Zycie posmiertne

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

Gdyby twoje postacie mialy wiekszy wybor to co by zrobily najczescij z martwymi cialami innych cantryjczykow ?

zagrzebaly by w ziemii
29
35%
poddawaly by kramacjii
21
26%
konserwowaly by moc zachowac na dluzej(czasem nie cale cialo ale czesc)
11
13%
odcinaly by czesc ciala w jakims celu a reszte zakopaly lub spalily
21
26%
 
Total votes: 82
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Mar 21, 2006 10:57 am

NiKnight wrote:...ble ble ble

Moj pomysl obejmowal rowniez kanibalizm jako projekt z ktorego wyciaga sie z ciala jakies surowce(z reszta ciala dalej trzeba by bylo cos zrobic) -bardzo przydatne w miejscach gdzie brakuje zywnosci lub jako jakies urozmaicenie gry,tylko niepoddalem w ankiecie bo znowu bylyby glosy szacownych kantrowiczow oburzonych ta mozliwoscia.

A tak na dodatek proponowalbym by po przyjrzeniu sie cialu dokladnio mozna byloby zobaczyc czy ktos zmarl z glodu,na atak serca czy tez zostal zabity jakims narzedziem lub przez kogos lub cos bez narzedzia.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Tue Mar 21, 2006 12:09 pm

w.w.g.d.w wrote:A tak na dodatek proponowalbym by po przyjrzeniu sie cialu dokladnio mozna byloby zobaczyc czy ktos zmarl z glodu,na atak serca czy tez zostal zabity jakims narzedziem lub przez kogos lub cos bez narzedzia.


Przeciez to juz jest...
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Mar 21, 2006 12:29 pm

Oczywiscie ze jest ale nie tak szczegolowo jakbym chcial.Zreszta chwilowo nie moge zadnego obejrzec dokladnie bo zadnym trupem nie dysponuje.Moze to juz jest?Nie wiem,chodzi mi o to by bylo widoczne czy ktos zostal poturbowany mlotkiem czy jakims innym narzedziem czy tez zabity przez zwierzeta ot taki male cos a by cieszylo.A to czy ktos padl z glodu na na zawal to napewno jest.
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Tue Mar 21, 2006 12:34 pm

w.w.g.d.w wrote:Oczywiscie ze jest ale nie tak szczegolowo jakbym chcial.Zreszta chwilowo nie moge zadnego obejrzec dokladnie bo zadnym trupem nie dysponuje.Moze to juz jest?Nie wiem,chodzi mi o to by bylo widoczne czy ktos zostal poturbowany mlotkiem czy jakims innym narzedziem czy tez zabity przez zwierzeta ot taki male cos a by cieszylo.A to czy ktos padl z glodu na na zawal to napewno jest.


jest juz dokladny opis jakim narzedziem, bronia lub czymkolwiek innym postac zostala zabita. :)
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Tue Mar 21, 2006 2:08 pm

w.w.g.d.w wrote:
NiKnight wrote:...ble ble ble
bardzo przydatne w miejscach gdzie brakuje zywnosci.


Nie ma takich miejsc ... zawsze jest jakies rozwiazanie, ale trzeba sie wysilic ;)
Wariat...
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Wed Mar 22, 2006 11:14 am

Raist wrote:
w.w.g.d.w wrote:
NiKnight wrote:Nie ma takich miejsc ... zawsze jest jakies rozwiazanie, ale trzeba sie wysilic ;)

Sa takie miejsca,znam jedna taka sytuacje ze by to bylo wrecz konieczne choc pewnie i tak by w niczym nie pomoglo bo dana osoba nie miala drewna co zazwyczaj jest potrzebne do pieczenie,gotowania czy wedzenia,pozostawaloby jej tylko jedzenie na surowo :evil:
Pozatym sa miejsca gdzie byloby to przydatne chociaz nie konieczne.
No i ktos moze to robic z innych powodow.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Zycie posmiertne

Postby lacki2000 » Fri Mar 30, 2012 1:02 pm

Odkopuję temat niczym szabrownik cmentarny świeży grób :P
Też chciałbym trochę bardziej rozbudowane możliwości obrządków pośmiertnych a w szczególności:
1. Pojemnik trumna, przenośny, z własnym napisem.
2. ciało Zenek zmieniające się na szkielet (bezimienny) zamiast aktualnego znikania.
3. Do tego balsamowanie zmieniające ciało Zenek na zabalsamowane ciało Zenek

A powód jest taki, że niektóre moje stare postacie mają swych dawnych przyjaciół w grobowcach i wielu ciał już pewnie nie ma...
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Zycie posmiertne

Postby in vitro... » Fri Mar 30, 2012 1:17 pm

lacki2000 wrote:Odkopuję temat niczym szabrownik cmentarny świeży grób :P
Też chciałbym trochę bardziej rozbudowane możliwości obrządków pośmiertnych a w szczególności:
1. Pojemnik trumna, przenośny, z własnym napisem.
2. ciało Zenek zmieniające się na szkielet (bezimienny) zamiast aktualnego znikania.
3. Do tego balsamowanie zmieniające ciało Zenek na zabalsamowane ciało Zenek

A powód jest taki, że niektóre moje stare postacie mają swych dawnych przyjaciół w grobowcach i wielu ciał już pewnie nie ma...
3 razy zdecydowane "raczej tak"
cantr się posypał
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Zycie posmiertne

Postby Greek » Fri Mar 30, 2012 1:17 pm

Też o tym ostatnio myślałem. Fajnie by było odwalić sobie marmurowy sarkofag.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Zycie posmiertne

Postby in vitro... » Fri Mar 30, 2012 1:19 pm

a potem do niego wejść i umrzeć
cantr się posypał
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Zycie posmiertne

Postby poziomek90 » Fri Mar 30, 2012 1:48 pm

Nekropolis!
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
oxyquan
Posts: 238
Joined: Sun Aug 15, 2010 9:51 am

Re: Zycie posmiertne

Postby oxyquan » Fri Mar 30, 2012 3:27 pm

Taaaak! Trumny, sarkofagi, balsamizacja! I chcę trzymać oczy i języki waszych postaci w szklanych buteleczkach! I ściągać skalpy!
User avatar
Zlotnik
Posts: 76
Joined: Fri Mar 04, 2011 10:26 pm

Re: Zycie posmiertne

Postby Zlotnik » Sun Apr 01, 2012 3:32 pm

Trumny, marmurowe sarkofagi, szkielety? Super!
Bardzo fajne pomysły.
Tylko proszę by "proszkowanie" ciała następowało na stosach (Lacki pewnie zaproponowałby też opcję spalenia żywych ;) ), a nie w piecach krematoryjnych *przechodzi go gęsia skórka*
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: Zycie posmiertne

Postby Leinades » Fri Jan 17, 2014 1:34 am

Pomysły są super... Zabójstwa na tle religijnym? Święci? Jakby zostało to wprowadzone to na pewno religia się rozwinie, powstaną świątynie... Tylko jeśli ludzie to może i od razu zwierzęta? Ucięte głowy psów, łapy królika na szczęście, wypchane gołębie. No i związku z tym jakieś potrawy? Mózg i wnętrzności podobno są smaczne :roll:
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Zycie posmiertne

Postby adamo199412 » Fri Jan 17, 2014 10:25 am

Mi też się podoba. Ja bym chciał tyle opcji pośmiertnych żeby w końcu można było otworzyć zakład pogrzebowy z prawdziwego zdarzenia :mrgreen:

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest