Skrzynka na narzedzia

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Skrzynka na narzedzia

Postby OktawiaN :) » Sat Jun 20, 2009 9:55 pm

Skrzynka na narzędzia [przenośna]- znacznie ogranicza psucie się narzędzi.
potrzebne materiały:
xxxg aluminium
potrzebne dni: 5
Wkładanie i wyjmowanie najlepiej na zasadzie pracy na wielu notatkach

Szafka na narzędzia - ogranicza psucie się narzędzi
potrzebne materiały:
xxx g stali
xxx g aluminium
Wkładanie i wyjmowanie najlepiej na zasadzie pracy na wielu notatkach
[url=http://pajacyk.pl][img]http://www.stoczek.net.pl/gmina/files/baner_pajacyk%5B1%5D.jpg[/img][/url]Pajacyk.pl
User avatar
€e$y
Posts: 176
Joined: Wed Feb 11, 2009 11:09 pm
Location: Cesarstwo Torunskie

Postby €e$y » Sun Jun 21, 2009 3:02 am

Pomysł jest fajny, bo idzie zwariować przez te ciągłe naprawy wszystkiego, a po drugie wprowadziło by trochę porządku w inwentarzach i magazynach. Aluminium trochę by ograniczyło korzystanie ze skrzynek - nie każdego byłoby na nie stać.

Osobiście wprowadziłbym ograniczenie, że nie można wkładać broni do tych skrzynek (fajnie by było gdyby wprowadzono osobne szafki na broń, jak u szeryfa na amer. filmie ;) ) i drugie ograniczenie - ilościowe, np. do skrzynki nie można włożyć więcej niż 20 sztuk narzędzi, a do szafki więcej niż 100 sztuk.

Aha, i można byłoby procentowo określić o ile zmniejsza się zużycie przechowywanych narzędzi w stosunku do tych nieprzechowywanych, np. 20%, 30%, a może nawet 50%.
User avatar
Miri
Posts: 1272
Joined: Wed May 16, 2007 3:32 pm

Postby Miri » Tue Jun 23, 2009 1:57 pm

Pomysł naprawdę ciekawy, jest tylko jeden problem - przy obecnym kodowaniu do wszelkiego rodzaju pojemników można wkładać tylko surowce, obiektów już nie. A PD nie ma chyba dość mocy przerobowej, by się czymś takim zająć...
A szkoda...

Ja ze swojej strony mogę jeszcze dołączyć propozycję wielkiej szafy/garderoby na ubrania. W końcu do tego IRL służą w większości meble... :wink:
Laura_
Posts: 728
Joined: Sat Dec 03, 2005 7:30 pm

Postby Laura_ » Tue Jun 23, 2009 3:12 pm

oj tak, szafa :)
User avatar
robin_waw
Posts: 1532
Joined: Tue Jul 25, 2006 12:30 pm

Postby robin_waw » Wed Jun 24, 2009 10:50 am

Miri wrote:Ja ze swojej strony mogę jeszcze dołączyć propozycję wielkiej szafy/garderoby na ubrania. W końcu do tego IRL służą w większości meble... :wink:


Wystarczy drewniana przybudówka nazwać ją szafa :)
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Postby kamil1313 » Wed Jun 24, 2009 1:59 pm

Ale w drewnianej przybudówce nie powiesisz wieszaka, a nim sukienki. A w szafie będziesz mógł. (oczywiście wieszaki robi się z drewna/żelaza/aluminium przy użycie młotka :P )

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest