Rozszerzony opis dla budynkow

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Rozszerzony opis dla budynkow

Postby NiKnight » Thu Oct 15, 2009 7:37 am

Proponuje wprowadzic dodatkowy opis dla budynkow tak jak to ma miejsce w przypadku postaci. Opis dostepny bylby po nacisnieciu na nazwe budynku a jego istnienie zaznaczone na przyklad mala ikonka zapisanej kartki przy nazwie w zakladce "Budynki i pojazdy". Kazdy budynek moglby miec co najwyzej jeden opis a jego wykonanie wymagalo by czasu, na przyklad czterech godzin (tak samo usuniecie).

Co do narzedzi to nie wiem czy jest sens by byly wymagane. Byc moze tez zamiast wpisywac konkretny tekst do opisu wystarczyloby wskazac odpowiednia notatke i to ona pojawialaby sie na stronie ze szczegolami budynku.

Do czego moglby taki opis sluzyc? Na pewno przydalby sie wszelakim kupcom, umieszczaliby w nim cenniki, a przewoznicy trasy przejazdow (rowniez z cennikami). Ale mysle, ze w szczegolnosci taki opis przydalby sie wszelkim wladzom: na ratuszach mozna byloby dac spis praw, na budynkach sadow wyroki a na portach informacje dla zeglarzy, itd. .

Z programistycznego punktu widzenia raczej nie byloby duzo do roboty, tak naprawde mozna wykorzystac taki opis jako specifyczny szyld (z odpowiednim tagiem tak jak to jest w przypadku tagu CANTR CHARDESC).

Byc moze warto tez cos takiego dodac w przypadku pojazdow?
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
€e$y
Posts: 176
Joined: Wed Feb 11, 2009 11:09 pm
Location: Cesarstwo Torunskie

Postby €e$y » Thu Oct 15, 2009 6:43 pm

Spoko pomysł - jestem za.
Cantr dwóch prędkości :)
Za ułatwieniami, bo to zatrzyma nowych, którzy często zniechęcają się trudnościami.
Za kombinatoryką, która urozmaici życie "wyjadaczom" :)
User avatar
Quijo
Posts: 1376
Joined: Tue Jun 27, 2006 8:10 pm
Location: K A T O W I C E ST Dept
Contact:

Postby Quijo » Thu Oct 15, 2009 7:36 pm

Podoba mi się ten pomysł. Mogło by to nieco zmniejszyć bajzel z tymi wszystkimi notatkami.
http://www.gks-murcki.com
User avatar
B.M.T.
Posts: 871
Joined: Mon Jun 22, 2009 4:14 pm
Location: W okolicy nóżek Buki.

Postby B.M.T. » Thu Oct 15, 2009 7:52 pm

Fajne!
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Postby lacki2000 » Thu Oct 15, 2009 9:09 pm

Tylko czemu 4 godziny bez narzędzi, ja bym dał 2 godz. z dłutem.
I zrobił to jako opis a wklejanie notatek możnaby zrobić na nowym obiekcie tablica/słup.
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
AichiPL
Posts: 5
Joined: Sat Oct 10, 2009 9:07 pm

Postby AichiPL » Fri Oct 16, 2009 11:26 pm

To może od razu tablica ogłoszeń z takimi notkami :P , lepsze to niż trzymanie na ziemi, i mniejszy bałagan. Tym bardziej jeśli notki np. po roku się usuwały. Co do pomysłu jestem za.
Image
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Sat Oct 17, 2009 7:25 am

A może jedna godzina z młotkiem i gwoździem.

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest