Naparstek

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
€e$y
Posts: 176
Joined: Wed Feb 11, 2009 11:09 pm
Location: Cesarstwo Torunskie

Naparstek

Postby €e$y » Mon Aug 31, 2009 10:26 pm

Mała rzecz, a przydatna szczególnie w krawiectwie i piciu :twisted: .
Myślę, że mogła by być wykorzystana w RP, ale też co nieco przyśpieszać szycie ubrań. Co prawda nie wiem czy takie przyśpieszanie jest możliwe.

Materiały: Najczęściej naparstki wykonywane są z metalu, gumy, skóry, szkła, drewna oraz porcelany. Dawniej robiono je też niekiedy z kości (w tym z kości słoniowej), rogów albo srebra. - za Wiki

Czas: 0,5 dnia - 1 dzień

Narzędzia: nieśmiertelny młotek oraz zależnie od materiału, nóż rzeźbiarski, może dłutko, kombinerki, szczypce, pilnik - do wyboru do koloru. Myślę, że fajnym zestawem byłyby szczypce, pilnik, nóż rzeźbiarski
Cantr dwóch prędkości :)
Za ułatwieniami, bo to zatrzyma nowych, którzy często zniechęcają się trudnościami.
Za kombinatoryką, która urozmaici życie "wyjadaczom" :)
User avatar
Mattan
Posts: 1081
Joined: Wed Jul 26, 2006 9:09 am
Location: Poznan

Postby Mattan » Tue Sep 01, 2009 12:09 pm

Możliwe pewnie jest tak jak z taczkami i pomysł fajny. Taki naparstek mógłby przyśpieszać pracę o np. 12,5% czyli godzinę na dobę. Myślę że jak bukiety mógłby się zużywać bez możliwości zreperowania.
User avatar
€e$y
Posts: 176
Joined: Wed Feb 11, 2009 11:09 pm
Location: Cesarstwo Torunskie

Postby €e$y » Tue Sep 01, 2009 3:35 pm

Miałby większe zastosowanie gdyby ubrania się zużywały, ale niszczenie ubrań to już chyba koncert życzeń :lol:
Cantr dwóch prędkości :)
Za ułatwieniami, bo to zatrzyma nowych, którzy często zniechęcają się trudnościami.
Za kombinatoryką, która urozmaici życie "wyjadaczom" :)

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest