke,Averus,Jinchuuriki,Miri
User avatar
Miaua
Posts: 616
Joined: Tue Oct 24, 2006 11:43 am
Location: Gdynia
Contact:

Postby Miaua » Sun Nov 11, 2007 3:31 pm

Mefisto, potrzeba tez charyzmy, pomysłu, gospodarnosci, przedsiebiorczosci i sily przebicia :wink:
Kamienny znak: I'm the Devil, I love metal!
Kamienny znak: Dzięki, Marolu Wielki Bardzo!

Image
User avatar
mefisto666
Posts: 80
Joined: Sun Nov 11, 2007 2:56 pm
Location: Kobenhavn/Zabrze

Postby mefisto666 » Sun Nov 11, 2007 4:37 pm

Nie no tak jak juz napisalem czekam na aktywacje i czytam sobie o grze z tego co widze moze sie okazac calkiem ciekawa odmiana od travianogame.
A pytanie o tworzenie nowych lokacji jakos samo mi sie nasunelo
wiadomo ze jeden mieszkaniec czy nawet kilku ma male szanse na pozadny rozwoj
jednak o grze dowiedzialem sie od kolegow (konkretnie dwoch) i nie byly to zbyt pochlebne opinie
ale sa gusta i gusciki
mniejwiecej wiem oco w grze chodzi bo mialem okazje zerknac na konto kumpla
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun Nov 11, 2007 4:50 pm

mefisto666 wrote:Nie no tak jak juz napisalem czekam na aktywacje i czytam sobie o grze z tego co widze moze sie okazac calkiem ciekawa odmiana od travianogame.
A pytanie o tworzenie nowych lokacji jakos samo mi sie nasunelo
wiadomo ze jeden mieszkaniec czy nawet kilku ma male szanse na pozadny rozwoj
jednak o grze dowiedzialem sie od kolegow (konkretnie dwoch) i nie byly to zbyt pochlebne opinie
ale sa gusta i gusciki
mniejwiecej wiem oco w grze chodzi bo mialem okazje zerknac na konto kumpla


Witam w grze Mefisto i życzę powodzenia
Image
Image
Image
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Sun Nov 11, 2007 9:00 pm

mefisto666 wrote:Nie no tak jak juz napisalem czekam na aktywacje i czytam sobie o grze z tego co widze moze sie okazac calkiem ciekawa odmiana od travianogame.
A pytanie o tworzenie nowych lokacji jakos samo mi sie nasunelo
wiadomo ze jeden mieszkaniec czy nawet kilku ma male szanse na pozadny rozwoj
jednak o grze dowiedzialem sie od kolegow (konkretnie dwoch) i nie byly to zbyt pochlebne opinie
ale sa gusta i gusciki
mniejwiecej wiem oco w grze chodzi bo mialem okazje zerknac na konto kumpla


Mefisto od DM?? :)
?
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Sun Nov 11, 2007 10:13 pm

mefisto666 wrote: mniejwiecej wiem oco w grze chodzi bo mialem okazje zerknac na konto kumpla
Witam w zielonym świecie, życzę powodzenia i wielu przygód a od momentu akceptacji konta już nie możesz zerkać na konta kumpli bo tu panują specyficzne zasady gry które dotyczą również czynności w realu :)
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest