Satelity i kosmos

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Sat May 16, 2009 3:47 pm

Hotbird002700 wrote:pory roku


Proponowane. Nawet przeze mnie samego.
pikolo
Posts: 305
Joined: Sat Aug 04, 2007 12:18 pm

Postby pikolo » Sat May 16, 2009 5:21 pm

Hotbird002700 wrote:a na przyklad wystrzelic taka bande "jakftosiegrajkuw"



kręcisz na siebie bat?

pojazdy pancerne... Zdaje się że Mars proponował jakieś działka. Coś podobnego można by zrobić na traktory )
Czy nie uważasz, że na 15 twoich postaci chociaż część mogłaby nie biegać z kuszami, żelaznymi tarczami i konopnymi ciuchami, tylko czymś bardziej oryginalnym?
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Sat May 16, 2009 7:42 pm

rany! chyba wlasnie zobaczylam cos bardziej dennego niz paralizator... *patrzy zalamana na post Hotbirda* a myslalam, ze to jest niemozliwe...


moze jeszcze inwazje zielonych ludzikow? (hmm... nawet by sie wpasowalo), kregi w polach marchewki? albo posunmy sie o krok dalej! kolonizacja innych planet! *uderza glowa w stol*
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Postby kamil1313 » Sat May 16, 2009 7:55 pm

*rozpoczyna przemówienie* Drodzy Cantryjczycy! Ludzie za bardzo panoszą się w kosmosie! Przylatują jakimiś sondami na naszą kochaną planetę, mówią, że nie powinniśmy istnieć, obrażają nasz kolor skóry, jakże piękny, zielony. Dlatego musimy położyć temu kres! Należy przygotować rakietę, kusze, topory, tarcze i leki. Musimy wytępić ich raz na zawsze, aby zapewnić nam, Cantryczykom spokój. Czekam na wasze propozycje, jak taką wyprawę zorganizować. *siada za stołem i oczekuje propozycji, po czym wybucha gromkim śmiechem* :roll:
User avatar
witia1
Posts: 576
Joined: Fri Dec 14, 2007 2:19 pm
Location: Jelcz-Laskowice

Postby witia1 » Sun May 17, 2009 1:31 pm

Eksploracja kosmosu jako taka ma raczej nijaki sens w zielonym.
- badań naukowych się nie prowadzi ( poza odegranymi, czyli niezbyt weryfikowalnymi, brakuje metod poznawczych )
- ekspansja nie jest konieczna, dość miejsca w zielonym
- szukanie surowców, są pod nosem, nie wyczerpane więc po co ponosić olbrzymie koszta poszukiwań w kosmosie
- ewentualny eksport niechcianych postaci można zastąpić dodaniem małej wysepki pozbawionej drewna ( by łódki sobie cwaniaki nie zrobiły :P ) szybciej dla programistów i taniej szabrownikiem wozić niż rakietą :)

Podsumowując nasze ludki z zielonego nie mają powodów latać w kosmos, co za tym idzie po cholerę budować rakiety xP
Rest In Pieces.
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Sun May 17, 2009 2:23 pm

Ale satelita komunikacyjna mogła by być :wink:
?
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Sun May 17, 2009 3:59 pm

Ten satelita to niegłupi pomysł. Zaimplementować go jako maszynę, stojącą na zewnątrz, zwiększającą ogromnie zakres nadawania, coś jak Jeszcze Bardziej Rozbudowany Nadajnik Radiowy.

Potrzebowałaby płytek drukowanych, aluminium, stali, miedzi i innych rzadkich surowców, plus ropa potrzebna na wyniesienie na orbitę
User avatar
Mars
Posts: 852
Joined: Sat Apr 28, 2007 2:44 pm
Location: Poland

Postby Mars » Sun May 17, 2009 5:22 pm

BZR wrote:Ten satelita to niegłupi pomysł. Zaimplementować go jako maszynę, stojącą na zewnątrz, zwiększającą ogromnie zakres nadawania


To kwestia walki o klimat gry w pewnej mierze. Ja nie wiem, czy nie ma osob, wedlug ktorych elektronika i samochody juz psuja ten klimat. Moze fajniej byloby, gdybysmy mogli oswajac konie do powozow i dla jezdzcow, a uzywali golebi pocztowych do dalekiej komunikacji? A tak mamy wszystko pomieszane, kolo siebie kilka osob buduje palke kosciana, stalowy topor, limuzyne, i nadajnik radiowy.

Stanowczo osobiscie natomiast wolalbym bardziej rozbudowac zwykla elektronike, niz wymyslac satelity.
User avatar
cald dashew
Posts: 930
Joined: Tue Aug 29, 2006 9:23 pm
Location: Idioglosia

Postby cald dashew » Sun May 17, 2009 5:26 pm

inne planety?;p
Image
Image
Image
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Postby Sopel_1 » Sun May 17, 2009 6:04 pm

Mars wrote:To kwestia walki o klimat gry w pewnej mierze. Ja nie wiem, czy nie ma osob, wedlug ktorych elektronika i samochody juz psuja ten klimat. Moze fajniej byloby, gdybysmy mogli oswajac konie do powozow i dla jezdzcow, a uzywali golebi pocztowych do dalekiej komunikacji? A tak mamy wszystko pomieszane, kolo siebie kilka osob buduje palke kosciana, stalowy topor, limuzyne, i nadajnik radiowy.



A mi ten klimat się podoba.Lubie ten klimat gdy przyjeżdża półcieżarówka, wychodzi gość i nawala ludzi z kuszy :lol: . Dla mnie to fajny klimat gdzie można bardzo fajnie wszystko połączyć. Zawsze takie coś lubiłem.
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Sun May 17, 2009 6:15 pm

z tymi satelitami to był żart!!!!

Ja tez lubie klimat CANTRA II :D
?
User avatar
witia1
Posts: 576
Joined: Fri Dec 14, 2007 2:19 pm
Location: Jelcz-Laskowice

Postby witia1 » Mon May 18, 2009 4:16 pm

Gołębie pocztowe to i koniki do jazdy do by było coś *z rozmarzeniem*
Rest In Pieces.
User avatar
kamil1313
Posts: 456
Joined: Mon Apr 13, 2009 11:41 am

Postby kamil1313 » Mon May 18, 2009 4:18 pm

i krowy do dojenia, bez konieczności ich zabijania, i owce do strzyżenia... *marzy*
User avatar
Ave
Posts: 95
Joined: Mon Sep 01, 2008 7:38 pm

Postby Ave » Mon Jun 29, 2009 5:41 pm

witia1 wrote:- ewentualny eksport niechcianych postaci można zastąpić dodaniem małej wysepki pozbawionej drewna ( by łódki sobie cwaniaki nie zrobiły :P ) szybciej dla programistów i taniej szabrownikiem wozić niż rakietą :)


A później kolejny Jakftosiegrajek (To chyba jakaś nowa rasa ludzi) przypływa sobie szabrownikiem i "Kambraty pszybfylem waz uratowac!!!!!!!!"
Kilka dni później przypływają na nowo, tym razem w gromadzie (50 idiotów) i rozwalają zzieleniały świat werbując na swe pokłady kolejnych braci a Hotbird dowodząc na ich czele (To on jest przywódcą rewolucji idiotów)
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Mon Jun 29, 2009 6:52 pm

Już dodali :lol:
\m/,

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest