Leczenie sie z czasem

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Tue Aug 01, 2006 1:01 pm

Uwazam, ze 3% na rok ponizej 50% obrazen jest gitara... Jeszcze pomysl z czasowym zwiekszaniem wspolczynnika uleczanai przez np. cebule jest niezly. z kolei mikstury powinny leczyc tak jak teraz chociazby popcorn...
All my friends are dead.
You got dragged outta bed,
Now they're buried and they're dead.
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Postby marshall » Tue Aug 01, 2006 2:30 pm

Chciałem o tym napisać od kilku dni ale jakoś nie miałem okazji ;)
Proponowałbym wprowadzenie bandaży jako bardzo wydajnych leków. Robiło by się je z tkanin.
\m/,
User avatar
BZR
Posts: 1483
Joined: Wed Aug 02, 2006 5:44 pm
Location: Poland

Postby BZR » Wed Aug 02, 2006 8:07 pm

(pierwszy raz na forum )

Dokładniejsze rozpatrzenie systemu leczenia i autoleczenia jest moim zdaniem potrzebne. Najciekawszy wydaje sie pomysl z jedzeniem leczniczym jako przyspieszaczem regeneracji.

Pamietajmy, że poprawa systemu leczenia coraz bardziej zaczyna sklaniac do rozwoju systemu walki, co akurat ja popieram (yes yes yes) ale chyba jestem w mniejszości:)
User avatar
Rusalka
Posts: 1509
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Wed Aug 02, 2006 8:27 pm

BZR wrote:Pamietajmy, że poprawa systemu leczenia coraz bardziej zaczyna sklaniac do rozwoju systemu walki


A co za tym idzie systemu ochrony. No bo niby czemu mamy tylko tarcze, a nie ma zbroi?

Zelazna Zbroja
raw materials: iron 1000, leather 300
tools: sledgehammer, iron anvil, peen hammer, princers
protection: 45
weight: 8000

Fajnie? Tylko zolnierze by ja nosili bo wazy az 8000 gram - czyli zupelnie niepraktyczne, ale do walki w sam raz. I niech mi teraz ktos powie, ze steel battle axe to niebezpieczna bron :)

Wracajac do leczenia - absolutnie zgadzam sie z tym, ze automatyczna regenracje jest potrzebna, a leki powinny ja jedynie przyspieszac. No chyba zebysmy wprowadzili rany krytyczne (krwotoki i takie tam) i postac mialaby wtedy ujemna regenaracje (np. - 5% dziennie) na to moznaby zrobic lekarstwa natychmiastowe. Proponuje bandarze (z konopi lub bawelny), zszywanie ran (igla chirurgiczna - tylko stal)
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
ActionMutante
Posts: 873
Joined: Thu Jul 13, 2006 11:46 am

Postby ActionMutante » Wed Aug 02, 2006 9:48 pm

No wiesz stary... W sredniowieczu zaden rycerz nie chodzil nacodzien w zbroi... Bylo to troszke uciazliwe... Ktos kto mial zbroje mial tez giermka ktory podczas jakichkolwiek podrozy biegal za nim z ekwipunkiem... Wiec uwazam, ze ten problem jest conajmniej blachy... :)
All my friends are dead.

You got dragged outta bed,

Now they're buried and they're dead.
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Thu Aug 03, 2006 9:06 am

Rusalka wrote:
Zelazna Zbroja
raw materials: iron 1000, leather 300
tools: sledgehammer, iron anvil, peen hammer, princers
protection: 45
weight: 8000

Fajnie? Tylko zolnierze by ja nosili bo wazy az 8000 gram - czyli zupelnie niepraktyczne, ale do walki w sam raz. I niech mi teraz ktos powie, ze steel battle axe to niebezpieczna bron :)


Hmm.. z 1,3kg surowców otrzymujesz ośmiokilogramową zbroję? :?
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
OktawiaN :)
Posts: 827
Joined: Sun Oct 09, 2005 1:29 pm
Location: PL 34-325

Postby OktawiaN :) » Thu Aug 03, 2006 9:29 am

Rusalka wrote:A co za tym idzie systemu ochrony. No bo niby czemu mamy tylko tarcze, a nie ma zbroi?

Zelazna Zbroja
raw materials: iron 1000, leather 300
tools: sledgehammer, iron anvil, peen hammer, princers
protection: 45
weight: 8000

Fajnie? Tylko zolnierze by ja nosili bo wazy az 8000 gram - czyli zupelnie niepraktyczne, ale do walki w sam raz. I niech mi teraz ktos powie, ze steel battle axe to niebezpieczna bron :)


Bo walki pomiedzy dwoma osobami trwaly by chyba latami ;)
Po pierwsze zaraz sie taka osoba zmeczy i nie bedzie mogla juz zadawac obrazen. Trzeba by miec szczescie zeby tarcza przciwnika w ogole nie bronila. W realu taka walka kiedys musiala trawac gora kilka godzin a nie kilka lat. Wojny by byly bez sensu bo i tak nikt nikogo nie zabije. :roll:
User avatar
Loc
Posts: 519
Joined: Tue Jul 11, 2006 5:10 pm
Location: Polonia

Postby Loc » Thu Aug 03, 2006 9:44 am

Moze zwykla kolczuga starczy ?? Bedzie ona ciezka do zdobycia, bedzie miala np 20 obrony, no i zwiekszy sie sile broni, albo doda nowe - lepsze.
raist wrote: Jesli nie mowisz po chinsku to nie wypowiadaj sie u nich na forum. Chyba, ze chcesz podzielic los Saszy.

Pozdrawiam,


GyGy 6471298
User avatar
Rusalka
Posts: 1509
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Thu Aug 03, 2006 7:40 pm

Nie podazacie za poprzednimi postami, to mialoby byc rozwiazanie gdybysmy mieli rozwinac system walki i wprowadzic nowe, silniejsze bronie.

Elm0 wrote:Hmm.. z 1,3kg surowców otrzymujesz ośmiokilogramową zbroję? :?


I tu mnie masz :D ale to nie o to chodzilo, to byl tylko zarys pomyslu, slabo przemyslany :P
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Fri Aug 04, 2006 8:43 pm

Nie wiem, czy ktos juz o tym wspomniał, ale sugestia samoleczenia została już zaakceptowana:
http://www.cantr.net/forum/viewtopic.ph ... 841#193841
User avatar
Elm0
Posts: 1325
Joined: Tue Jan 31, 2006 12:17 pm

Postby Elm0 » Fri Aug 04, 2006 11:20 pm

Nie chciało mi się czytać całego tematu.. tempo leczenia wynosi 8%/rok?
I don't know but I've been told,
Deirdre's got a Network Node.
Likes to press the on-off switch,
Dig that crazy Gaian witch!
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Sat Aug 05, 2006 11:47 am

PRUT wrote:Nie wiem, czy ktos juz o tym wspomniał, ale sugestia samoleczenia została już zaakceptowana:
http://www.cantr.net/forum/viewtopic.ph ... 841#193841

Bardzo dobrze.Choc jak znam zycie nie oznacza to ze bedziemy miec to jeszce w tym roku.

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest