Lustro

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Fri Aug 21, 2009 9:41 am

z tym dzieleniem na mniej i bardziej funkcjonalne lustro to bym nie przesadzał. Pop pierwsze: możesz się obejrzeć cały za pomocą małego lustra (wystarczy je trochę poobracać) a po drugie to komplikowanie sprawy la ProgD, a po trzecie takie nie funkcjonalne lustro byłoby moim zdaniem niepotrzebnie iytujące dla graczy.

Tak czy inaczej jest to kolejny bajer jak instrumenty, bez większego "praktycznego" zastosowania. Świetne do RP.

Pomysł szkło + srebro wydaje się być w sam raz jak dla mnie - nie za trudno, nie za prosto :)

Czas powiadomić jankesów :P
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Mon Aug 24, 2009 9:49 am

Może coś tam poagitujcie na angielskim forum bo coś zainterstowanie zanikło? :)
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Postby Tetro » Mon Aug 24, 2009 12:16 pm

Post pod postem :P

Jestem Za, bardzo mi sie ten pomysł podoba. Ladny element dekoracyjny no i Fuj.... Bedzie miała nowy gadzet do zabawy :wink:
?

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest