Pomysły na dodanie nowych rzeczy lub zmian w Cantr

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Players Department, Public Relations Department, Players Department Trainee, Development Monitor, Resources Department, Programming Department

Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish

Re: Pomysły na dodanie nowych rzeczy lub zmian w Cantr

Postby Greek » Fri Jun 16, 2017 7:51 pm

Pewnie tak.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Dev235

Postby Dev235 » Wed Jun 21, 2017 9:10 pm

Można by dodać ubrania typu opaska do włosów?
Np: Drewniana opaska do włosów
Mars

Postby Mars » Tue Jul 18, 2017 11:02 am

Mając klucz do samochodu postać powinna być w stanie wyjąć i włożyć do niego dowolną rzecz bez konieczności wchodzenia do środka... w końcu tak działa bagażnik, ewentualnie otwieranie drzwi.

Jeśli to nie jest uzasadnienie, to nowy dodatek do samochodu:

Bagażnik

Umożliwia korzystanie z samochodu jak z pojemnika (tylko posiadając klucz do auta).

Czas pracy: 2 dni

Surowce: 500 gram aluminium, 100 gram stali, 100 gram gumy
Narzędzia: Młotek, nóż, śrubokręt
Joyous

Postby Joyous » Fri Oct 06, 2017 10:34 am

Mogiły - po zakopaniu ciała przez pewien okres (powiedzmy rok-dwa) byłaby widoczna mogiła pokazująca kto tam leży. Po morderstwie postaci zbyt łatwo jest teraz zatrzeć dowody zbrodni a taka mogiła byłaby pomocna w poszukiwaniu zaginionych osób.

Krótkofalówki - nie każdy przy radio siedzi, które i tak działa teraz z mniejszym zasięgiem. Jak sie pracuje na zewnątrz to taka krótkofalówka bardzo w komunikacji by pomogła

Gołębie - czy one kiedykolwiek się pojawią? Mam ich już całą zagrodę i nie wiem czy zacząć wybijać czy sprzedawać :)
kalinka

Postby kalinka » Mon Dec 11, 2017 2:50 am

Dev, jest już opaska :) Bawełniana i skórzana. To i owo można sobie dodać już indywidualnym opisem
Dev235

Postby Dev235 » Mon Dec 11, 2017 9:26 pm

Wien wiem, ale nie o takie mi chodziło, no nic, pozostaje mi się głębiej pobawić opisami...a i dzięki za odpowiedź, naprawdę się już nie spodziewałem :)

Return to “Sugestie”