Zamki

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

Mirli
Posts: 33
Joined: Wed Feb 10, 2010 5:16 pm

Zamki

Postby Mirli » Thu Sep 02, 2010 2:27 pm

Zamek antywłamaniowy(tylko w budynkach)
Materiały:
1000 gram żelaza
Czas: 3.5 dnia
Narzędzia: śrubokręt
Urządzenia: nie
Czas wyłamywania 3x dłuższy niż w zwykłym zamku

Zamek na 4 spusty (tylko w budynkach)(nie wiedziałem jak inaczej nazwać)
Materiały:
1400 gram żelaza
Czas: 5 dni
Narzędzia: śrubokręt
Urządzenia: nie
Czas wyłamywania 4x dłuższy niż w normalnym
wadko
Posts: 544
Joined: Tue Jul 25, 2006 8:51 am

Re: Zamki

Postby wadko » Thu Sep 02, 2010 3:18 pm

W przypadku wyłamywania to można chyba tylko zmniejszyć szansę na sukces, nie da się wydłużyć czasu wyłamywania.
User avatar
A.L.M.E.R
Posts: 299
Joined: Sat May 08, 2010 2:42 pm
Location: Urlop
Contact:

Re: Zamki

Postby A.L.M.E.R » Thu Sep 02, 2010 4:23 pm

wadko wrote:W przypadku wyłamywania to można chyba tylko zmniejszyć szansę na sukces, nie da się wydłużyć czasu wyłamywania.

Mo dokładnie, bo projekt wyłamania zamka , jego powodzenie zależy od szczęścia (Bądź nie)
Zieleń czy nie zieleń- oto jest pytanie
User avatar
Piscator
Administrator Emeritus
Posts: 6843
Joined: Sun Jul 02, 2006 4:06 pm
Location: Known Space

Re: Zamki

Postby Piscator » Thu Sep 02, 2010 4:45 pm

Please don't build the roof before you have the walls. Detailed constructions descriptions are nice, but you are wasting your time as long as we don't have the game mechanics to make it work. Currently this suggestion is all frosting and no cake. ;)

If you want to make a constructive contribution, start discussing game mechanics and leave the details about how exactly to build a lock to the very last. :)


google wrote:Proszę nie budować dachu przed masz ściany. Szczegółowe opisy obiektów są dobre, ale tracisz swój czas, dopóki nie mamy mechanikę gry, aby to działało. Obecnie jest to propozycja tylko lukier bez ciasto. ;)

Jeśli chcesz wnieść konstruktywny wkład, rozpocząć rozmowy mechaniki gry i pozostawić informacji o tym, jak dokładnie zbudować zamek do ostatniej. :)
Pretty in pink.
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Re: Zamki

Postby Rusalka » Fri Sep 03, 2010 1:36 pm

To samo chodziło mi po głowie co Piscator ładnie podsumował. Wymyślanie numerków jest co prawda wkręcające, ale ten proces jest o wiele bardziej skomplikowany niż się z początku wydaje.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest