Nowonarodzeni klusownicy

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Wed Apr 26, 2006 4:35 pm

Hmm... tak. Gdyby nie te rzesze kłusowników i ludzi, którzy wtykają nos w nie swoje sprawy, moje postacie nie byłyby takie dobre w walce.

Tak się przyglądam dyskusji i myślę, że do niczego sensownego na raze nie dojdzie. Sprawa prawdopodobnie rozwiąże się sama po zaimplementowaniu rodzenia dzieci. Dasz takiemu dorastającemu kłusowniczkowi po tyłku i ten poleci do mamusi. Więcej nie będzie...

Bardzo dobrze było, gdy żeby zalogować się pierwszy raz do gry trzeba było czekać kilka dni (tygodni) na kod aktywacyjny. Większość noobów po prostu się zniechęcała na początku.
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
Mapokl
Posts: 168
Joined: Sat Feb 11, 2006 9:18 am
Location: Korona KP

Postby Mapokl » Wed Apr 26, 2006 6:20 pm

Mam cichą nadzieję, że to z kodem aktywacyjnym to żart.


Ps. To co pisałem wcześniej to też był żart. Odstrasza poważnych graczy.
Jedynie może mały napis na gore strony "Nooby do Tibii"

Pps. a na dole "Żydzi na madagaskar"
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Wed Apr 26, 2006 9:57 pm

Matix wrote:(...)Bardzo dobrze było, gdy żeby zalogować się pierwszy raz do gry trzeba było czekać kilka dni (tygodni) na kod aktywacyjny. Większość noobów po prostu się zniechęcała na początku.


Taaakkk... i mieliby szanse przemyslec tworzenie n postaci, ktorych pozniej nie moga poprowadzic i je zabijaja nawet nie umiejac sensownie tego zrobic... a maja czas wypowiadac sie na forum... ehhh... Matix, akurat takie pomysly wychodzace od Ciebie sa zenujace :-(
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Thu Apr 27, 2006 1:58 pm

Oponowałbym. Jednak to daje chwilę czasu na zastanowienie się, czy chciałbym grać jednak w taką grę. Przeczytać forum, wikipedię. Jeszcze raz przeczytać regulamin, NZ. Potem przemyśleć sprawę jeszcze raz...

po kilku tygodniach....

Wreszcie po długich dniach oczekiwania siadam do gry i rozkoszuję się zielonym panelem gracza oraz dwoma pierwszymi postaciami. Po czym radośnie
1) Naciskam krzyżyk
2) Porywam wszystkie notatki, biję zwierzęta i uciekam gdzie mnie nogi poniosą.
3) Gram jako nowo narodzony gracz i sycę się wspaniałymi widokami otaczającymi postać ze wszech stron.

po kilku latach

Wreszcie odchodzę od kompa z postanowieniem, że to ostatni raz i w życiu już więcej nie...
http://www.matix.salon24.pl
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Thu Apr 27, 2006 8:58 pm

Matix wrote:Oponowałbym. Jednak to daje chwilę czasu na zastanowienie się, czy chciałbym grać jednak w taką grę (...)


Matix.. nie zrozumiales chyba (ż)aluzji :-(. No coz.

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest