Luneta

Forum dla graczy do pisania ogólnych próśb o pomoc. Zarówno członkowie załogi i doświadczeni gracze mogą na nim pomóc w rozwiązaniu problemów, z jakimi spotkają się gracze. Prosimy nie prowadzić pogawędek na tym forum.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Siav
Posts: 11
Joined: Sun Nov 05, 2006 8:12 pm

Luneta

Postby Siav » Mon Apr 02, 2007 4:15 pm

Wczoraj jedna z moich postaci miała lunetę... dzisiaj jej nie ma ani przy sobie, ani na statku... :?
Image
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Mon Apr 02, 2007 4:50 pm

Znam Lornetkę , którą też to spotkało :cry:
Czy to jakiś zorganizowany gang specjalizujący się w niewidocznej kradzieży przyrządów optycznych czy bug ?
Eresan
Posts: 665
Joined: Wed Dec 20, 2006 6:31 pm

Postby Eresan » Mon Apr 02, 2007 4:56 pm

Ja myślę że to była luneta z meduzą i dla tego nikt nie pamięta co się z nią stało :D

Pozdrawiam.
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Mon Apr 02, 2007 4:58 pm

Po jednej lunecie ???? Nie żartuj... tym bardziej że prikuska była :)
User avatar
keisha
Posts: 152
Joined: Tue Oct 04, 2005 7:36 am

Postby keisha » Mon Apr 02, 2007 5:33 pm

Mnie też spotkało to nieszczęście :(

Napisałam do departamentów i dowiedziałam się, że to w związku z bugiem dotyczącym przyrządów optycznych, które można było wykonywać bez wszystkich potrzebnych części.
Moje sprzęty miały podejrzane pochodzenie ;-) i w związku z tym zostały usunięte. Po zweryfikowaniu, że zostały wykonane prawidłowo, wrócą.


Ciekawe tylko, dlaczego to mnie akurat spotkało. Losowanie jakieś było i padło na mnie, czy co...
nemo49
Posts: 566
Joined: Fri Aug 05, 2005 5:49 pm

Postby nemo49 » Mon Apr 02, 2007 6:02 pm

Nie tylko Ciebie.. Zakładamy KPPO ( Klub Pozbawionych Przyrządów Optycznych) bo jest już nas troje :)
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Mon Apr 02, 2007 6:11 pm

*zdenerwowany*
Last edited by Elm0 on Mon Apr 02, 2007 7:30 pm, edited 1 time in total.
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Mon Apr 02, 2007 6:43 pm

Po pierwsze, to nie dzialka PD i PD nie ma nic wspolnego z ginieciem przedmiotow.
Po drugie, byl bug ktory umozliwial wytwarzanie lunet, teleskopow itp bez posiadania wymaganych czesci.
Po trzecie, gre rozpieprzaly osoby ktore odkryly buga i wykorzystywaly go by zrobic sobie tego typu narzedzia. O balagan mozna tylko takich cwaniaczkow winic.
Po czwarte, najwyrazniej sa podejmowane kroki by te wyczarowane przedmioty wycofac, a balagan ograniczyc. Oczywiscie to musi byc zrobione, i oczywiscie za ciezką pracę osób ktore sie tym zajmuja doczekają się one tylko szykan, prawda?
Po piate, o tym wszystkim wiem z plotek i sie domyslam, na podstawie tego co czytam na ogolnodostepnym forum i na kanale dyskusyjnym. W PD nie ma nic na ten temat, a innych departamentow nie wypytywalem. MOje informacje nie sa oficjalne, to moja opinia zaledwie. Ale ktokolwiek przy tym majstruje, chwala mu za to ze sie stara, zamiast olac sprawe.

P.S. Jedna moja postac robila teleskop przez wiele, wiele lat. A ostatnio normalnie widzialem tych urzadzen z dnia na dzien wiecej. Czesc poznikala, i dobrze. :P Trzeba ciezko pracowac by cos miec, a uczciwie zrobione przedmioty nie znikna. Nie zniknie nic prawdziwego i uczciwego, wszystko da sie sprawdzic, wiec mozna sie dopominac jesli zaszla jakas pomylka.
Każdy ma swój punkt widzenia, ale nie każdy z niego coś widzi.
User avatar
keisha
Posts: 152
Joined: Tue Oct 04, 2005 7:36 am

Postby keisha » Mon Apr 02, 2007 6:54 pm

Właśnie o to chodzi. Moje przedmioty były uczciwie zrobione i znikły. Ale cierpliwie czekam, bo wierzę, że wkrótce wrócą.

Zaintrygowało mnie tylko, dlaczego padło podejrzenie na mnie. I doszłam do wniosku, że może dlatego, że nie wrzucałam do projektu wszystkich części na razy, tylko na raty. Jak któraś była gotowa, to ją dokładałam.
User avatar
Siav
Posts: 11
Joined: Sun Nov 05, 2006 8:12 pm

Postby Siav » Mon Apr 02, 2007 7:00 pm

moja postać pracowała 4 lata na tę lunetę... dostała ją w zamian za pracę. Dlaczego ona ma cierpieć? :?
Image
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Mon Apr 02, 2007 7:03 pm

dostaniecie te swoje lunety przeciez... z glodu bez nich nie pozdychacie :lol:
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Mon Apr 02, 2007 7:06 pm

No, biadolą strasznie... Z jednej dtrony ich rozumiem, ale z drugiej strony bez przesady, powinnismy wszyscy byc szczesliwi, że dobro i prawo w koncu zatriumfuje! ( prosze nie brac tego posta do konca serio )
User avatar
marol
Posts: 3728
Joined: Sun Jul 17, 2005 11:45 am
Location: Kraków, PL
Contact:

Postby marol » Mon Apr 02, 2007 7:09 pm

Elm0 wrote:Świetnie. PD po raz kolejny rozpieprza grę...
Zastanawia mnie gówniarska bezczelność takich kolesi.

Dla Twojej informacji dzisiaj spędziłem w pracy 5 godzin (od 8 do 13) załatwiając różne zgłoszenia graczy z weekendu, bo wyjątkowo w ten weekend nie siedziałem przy kompie. Później traciłem czas na usuwaniu tych głupich przedmiotów.

Dla Twojej informacji w tym momencie jestem jedynym człowiekiem, który załatwia wszelakie problemy polskich graczy. I ostatnio coraz częściej problemy wszystkich graczy w Cantr. Nawet takich upierdliwych, jak ty.

Dla Twojej informacji coraz częściej mam ochotę piznąć to w cholerę, bo zostało już minimum satysfakcji i coraz więcej uciążliwych obowiązków. Mam nadzieję, że wtedy ty pokażesz co potrafisz poza ględzeniem.
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Mon Apr 02, 2007 7:16 pm

marol wrote:
Elm0 wrote:Świetnie. PD po raz kolejny rozpieprza grę...
Zastanawia mnie gówniarska bezczelność takich kolesi.

Dla Twojej informacji dzisiaj spędziłem w pracy 5 godzin (od 8 do 13) załatwiając różne zgłoszenia graczy z weekendu, bo wyjątkowo w ten weekend nie siedziałem przy kompie. Później traciłem czas na usuwaniu tych głupich przedmiotów.


I o tym zawsze mówie... Ludzie się poswiecaja, a i tak ich oplują.
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Mon Apr 02, 2007 7:19 pm

Dla twojej informacji postać, której znikła lornetka nie zrobiła jej. Ona ją kupiła na rachunek własnego miasta. A teraz wciel się w nią i powiedz mi jak ma po powrocie do domu wytłumaczyć, gdzie się podziała lornetka kupiona za horrendalną cenę. Tak, żeby nie wzięto jej za idiotę bądź wariata. I o to mi chodziło.

BTW. Komentarz, jakbym to ja był tym cziterem który złożył lornetkę bez części. Bullshit. Jestem wkurzony, mam to ukrywać? Niech karę ponosi ten kto zrobił ten trefny towar...

I ja mimo wszystko mam szacunek do rozmówcy nawet jeśli ten częstuje mnie na wstępie niekontrolowanym wybuchem wściekłości i wyzywa od gówniarzy... skasuję więc ten poprzedni post.
Last edited by Elm0 on Mon Apr 02, 2007 7:30 pm, edited 1 time in total.
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!

Return to “Ogólna pomoc”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest