Higiena

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Higiena

Postby koksu » Mon Mar 14, 2011 2:00 pm

W wannie będzie projekt mycia
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Higiena

Postby Greek » Mon Mar 14, 2011 3:44 pm

Jestem przeciw, bo wszystkie postacie w mniej zaawansowanych miejscach i śpiochy będą śmierdzieć.
Moje postacie śmierdzące z wyboru chcą się wyróżniać!
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
oxyquan
Posts: 238
Joined: Sun Aug 15, 2010 9:51 am

Re: Higiena

Postby oxyquan » Mon Mar 14, 2011 5:33 pm

Greek wrote:Jestem przeciw, bo wszystkie postacie w mniej zaawansowanych miejscach i śpiochy będą śmierdzieć.
Moje postacie śmierdzące z wyboru chcą się wyróżniać!


Niech śmierdzą, nie każdy musi mieć luksusy.
User avatar
lacki2000
Posts: 804
Joined: Tue Jun 12, 2007 12:57 am

Re: Higiena

Postby lacki2000 » Mon Mar 14, 2011 11:26 pm

Greek wrote:Jestem przeciw, bo wszystkie postacie w mniej zaawansowanych miejscach i śpiochy będą śmierdzieć.
Moje postacie śmierdzące z wyboru chcą się wyróżniać!
Równie dobrze można protestować przeciw systemowi odżywiania: "Moje postacie głodne z wyboru chcą się wyróżniać!"

Poza tym śpiochy nie powinny się brudzić powyżej powiedzmy 70%. Największy brud wyróżnieniem tylko dla aktywnych!
Te audire no possum. Musa sapientum fixa est in aure. Grasz w zielone? GRAM! Żądamy 24-godzinnego dnia cantryjskiego dla lepszej płynności działań!
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: Higiena

Postby kaloryfer » Tue Mar 15, 2011 7:02 pm

Nie kręci mnie ten pomysł.

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest