Pomysły na dodanie nowych rzeczy lub zmian w Cantr

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

OktawiaN

Postby OktawiaN » Sat Oct 01, 2005 7:48 pm

Można bybyŁo uŁatwić obsŁugę inwentarza. Tzn tak samo jak atakuje się teraz zwierzęta. Chodzi mi oto by zaznaczać notatki,surowce, z którymi chcemy coś zrobić.
OktawiaN

Postby OktawiaN » Sat Oct 01, 2005 7:52 pm

PrzydaŁaby się możliwość skrywania się np. w pŁaszczu. Żeby nikt nie mógŁ poznać Cię od razu chyba że ściągnie Ci kaptur z gŁowy. Ale to pewnie będzie trudne. Gdyż chodzi mi oto by osoby które znaja Twoje imię nie mogŁy Cię poznać od razu
Kaczor
Posts: 13
Joined: Wed Sep 28, 2005 4:19 pm
Location: Poland
Contact:

Postby Kaczor » Sun Oct 02, 2005 9:45 am

Fajnie by było gdyby społeczność osady miał jakąś możliwość zmiany nazwy miejsca w grze. Te wszystkie nazwy są takie mylące :?
User avatar
Bandito
Posts: 68
Joined: Sat Sep 24, 2005 3:49 pm
Location: Poland

Postby Bandito » Sun Oct 02, 2005 11:43 am

Kaczor wrote:Fajnie by było gdyby społeczność osady miał jakąś możliwość zmiany nazwy miejsca w grze. Te wszystkie nazwy są takie mylące :?


Tak się już stało z LL - na mapie pisze Vlouirryan a miasto nazywa sie Los Liberos.
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Fri Oct 21, 2005 9:24 am

Hmmm.... co prawda to było już omawiane, ale chciałem poruszyć temat pieniędzy. Wiemy, że to by polegało na pewnej umowie społecznej puki nie pojawiły by się pewne kożyści. Otóż myślę, że gdyby stworzyć coś takiego, że 2g żelaza można przerobić na jeden 1g pieniędzy żelaznych, a potem możnaby zamienić je z powrotem na 2 g żelaza. Byłaby to kożyść niezaprzeczalna. Ludzie chętnie by się wymieniali i handlowali takimi monetami. Tak mogłoby być w wielu rodzajach kruszcu. Np: stal złoto, itp.
Ciekawy jestem co o tym myślicie.
Pozatym drugim pomysłem jest wprowadzenie szlabanów do wejścia do miasta. Tzn, że bez pozwolenia osoby stróżującej nie można by było wejść. Uporządkowało by to wiele spraw. Lub może naprzykład coś w rodzaju murów, albo coś....
I jeszcze jedno. Możliwopść pisania książęk....

Co o tym myślicie?
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Sat Oct 22, 2005 12:13 am

po pierwsze:takie pieniadze sa dziwne conajmniej pozatym waluta powinna byc jakos sankcjonoana bo inaczej kazdy by sobie robil i pieniadz tracil by na wartosci,oczywiscie wedlug twojego zamyslu znowu mozna przerobic na surowce ale po co?

po drugie:budowa sredniego domku(ani duzego ani malego i bez pokojii) od podstaw to projekt zakrojony na pare lat potem jest juz latwiej bo ma sie narzedzia coraz lepsze i wogle ale dalej to powazne i trudne do wykonania wiec na jakiej zasadzie mialyby dzialac te szlabany lub ploty?po co one?a przedewszystkim kogo byloby na nie stac?

po trzecie:big notatka to prawie ksiazka co nie?
EDIT:
no chyba tak masz racje ale gdzies trzeba bylo odpowiedziec
Last edited by w.w.g.d.w on Sat Oct 22, 2005 8:32 am, edited 1 time in total.
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Sat Oct 22, 2005 7:37 am

Po 4 w tym dziale juz nie piszemy !
Guest

Postby Guest » Mon Dec 05, 2005 1:32 pm

Wiem ze macie tutaj dziwny zwyczaj na forum ignorowania lub co gorsza dziecinnego wysmiewania pomyslow gosci, wiec ten post nie jest adresowany dla osob popierajacych ten zwyczaj. Z raji tego ze nie ma sesnu tworzyc oddizelego tematu to pisze tutaj o rzeczy ktora chcialbym zeby wproadzic do Cantr:

taczki czyli jakies przedmioty ktore pozwalay by nam wmiare szybko podrozowac mimo znacznego balastu. Nie musza byc to koniecznie taczki, moze byc to wozek, specjalny plecak itp. Chodzi o by moc wspomoc sie podczas przenoszenia wiekszych balastow. (i kolejny pomysl ktory juz pewnie byl omaiwany - wykorzysanie zwierzat jako zwierzeta pociagowe do wozow itp) Czy jest szansa by cos takiego wproadzic do Cantr?
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Mon Dec 05, 2005 1:49 pm

mamy pojazdy, one pomagaja zabierac wiecej i poruszac sie szybciej, musi wystarczyc
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Mon Dec 05, 2005 5:58 pm

Anonymous wrote:Wiem ze macie tutaj dziwny zwyczaj na forum ignorowania lub co gorsza dziecinnego wysmiewania pomyslow gosci,


Dla mnie raczej jest dziwne, że na forum pozwala się pisać gościom święcie przekonanym o swojej anonimowości :?
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Dec 05, 2005 7:29 pm

Taczki już są, ale służą do szybszego ulepszania drogi (chociaż nie wiem czy już działają, bo słyszałem, że jeszcze nie)

A co do animowości, to nie przejmuj się tym. Załoga i tak może sprawdzić IP jeżeli ktoś coś złego napisze i po IP dojść co to za gracz ;)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Mon Dec 05, 2005 8:14 pm

Chyba, że ma dynamiczny adres albo dobry jest w ukrywaniu sie ;)
==============
Guest

Postby Guest » Mon Dec 05, 2005 10:22 pm

Dla mnie raczej jest dziwne, że na forum pozwala się pisać gościom święcie przekonanym o swojej anonimowości

Az mnie to porazilo. W zupelnosci zdaje sobie sprawe ze jestem niemal tak samo anonimowy jak gdybym mial konto, ale tu nie chodzi o anomimowasc czlowki tylko o to ze nie opaca mi sie rejestrowac. poprostu mi sie nie chce.

A teraz jak mowilem to nie musza byc taczki, tylko jakikolwiek przyrzad 'napedzany' sila miesni ludzkich tak by osoba go uzywajaca sprawniej sie poruszala mimo obciazenia. W gorach moga byc to narty, a wszedzie w zasadzie plecak wzlaeznosic jak na to spojrzec.
Inny Guest

Postby Inny Guest » Tue Dec 06, 2005 12:51 pm

A ja dawno sie zarejestrowałem ale mi konta nie uaktywnilo - wcale nie chce byc anonimowy ale nic nie poradze... 2 tygodnie prowadziłem korespondencje w sprawie mojego konta na formum z PD ale nic z tego nie wyszło ani oni ani ja nie wiemy dlaczego :(
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Tue Dec 06, 2005 2:18 pm

A nam sie nie chce odpowiadac na pytania gosci. Proste :)

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest