Ulepszanie pojazdow

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Ulepszanie pojazdow

Postby Artur » Sat Jun 10, 2006 1:30 pm

Malo jest rozrywki w cantr, jakis sport by sie przydal, nawet nie koniecznie pilka nozna... mozna by wprowadzic cos takiego jak podrasowywanie pojazdow i urzadzac wyscigi;) np. dodajemy troche kabli i magnezu do silnika, troche stali na rame motoru i wiecej gumy na opony, i mamy szybszy motor:P a potem dodajemy np. zlote czesci i mamy szybki szpanerski superbike:) wlasnie takiego ulepszania maszyn i przedmiotow mi w cantr brakuje...
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Sat Jun 10, 2006 1:31 pm

A mi nie brakuje.

Przeciw.
Everything I build I destroy
Everything I love always hurts
Everything I hate I'd rather love
Everything I am is everything I'm not
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Sat Jun 10, 2006 2:18 pm

Jak dla mnie swietny pomysl ;) Jestem ZA
User avatar
Rusalka
Posts: 1509
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Sat Jun 10, 2006 2:45 pm

Jak na mój gust to wciąż mało kto ma jakiekolwiek pojazdy, nie mówiąc już o silnikowych. Takie wybieganie w przyszłość na dzień dzisiejszy nie ma sensu.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
Wilk
Posts: 58
Joined: Sat Apr 29, 2006 9:59 am

Postby Wilk » Sat Jun 10, 2006 8:36 pm

Jak nie pojazdów, to może łodzi? Możliwość zawieszenia bandery, poprawienie masztu zwiekszajace prędkość.
alek
Posts: 55
Joined: Wed Apr 19, 2006 4:28 pm

Postby alek » Sat Jun 10, 2006 9:28 pm

zlowienia jakiejs syreny i przyczepienia jej do dzioba...
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Sun Jun 11, 2006 10:19 am

To ja proponuje żeby do drewnianych wózków można było doczepiać newspawnów zwiększających prędkość. Do tego kijek zachętka:
kij+sznurek+notatka ;) Tylko mogą być kłopoty z zatrzymaniem takiego wózka :D
\m/,
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Sun Jun 11, 2006 1:08 pm

Mogą być jakieś hulajnogi... rolki tylko dla dróg wybrugowanych (dobrze napisałem?)
Jakieś deski do pływania na morzu (windsurfing) czy coś.
Za mało tej rozrywki jest
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Lorelei
Posts: 31
Joined: Sat Mar 18, 2006 9:37 am
Location: Poland

Postby Lorelei » Sun Jun 11, 2006 3:55 pm

Sasza wrote: tylko dla dróg wybrugowanych (dobrze napisałem?)

prawie dobrze Sasza :wink:
powinno być wybrukowanych
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Sun Jun 11, 2006 7:26 pm

Rusalka wrote:Jak na mój gust to wciąż mało kto ma jakiekolwiek pojazdy, nie mówiąc już o silnikowych. Takie wybieganie w przyszłość na dzień dzisiejszy nie ma sensu.


Czy ja wiem? Moje postaci (fakt, że 15) mają w sumie do dyspozycji jakieś 10 statków (+ kilka 'państwowych'), kilka ryksz i wózków, ze trzy motory, samochód - chciałbym móc to ulepszyć...
==============
User avatar
dstankiewicz
Posts: 210
Joined: Sun Mar 19, 2006 6:57 pm

Postby dstankiewicz » Sun Jun 11, 2006 7:39 pm

WojD wrote:
Rusalka wrote:Jak na mój gust to wciąż mało kto ma jakiekolwiek pojazdy, nie mówiąc już o silnikowych. Takie wybieganie w przyszłość na dzień dzisiejszy nie ma sensu.


Czy ja wiem? Moje postaci (fakt, że 15) mają w sumie do dyspozycji jakieś 10 statków (+ kilka 'państwowych'), kilka ryksz i wózków, ze trzy motory, samochód - chciałbym móc to ulepszyć...

Wczesniej mowilem ze pomysl mi sie podoba, i zdania nie zmieniam. Jednak Rusalka ma racje ;) Jak na moje 11 postaci, mam do uzytku 3 tatki (zaden nie jest moj) i nic poza tym. Fakt, ze nie gram jakos wyjatkowo dlugo jednak zadna z postaci nie dorobila sie swojego statku. Ale moze tylko ja mam takiego farta ;)
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Mon Jun 12, 2006 6:27 am

bandery by mi sie podobaly, nie powiem :-) nie bylo juz na forum o banderach?
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Mon Jun 12, 2006 6:57 am

ja to bym chciał urządzic sobie wielki rajd naokoło *fic dirtami:) na czas... wygralby aktywniejszy i z lepszym motorem, a teraz wszystkie dirt motorcycle sa takie same:( mozna by jakos po swojemu przerabiac pojazdy...
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Tue Jun 13, 2006 7:41 am

WojD wrote:
Rusalka wrote:Jak na mój gust to wciąż mało kto ma jakiekolwiek pojazdy, nie mówiąc już o silnikowych. Takie wybieganie w przyszłość na dzień dzisiejszy nie ma sensu.


Czy ja wiem? Moje postaci (fakt, że 15) mają w sumie do dyspozycji jakieś 10 statków (+ kilka 'państwowych'), kilka ryksz i wózków, ze trzy motory, samochód - chciałbym móc to ulepszyć...


Ale czy na polskich wyspach masz to? :wink:
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Tue Jun 13, 2006 8:30 am

Wiekszość tak - ale pamiętaj, że moja najmłodsza postać ma 32 lata chyba... Trzeba pracować, to się ma :)
==============

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest