Kontratak

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Mon Mar 13, 2006 2:41 pm

Wnioskuję do PlayerD o dokładne przyjżenie sie kontom Gnoma i Cantryjczyka... Zdaje mi się że to jedna i ta sama postać prowadząca dwóch graczy...

---------------------------------------------------------------------------------------

Apropo tematu

Moim zdaniem mozliwosc ustalania jakichkolwiek automatycznych reakcji postaci na zachowania innych kloci sie z idea cantr...


Nic dodać, nic ując...
Last edited by ushol on Mon Mar 13, 2006 2:57 pm, edited 1 time in total.
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Raist
Posts: 919
Joined: Wed Aug 24, 2005 6:42 pm
Location: POLAND

Postby Raist » Mon Mar 13, 2006 2:48 pm

ushol wrote:[list=]Wnioskuję do PlayerD o dokładne przyjżenie sie kontom Gnoma i Cantryjczyka... Zdaje mi się że to jedna i ta sama postać prowadząca dwóch graczy[/list]...


To znaczy, ze jedna postac w Cantr zawladnela 2 graczami i teraz zyje za nich w prawdziwym swiecie ? heheeheh tego jeszcze nie bylo :D
Wariat...
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Mon Mar 13, 2006 4:00 pm

Przyjrzałem się - to rzeczywiście klika - ale prowadzona wraz z 13 innymi graczami przez nikomu nie znaną postać z małej osady na Fic. :twisted:
==============
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Mon Mar 13, 2006 4:59 pm

Widzisz jak ushol wskazuje na dwudziestoletniego męzczyznę

ushol mówi: "to on... siekierami go"

Widzisz jak ushol po mistrzowsku rani dwudzistoletni męzczyzna.

Ushol mówi: "*przeklinając pod nosem* Ma żelazną tarczę... nic mu nie zrobię moją siekierą *patrzy zmartwiony* spróbuję jeszcze jutro...
Image

Image

Federacja RP
User avatar
dead_rat
Posts: 84
Joined: Sat Mar 11, 2006 6:03 pm

Postby dead_rat » Mon Mar 13, 2006 10:55 pm

...moim zdaniem jakakolwiek dyskusja z ideą Cantr nie ma przyszłości...
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Mon Mar 13, 2006 11:18 pm

Ykhm???



Wyjaśnij, proszę, co masz na myśli?
==============
User avatar
dead_rat
Posts: 84
Joined: Sat Mar 11, 2006 6:03 pm

Postby dead_rat » Mon Mar 13, 2006 11:41 pm

...jedynie to ze dyskusja o pomyśle ( o jego ewentualnych wariacjach, rozwinięciu, poszerzeniu, itd ) już się skończyła bo doszliśmy do argumentu ostatecznego...

To chyba tyle :)
Vivaldii
Posts: 150
Joined: Fri Dec 30, 2005 10:51 pm

Postby Vivaldii » Tue Mar 14, 2006 12:05 am

dead_rat wrote:...jedynie to ze dyskusja o pomyśle ( o jego ewentualnych wariacjach, rozwinięciu, poszerzeniu, itd ) już się skończyła bo doszliśmy do argumentu ostatecznego...

To chyba tyle :)


Trochę w tym racji. Zauważyłem to samo po swoim pomysle z tymi nieszczęsnymi głowami. Część osób zdaje się zapominać, że ten dział nazywa sięSugestie i ma służyć do prowadznie abstrakcyjnych rozmów i rozważania pomysłów. Zamiast tego często ludzie atakują jakaś idee nim ta w ogóle zostanie porządnie przemyłsana, omówiona, przedyskutowana, wygładona itd.

Mamy tu przecież dyskutować teoretycznie... a niektórzy zachowują się jakby te pomysły jutro miały być testowane w grze :(
Nicka nie podaje
Posts: 22
Joined: Fri May 19, 2006 9:51 am

Postby Nicka nie podaje » Fri May 19, 2006 2:59 pm

Ten pomysl wydaje mi sie nie glupi. BTW: Raist, w jakim RPGu, w ktrorym nie oddajesz automatycznie, Twoja postac jest w swiecie caly czas, nawet gdy jestes wylogowany?
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Fri May 19, 2006 5:57 pm

Ten pomysl wydaje mi sie nie glupi. BTW: Raist, w jakim RPGu, w ktrorym nie oddajesz automatycznie, Twoja postac jest w swiecie caly czas, nawet gdy jestes wylogowany?


Ale i tak jest przeglosowane ze nie, pozatym podane zostalo dosc argumentow przeciw, i najprawdopodniej gora sie nie zgodzi, wiec cos jeszcze?

A Cantra nie powinno sie porownywac do innych RPG-ow bo to nie jest zwykle RPG...
ImageImage
Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
Nicka nie podaje
Posts: 22
Joined: Fri May 19, 2006 9:51 am

Postby Nicka nie podaje » Fri May 19, 2006 8:48 pm

Po pierwsze Cantr to nie tylko polscy gracze. Po drugie argumenty byly glownie przeciwko automatycznemu kontratakowi, a nie wartowaniu. 3 Nie ja nazwalem Cantra "zwyklym RPG" i nie ja go porownywalem.
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Fri May 19, 2006 9:09 pm

Po pierwsze Cantr to nie tylko polscy gracze, ale mamy wiekszosc. (przynajmniej mielismy) A napewno jestesmy blisko polowa, i jesli tutaj zostalo to ostro zgnojone, to jaka ma szanse na przezycie u anglikow??

Po drugie argumenty byly przeciw oddawaniu i przeciw wartowaniu, a szczegolnie jeden byl przeciw oboma:
Acutus wrote:Moim zdaniem mozliwosc ustalania jakichkolwiek automatycznych reakcji postaci na zachowania innych kloci sie z idea cantr...

Nic dodac, nic ujac... :wink:

Po trzecie wskaz mi miejsce gdzie powiedzialem ze ktos nazwal Cantra "zwyklym RPG". A tak na marginesie to w zadnym szanujacym sie RPG-u nie oddajesz automatycznie, bo to kluci sie z idea RPG...

Po czwarte i najwazniejsze - nie wierze zeby gora sie na to zgodzila, a to oni maja decydujacy glos a nie my - gracze.
ImageImage

Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Fri May 19, 2006 9:20 pm

Może to już było - ale pewien automatyzm uzasadniłby istnienie broni takiej jak np. halabarda czy tarczy takiej jak tarża... Po prostu atakujący mógły się nadzieć na ripostę :) Ale co do automatyzmu w ogóle to się zgadzam, że jest mocno sprzeczny z ideą Cantr.
==============
Nicka nie podaje
Posts: 22
Joined: Fri May 19, 2006 9:51 am

Postby Nicka nie podaje » Sat May 20, 2006 1:19 pm

No to sie nie zgadzam na to, zeby wystarczylo zaczac pracowac przy projekcie, zeby dodawaly Ci sie surowce do inwentarza- powinno sie przeciagac te surowce (wpisywac jakas okreslona sentencje, zekazdym razem o okreslonej porze, zeby zdobyc 1g surowca). W innym przypadku to juz automatyzacja.
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Sat May 20, 2006 4:06 pm

Tylko problem jest w tym Nicka nie podaje (wez sobie wymysl jakis normalny nick, bo to jest meczace), że Cantr jest skonstruowany tak, zeby nie trzeba bylo na niego powswiecacac wiele czasu... A gdybys musial sie tak logowac, to wiesz ile by ci to zzeralo czasu?
A uderzenie masz jedno dziennie, uderzasz i dowidzenia, dlatego nie powinnismy tego automatyzowac, tak jak czynnosci wykonywanych przez prawie caly czas, ani tych dwoch rzeczy porownywac...
ImageImage

Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest