Mam super pomysl

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Fri Jul 15, 2005 5:38 pm

PRUT wrote:
P.S. myślę żeby to było dosyc skomplikowane z programisycznego punktu widzenia. Surowcami w grze zajmuje się Resource Department, może do nich napisać jak chcez i zapytać sam.



A czy jest taka szansa że RD przyzna, po skardze, że dany obszar jest znacznie upośledzony pod względem surowców... i doda coś ? Zdarzyło się już coś takiego ?
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Jul 15, 2005 5:45 pm

Tak. Napisałem już o tym w którymś z wątków. Czytałem, że chyba w szwedzkiej lokacji czegoś tam zapomnieli i po skardze dodali :wink:
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Fri Jul 15, 2005 5:50 pm

Zależy co oni rozumieją pod tytułem "zapomnieli". Na pierwszej wyspie obok każdej lokalizacji jest las, a kamienie leżą nie tylko w górach. Czy to że na drugiej jest inaczej to już "zapomnieli" czy tylko "specyficzne warunki rozwoju" :D

Ale jak się zbiorę w sobie ze swoją angielszczyzną ... to napiszę - nic do stracenia.
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Jul 15, 2005 6:15 pm

Skarbniq wrote:Ale jak się zbiorę w sobie ze swoją angielszczyzną ... to napiszę - nic do stracenia.


Ja tam uzywam swojej bardzo łamanej i jakos rozumieja :wink: Angielski to miedzynarodowy język i jest nawet inny niż taki, jakie Anglicy i Hamerykanie uczą się w szkołach :lol: International English to łamaniec, którym posługuję się ja i połowa kuli ziemskiej, w tym pasterz kóz w Sudanie, Wietnamczyk na targu w Manilli, czy barman w Meksyku :lol:

Ja bym się nie przejmował, tylko pisał :wink:
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Fri Jul 15, 2005 7:04 pm

Racja, trzeba pisać i rozmawiać. Sam pamiętam nie chciałem rozmawiać z niemcami bo bałem się, że będę popełniał błędy. Ale przekonałem się i zacząłem gadać.. z błędami ;) Poprawiali mnie.. czasem było do śmiechu ale rozumieli to i jakoś nie nabijali się ze mnie ;) Poza tym w każdym jest trochę z nauczyciela, każdy lubi kogoś poprawiać bo wtedy czuje, że jest w tym czymś lepszy. Oni mnie poprawiali, ja coraz lepiej gadałem .. oni się cieszyli, ja też i tak w kółko z korzyścią dla obu stron ;)

Skarbniq: pisz śmiało, a później przeczytaj i jeśli zrozumiesz to co napisałeś to wysyłaj ;)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Fri Jul 15, 2005 7:51 pm

;-) Jasne. Napisałem i wysłałem. Co do używania angielskiego wobec ludzi też nie angielskojęzycznych nie mam żadnej blokady... Wystarczy pojechać do takiej Francji i mozna się poczuć jak rodowity anglik :-)
User avatar
CyboRKg
Posts: 473
Joined: Sat Jun 18, 2005 3:05 pm
Location: Poland

Postby CyboRKg » Fri Jul 15, 2005 8:02 pm

PRUT wrote:Wietnamczyk na targu w Manilli

:lol: :lol: :lol: To daleko handlowal od swojego kraju :!: :D
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Jul 15, 2005 8:23 pm

No wiesz, ich handel sięga aż do warszawskiego stadionu dziesięciolecia. Filipiny, to rzut beretem :wink:

Nie myśl, że mnie zagiąłeś :lol:
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Fri Jul 15, 2005 8:43 pm

Hmm, lokacje z drewnem to lasy, lasy widac z daleka wiec powinno byc napisane w nawiasie, tudziez byc w nazwie lokacji... Chociaz zalezy z jak daleka, tak czy siak powinno byc napisane, to irytujace kiedy dochodzisz do Kilial Vlydifc ( e.g, nie wiem czy tam jest las czy nie ;-) [ serio { naprawdę! } ] ) i nie ma tam lasu. Zdajesz sobie sprawę, ze straciłes te 3 dni w poszukiwaniu widma lasu, w tym czasie twoja wioska mysłi, ze zgładziła Cie jakas przydrozna bestia tudzież bandyci.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Jul 15, 2005 9:43 pm

Averus Wolfmaster wrote:Chociaz zalezy z jak daleka, tak czy siak powinno byc napisane, to irytujace kiedy dochodzisz do Kilial Vlydifc ( e.g, nie wiem czy tam jest las czy nie ;-) [ serio { naprawdę! } ] ) i nie ma tam lasu.


A może "Vlydifc" to w dziwnym slangu poprostu las? :lol: Spotkałem się już z takim dziwnym nazewnictwem lokacji na jednej (prymitywniejszej) z angielskich wysp.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jul 16, 2005 8:55 am

Co do angielskich wysp... Jestem zszokowany poziomem technologicznym, tudziez raczej organizacyjnym, na ulicy miasta w którym sie urodziłem znalazłem 2 mapy, skopiowałem, odłożyłem. Mapy były zrobione ładnie i przejrzyście, były na niej naświetlone położenia surowców i stada zwierząt - luksus. Ilosc zwierzat w miescie dochodzi do 15(!). Ludzie bezinteresownie biorą pod opieke słabszych i pomagają w rozpoczęciu gry. To tylko przypadek, że trafiłem na takie miejsce czy tak jest na całej wyspie?
User avatar
momorty
Posts: 73
Joined: Thu Jul 14, 2005 3:24 pm

Postby momorty » Sat Jul 16, 2005 8:57 am

Racja kolego. Własnie zacząłem angielską przygode. Były tam łódki więzienie i nawet mapy z OBRAZKIEM. niezle sklepy ale troche snoby bo nic nie mowią
:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sat Jul 16, 2005 11:27 am

To zakładajcie więcej Polskich postaci i budujmy jeszcze lepsze miasta :-) Ale jak widziecie z gry... żeby do tego dojść trzeba mieć dużo czasu.

BTW.

Mój mail do Resources Department o dyskryminacji surowcowej jednoego z polskich regionów, został przekazazany do Departamentu nowych terenów - czy czegoś takiego ;-)
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sat Jul 16, 2005 11:31 am

momorty wrote:troche snoby bo nic nie mowią


To nie snobizm a angielski spokój ;) No dobra, wiem, że tam przede wszystkim grają Amerykanie ;)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Averus Wolfmaster
Posts: 473
Joined: Mon Jul 11, 2005 8:23 pm
Location: Torun (Thorn)

Postby Averus Wolfmaster » Sat Jul 16, 2005 11:50 am

Ja dzien w dzień zakładam nowe postacie i do tej pory tylko jedna z nich wylądowała na innej wyspie niż polska. Reszta raczej też trafi na nasze ziemie.

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest