Protezy

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
witryna
Posts: 110
Joined: Sat Dec 05, 2015 2:04 pm

Protezy

Postby witryna » Sat Mar 26, 2016 9:42 pm

Spotkałam w grze tylko jedną stale okaleczoną postać (brak ręki). Gdyby w dziale ubrania powstała osobna kategoria protezy, ludzie może chętnej zaczęliby odgrywać poważne uszkodzenia ciała, a wielka fala "zjedz miód, to ci przejdzie" zaczęłaby mieć swój kres? O ile fajniej jest mieć postać, której proces leczenia można by sprawniej odgrywać.
    Uninstall Cantr, play Tetris.
    YOU NOOB.
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Protezy

Postby dekalina » Sun Mar 27, 2016 1:27 am

Kiedyś o tym wspominałam. Dowiedziałam się, że jak odegram struganie protezy, to mogę ją sobie wpisać w opis.
User avatar
Ave
Posts: 95
Joined: Mon Sep 01, 2008 7:38 pm

Re: Protezy

Postby Ave » Sat Apr 02, 2016 2:58 pm

Bardzo dobry pomysł. Niewiele pracy, a tyle radości. A dla wszystkich zwolenników mentalności "wpisz sobie w opis" powiem tyle, że może wy zaczęlibyście ubrania wpisywać sobie w opis zamiast je zakładać.
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Protezy

Postby Felixis » Sat Apr 02, 2016 3:38 pm

Na angielskiej części forum jest o tym cały temat: viewtopic.php?f=90&t=27240&hilit=prosthetic
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
dekalina
Posts: 925
Joined: Tue May 20, 2014 2:18 pm

Re: Protezy

Postby dekalina » Sat Apr 02, 2016 7:04 pm

Mój błąd polegał wtedy na tym, że zaproponowałam dodanie protezy nogi do grupy buty i protezy ręki do rękawiczek. A wtedy postać z protezą nie mogłaby nosić butów/rękawiczek. Ale osobna grupa protez brzmi spoko.

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest