Luneta

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Tue Apr 03, 2007 6:18 am

jezeli efektem tej gupiej gadki bedzie schowanie pomocnej reki marola do kieszeni to polskie cantr kiepsko mi sie widzi... lepiej przeproscie ladnie wszyscy bo ten atak to chyba przegiecie bylo...
pipok
Posts: 397
Joined: Tue Oct 31, 2006 6:45 am

Postby pipok » Tue Apr 03, 2007 6:20 am

Z czystej ciekawości *) - czy postaciom, które mają przyrządy optyczne, wykonane "na skróty", zostaną zwrócone części, które faktycznie zużyto na skonstruowanie danego przedmiotu? Czy po prostu zniknie lornetka, luneta czy co tam mają?

*) Żadna z moich postaci nie ma przyrządu optycznego
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Tue Apr 03, 2007 9:50 am

Artur wrote:jezeli efektem tej gupiej gadki bedzie schowanie pomocnej reki marola do kieszeni to polskie cantr kiepsko mi sie widzi... lepiej przeproscie ladnie wszyscy bo ten atak to chyba przegiecie bylo...


Ja już przeprosiłem...
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Tue Apr 03, 2007 10:08 am

pipok wrote:Z czystej ciekawości *) - czy postaciom, które mają przyrządy optyczne, wykonane "na skróty", zostaną zwrócone części, które faktycznie zużyto na skonstruowanie danego przedmiotu? Czy po prostu zniknie lornetka, luneta czy co tam mają?

*) Żadna z moich postaci nie ma przyrządu optycznego


Biorąc pod uwagę, że ktoś próbował oszukać to powinno zniknąć wszystko na drugi raz będzie grał uczciwie, ja bym jeszcze takiego cwaniaczka co oszukuje zabanował na jakieś pięć dni a jak się nie podoba to niech wciśnie krzyżyk.
A jeżeli chodzi o Marola to się mu wcale nie dziwię, nie dość że własny prywatny czas poświęca nic z tego nie mając oprócz satysfakcji to jeszcze zjeby dostaje.
Ja bym na waszym miejscu poczekał aż wszystko zostanie naprawione i nieuczciwie zrobione przedmioty zlikwidowane.
Co do osób które kupiły takie przedmioty i dużo za nie zapłaciły powinny im te przedmioty zostać przywrócone, natomiast ten który te przedmioty zrobił i sprzedał powinien zostać pozbawiany wszystkiego co za nie dostał i jeszcze zostać ukarany (na przykład zesłać na niego chorobę słabość przez 20 dni).
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Apr 03, 2007 1:12 pm

... :!: :x
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Wed Apr 04, 2007 5:57 am

ehh... jak ja nie cierpie czitów :[ no i prawdopodobnie mi jeden sukinsyn ucieknie bo narpiew baza danych sie posypała a teraz juz go nawet nie moge zobaczyc :/ To nie jest jakieś BiteFight czy inne ogame żeby sobie tysiąc kusz zrobić ot tak
\m/,
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Wed Apr 04, 2007 11:08 am

Jeżeli kupiłeś felerną lornetkę to możesz innym powiedzieć że Cie ten handlarz oszukał i sprzedał bubla który się rozleciał, teraz będziecie mogli wysłać list gończy za oszustem.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Wed Apr 04, 2007 11:26 am

Dokładnie. Ale niektórzy jak widać wolą iść po najmniejszej lini oporu i atakować ludzi z departamentów, którzy mają już wszystkiego dość.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Wed Apr 04, 2007 12:34 pm

*wybucha śmiechem widząc wszystkich bluzgających na siebie ludzi, którym zepsuto zabawę zabierając im niekoniecznie nieuczciwie zrobione lornetki*
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
domeq
Posts: 414
Joined: Wed Jan 18, 2006 7:18 pm

Postby domeq » Wed Apr 04, 2007 3:01 pm

Elm0 wrote:Świetnie. PD po raz kolejny rozpieprza grę...



Bardziej wole "adminow" na ktorych narzekaja, niz "adminow" o ktorych nic nie mowia.

Taki "admin" przynajmniej cos robi. I widac, ze niektorym (bo tylko niektorzy narzekaja) sie to co robi, nie podoba. A czemu nie podoba sie? Bo uderza w ich interesy?



marol wrote:Dla Twojej informacji coraz częściej mam ochotę piznąć to w cholerę, bo zostało już minimum satysfakcji i coraz więcej uciążliwych obowiązków. Mam nadzieję, że wtedy ty pokażesz co potrafisz poza ględzeniem.



Nie przejmuj sie marolu takimi bzdetami, i nie dawaj szkalujacym powodu do satysfakcji. Wiecej dobrego przyniesie Twoja dalsza praca, niz zrezygnowanie, ba, ono na pewno nic dobrego nawet nie przyniesie.
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Wed Apr 04, 2007 3:26 pm

Kłódeczka!!!! Dalsza dyskusja tutaj nie ma sensu
http://www.gks-murcki.com
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Wed Apr 04, 2007 3:52 pm

No tak i każdy musi dorzucić swoje trzy grosze do tej bezsensownej dyskusji. Ja już powiedziałem że napisałem tamto pod wpływem emocji i żałuję. Rozumiem, że pewnym graczom zależy abym walnął w ten krzyżyk ale sorry winetou...
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Siav
Posts: 11
Joined: Sun Nov 05, 2006 8:12 pm

Postby Siav » Wed Apr 04, 2007 8:17 pm

ja mam tylko pytanie, czy te uczciwie zrobione przyrządy (narządy?) optyczne zostaną zwrócone? Miło by było wiedzieć, że się zostało oszukanym przez gracza, a nie przez PD :)
Image
digiya
Posts: 10
Joined: Tue Aug 22, 2006 7:18 pm
Location: Polska

Postby digiya » Thu Apr 05, 2007 6:26 pm

To i ja dorzuce swoje 3 grosze. Przez przypadek - moja postać się nudziła i sprawdzała co mozna podakańczać i w efekcie zrobiłem komuś lunete albo lornetke - w każdym razie głośno o tym mówiłem w grze i chyba zgłosiłem w bugach bo brakowało obudowy. Sprawa przysneła a teraz jest afera. Czy dotyczyło to wszystkich przrządów optycznych to nie wiem bo nie sprawdzałem.
W każdym razie proponuje naprawić błąd i dać sobie spokój z kasowaniem soczewek na kijku zamiast loretki.
Tym bardziej że nadal występuje problem z trupami w pojazdach.
Besteer
Posts: 168
Joined: Fri Sep 01, 2006 8:06 am
Location: Polska

Postby Besteer » Thu Apr 05, 2007 9:16 pm

Ludzie, opamiętajcie się! Zjechaliście wszyscy faceta tylko dlatego, że chciał zrobić porządek. Gdyby nie Marol, gralibyście wszyscy z 12-latkami w kolejne kopie Ogame, w których to całe hordy Kszyśóf biłyby się nawzajem toporami, wypatrując się wzajemnie przez lunety. To jest jeden z niewielu ludzi, który robi, co może, by się to wszystko nie posypało. Bez ludzi z PD będziemy się wszyscy mogli w dupę pocałować.

A że ktoś zacheatował? To jest jego wina, widział chyba, że produkuje coś na bugu i musiał się liczyć z konsekwencjami. Jak Wy zamierzacie grać na cheatach i jeszcze burzyć się, że ktoś próbuje zrobić tu porządek, to ja dziękuję za takie granie. To samo miałem w Ogame.

Mnie też dotyczy problem z teleskopem, też mojemu towarzyszowi znikł w momencie, gdy goniliśmy złodzieja statku. I co? I nic. Przyjąłem to spokojnie i dalej robię swoje. I na pewno da się do tego wymyślić jakąś ładną historyjkę, co ktoś tu sugerował, że jest niemożliwe. Można to sobie wymyślić, tylko trzeba ruszyć łbem.

I na zakończenie: Marol, nie rezygnuj. Jeśli się komuś nie podoba - nikt nikogo na siłę nie trzyma. Chcecie cheatować - Ogame na Was czeka.

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest