Wytrychy

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Wytrychy

Postby psychowico » Wed Jan 16, 2013 9:16 am

Taka kradzież kieszonkowa miałaby sens jeśli można byłoby kraść tylko widoczne przedmioty - lub losowe. Inaczej byłoby to wykorzystywane do, przykładowo, sprawdzania która postać w osadzie ma większość kluczy i urwania jej łba.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Re: Wytrychy

Postby Sopel_1 » Wed Jan 16, 2013 10:58 am

poziomek90 wrote:W rozumieniu, że tylko jedna czy dwie wśród tych wszystkich, spostrzegłaby skradanie? Wtedy byłoby git, roboty może by się częściej budziły, żeby naskarżyć. Bo jeśli z niczego cały plac miał nagle automatycznie zobaczyć, że ktoś w kącie się kręci, to może dajmy od razy im wszystkim medal orlego oka?


Znaczy, w moich rozmyślaniach właśnie chciałem by tylko jedna/kilka osób (zależnie od tego procentu) zauważyło skradanie, ale narazie podałem tylko sugestię, jeżeli by przeszła to wtedy możemy się rozwodzić nad szczegółami :)

Okradanie z widocznych przedmiotów byłoby całkiem fajną opcją, a będąc przy tym - nie można by sprawić by duże ilości surowców były widoczne na karcie postaci?
Jak ktoś dla przykładu ciąga ze sobą 10 kg ryżu to nie moglibyśmy widzieć że ma przy sobie dużo ryżu ?
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: Wytrychy

Postby psychowico » Wed Jan 16, 2013 11:02 am

Byłoby fajnie. I zabawnie często.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
adamo199412
Posts: 120
Joined: Thu Apr 15, 2010 1:52 pm
Location: Kraków
Contact:

Re: Wytrychy

Postby adamo199412 » Wed Jan 16, 2013 11:32 am

Ja tam ogólnie jestem za wszelkim rodzajem rozwoju przestępczości. Jeśli kradzież motoru nie skutkuje pościgiem to faktycznie jest już przesyt wszystkiego :x
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: Wytrychy

Postby poziomek90 » Wed Jan 16, 2013 2:13 pm

Po prostu porządna okolica. Na zniewieściałej wyspie V nadal gonią do śmierci, nawet za ruszenie drewnianego wózka. Pozdro dla Viriny czy jakoś tak
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest