Zwierzeta na lodziach

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Zwierzeta na lodziach

Postby Artur » Tue May 16, 2006 8:30 am

jak rozumiem lowienie ryb z lodki niedlogo bedzie mozliwe, a moze by tak wprowadzic niektore zwierzaki jako dostepne na lodziach, np krokodyle, jastrzebie, jakies weze plywajace, zeby bylo na co polowac na wodzie...
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Tue May 16, 2006 8:38 am

Zapolować można na lądzie, zwierzęta przydałoby się transportować. Jedna z moich postaci zbadała sporą część dość dużej wyspy i nawet myszy na niej nie ma. Być może na całej wyspie nie ma zwierząt, przydałaby się więc opcja przywiezienia ich (niektórych gatunków, trudno by ktoś przewiózł słonia używając dinghy :lol: ).
Ni Ni Ni Ni!
Gender
Posts: 208
Joined: Tue Mar 14, 2006 9:02 am

Postby Gender » Tue May 16, 2006 8:40 am

Hm... nie wykorzystujesz narazie sokolow do lowow na ziemi... Dlaczeg mialbys to od razu robic na wodzie?

Jesli juz, to raczej forma zagrod na duzych statkach. Na dalekie wyprawy. Ale mam wrazenie ze to jest narazie przesada.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Tue May 16, 2006 8:41 am

Krokodyle, weze i jastrzebie na srodku morza? Oszaleliscie?
Wariat...
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue May 16, 2006 9:59 am

A czemu nie?Zreszta by mozna bylo przeciagac zwierzeta trzeba je zupelnie uniezaleznic od stada w ktorym zyja by mozna bylo przeciagc i bic pojedycze,wybrane zwierze.Zagrody musza byc ale nie sadze by byly potrzebne na statku,ot wpychasz zwierze na statek i siadasz obok niego.
Wyobrazacie sobie gdy zwierze przypadkowo nie tylko moglo uderzyc zaloganta ale tez zmienic kurs? :twisted:
User avatar
docent
Posts: 372
Joined: Wed Jan 18, 2006 2:13 pm
Location: Polska/3city

Postby docent » Tue May 16, 2006 10:41 am

"zindywidualizowane" to one już są chyba
Wilk
Posts: 58
Joined: Sat Apr 29, 2006 9:59 am

Postby Wilk » Tue May 16, 2006 10:47 am

Krokodyle różańcowe potrafią pływać na naprawde duże odległości na morzu, wiec tu też mogłyby tak robić. Już sobie wyobrażam taką sytuacje jak nagle na łódz wdziera się krokodyl zmęczony podróżą chcący sie troche powygrzewać na słonku. Sytuacja arcy ciekawa.

Węże morskie pływają tuż przy brzegu wiec ich obecność na pełnym oceanie nie miałaby sensu. Jastrzebie jak to ptaki posiedzi sobie taki na maszcie i zaraz odlatuje, tu też nie widze sensu ich obecności na łodzi.
User avatar
Fiona
Posts: 536
Joined: Wed Mar 15, 2006 4:49 pm

Postby Fiona » Tue May 16, 2006 12:04 pm

Tak czytam i sie nadziwic nie moge, co wyscie sie na te jastrzebie uparli... :roll:
Widzial z was kto jastrzebia nad morzem?
To ptaki pol, lasow, zadne maszty im nie w glowie, jastrzebie sie rybami nie zywia :wink:
Ostatecznym celem homoseksualizmu jest walka z Kościołem i zniszczenie Kościoła.
O. Tadeusz Rydzyk.
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Postby in vitro... » Tue May 16, 2006 12:08 pm

Wilk wrote:Już sobie wyobrażam taką sytuacje jak nagle na łódz wdziera się krokodyl zmęczony podróżą chcący sie troche powygrzewać na słonku. Sytuacja arcy ciekawa.


A jak zechce coś przekąsić... To sytuacja jest jeszcze bardziej ciekawa
cantr się posypał
Wilk
Posts: 58
Joined: Sat Apr 29, 2006 9:59 am

Postby Wilk » Tue May 16, 2006 3:11 pm

Walka z takim monstrem byłaby naprawdwe interesujaca :D

Widzial z was kto jastrzebia nad morzem?
To ptaki pol, lasow, zadne maszty im nie w glowie, jastrzebie sie rybami nie zywia


Skoro gepardy w Cantr atakuja ludzi to można przyjąc że jastrzembie przelatuja z wyspy na wyspe w celu znalezienia nowego terytorium.
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Tue May 16, 2006 4:40 pm

Magellan na wyprawe do okola swiata bral na okret ŻYWE "swinie, kaczki, kury itp."
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Tue May 16, 2006 5:00 pm

Wilk... Cos ty sie tak tych gepardow uczepil?
ImageImage
Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Tue May 16, 2006 6:33 pm

właściwie to wpadło mi to do głowy jak udało mi sie zranić jastrzębia( ang. hawk to jastrząb, jak mnie sie zdaje) kościanym nożem, to pomyślałem że powinno to być możliwe i na łodzi, nie koniecznie na morzu, np. na jeziorku 8) albo taka wielka ośmiornica atakująca okręt, mmmm, scenka jak z szajsowego horroru :D
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Wed May 17, 2006 12:48 am

No tak... bo właściwie chodzi nam o zrobienie z Cantr szajsowatej gry - coś do Obcego (bez obrazy ) :twisted:
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Rusalka
Posts: 1509
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Fri Jun 09, 2006 2:54 pm

Ej no przecież są wieloryby w cantrze. Widział ktoś z was? A ośmiornice też ktoś widział, jedna z moich postaci znalazła taką notatkę w Porcie Rzemiosł :)
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest