Pytanie o umiejetnosci

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

hithat
Posts: 2
Joined: Tue Jul 17, 2007 4:51 pm
Location: poland

Pytanie o umiejetnosci

Postby hithat » Tue Jul 17, 2007 4:55 pm

Witam!

Wydaje mi się że już mniej więcej poznałem tę grę, nie moge natomiast dojść do tego jak sprawdzić umiejętności swojej postaci :/

Prosze o pomoc :)
Pozdrawiam!
Last edited by hithat on Tue Jul 17, 2007 5:47 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Re: Pytanie o umiejetności

Postby Mars » Tue Jul 17, 2007 5:19 pm

hithat wrote:Witam!

Wydaje mi się że już mniej więcej poznałem tę grę, nie moge natomiast dojść do tego jak sprawdzić umiejętności swojej postaci :/

Prosze o pomoc :)
Pozdrawiam!



Na glownej stronie z opisem postaci, obok jej imienia, jest zielona kropka. Nalezy w nia kliknac myszka, otworzy sie strona z charakterystykami postaci, jej umiejetnosciami, sila, wygladem, rowniez i umiejetnosciami.
hithat
Posts: 2
Joined: Tue Jul 17, 2007 4:51 pm
Location: poland

Postby hithat » Tue Jul 17, 2007 5:50 pm

dziekuje! już widze :)
Danio
Posts: 204
Joined: Fri Feb 09, 2007 5:47 pm

Postby Danio » Tue Jul 17, 2007 7:07 pm

Nie chcę się czepiać Hithacie, ale lepiej nie nazywać postaci swoim nickiem. Niby to nic, ale niektórzy mają przez to uprzedzenia typu "jak go nie lubię na forum, to moja postać nie będzie go lubiła w grze".

edit: Rodzaje umiejętności pojawiają się wtedy, kiedy robisz rzecz związaną z daną umiejętnością. Dlatego nie dziw się, że jest ich za mało, lub wcale.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest