Nowe surowce lub sloty w miejscach duzych trupiarni ;)

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Thu Jun 15, 2006 7:42 pm

wegiel, wapień i hematyt to nie są podstawowe surowce... :P

pozatym trochę trzeba się pomęczyć... ma się wtedy większą satysfakcję...
Image
Image
Federacja RP
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Thu Jun 15, 2006 8:32 pm

ushol wrote:wegiel, wapień i hematyt to nie są podstawowe surowce... :P

pozatym trochę trzeba się pomęczyć... ma się wtedy większą satysfakcję...


Ale to trochę niesprawiedliwe dla mieszkańców tej wyspy
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Thu Jun 15, 2006 9:04 pm

USA też jest podobno lepiej niż w Polsce?? taka sama sytuacja... co prawda nie mam satysfakcji, że udaje mi się jakoś przeżyć tutaj, ale przynajmniej przyjmuję takie jak jest...

ps. dobra... bo juz bredze chyba... nrazie

ps2. zapomniałem, że to nie chat i nie trzeba się żegnać :/
Image

Image

Federacja RP
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Fri Jun 16, 2006 7:36 am

AUTO wrote:Ja bym za to prosił o dodanie przynajmniej zwierząt na pewnej nowej, prawie niezamieszkałej wyspie. Surowców tam jak na lekarstwo, jeść nie ma co, w dodatku w trzech sąsiednich osadach nie ma ani jednego zwierzęcia. W dodatku wszystkie nadmorskie lokacje są strasznie biedne (brak podstawowych surowców jak jedzenie, węgiel, wapień i hmatyt). No chyba, że wyspa swoje skarby kryje w głębi, ale ja bym się tam nie zapuszczał :twisted:


Jedna z moich postaci jest na wyspie gdzie nie ma w ogóle zwierząt a zbadała trzydzieści osad (widząc tylko raz statek w oddali), jeśli mówimy o tej samej wyspie to gwarantuje Ci, że jest węgiel, wapień i hematyt. I to w dwóch sąsiadujących ze sobą osadach :) Żelazo już produkuje ale wiadomo, bez zwierząt nie ma szans na stal :/
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Fri Jun 16, 2006 9:31 am

A właśnie... może by tak dodać jakieś inne miechy... Powiedzmy zamiast skóry potrzebna byłaby jakaś impregnowana tkanina... do wyprodukowania takiej potrzebne byłoby trochę np. tkaniny knopnej i guma... przynajmniej jakaś alternatywa...
Image

Image

Federacja RP
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Fri Jun 16, 2006 2:07 pm

ushol wrote:A właśnie... może by tak dodać jakieś inne miechy... Powiedzmy zamiast skóry potrzebna byłaby jakaś impregnowana tkanina... do wyprodukowania takiej potrzebne byłoby trochę np. tkaniny knopnej i guma... przynajmniej jakaś alternatywa...

Ipregnowac mozna by zywica.

A sam pomysl glupi bo daje bonus duzm miasta.Juz bardziej mi sie podobal pomysl jakis katastrof (najlepiej lacznie ze zmiana surowcow,miejsc oraz drog i smiercia niektorych cantryjczykow oraz poranieniem innych a nawet pojawieniem sie nowych miejsc)
No bo gdzie jest powiedziane ze swiat Cantr bedzie zawsze taki sam?

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest