Ulepszanie pojazdow

Forum dla graczy Cantr II do pozapostaciowego dyskutowania na temat nowych pomysłów dla rozwoju gry Cantr II.

Moderators: Public Relations Department, Players Department, Game Mechanics (RD), Programming Department

User avatar
Agent 0007
Posts: 1039
Joined: Fri Jan 06, 2006 11:36 pm
Location: Darudzystan

Postby Agent 0007 » Tue Jun 20, 2006 12:28 pm

A jak to jest, ze do rikszy musisz wsiadac? Przeciez do normalnej rikszy sie staje przy tych patykach, za ktore sie ja trzyma i sie biegnie ;)
User avatar
Kondziu36
Posts: 67
Joined: Tue Apr 04, 2006 10:09 am
Location: Syjon

Postby Kondziu36 » Tue Jun 20, 2006 12:45 pm

to chyba chodzi ci o lektyka a wracając do tematu to cantr to nie jest need for speed ani żadne szybcy sie wściekli i ogólnie pojazdy w cantro to perpetum mobile i napedzaja sie same
...Hej Panie Watykanu, duzo za duzo twoich błedów znam...
Image
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Tue Jun 20, 2006 12:52 pm

Gulczak wrote:Ja już się wypowiedziałem w tej sprawie i moge ciągle nucić dobrze jest jak jest, bo widać nic nie zdziałam... Cantr to nie real, możesz tworzyć świat, czy ktoś widział kiedyś miasto z jednym placem, gdzie wszyscy cały czas są i lezy sterta zapisanego papieru? NIE! Podobnie w cantrcie mogą być i silniki na powietrze. A jak chcesz zwiększyć sobie poziom realizmu to zagraj w *spluwa* ogame! :p


Realizm w ogame???Nie wykrylem nic takiego.
Pozatym udowodnij ze Cantr jest powietrze!
A silniki to takie male robociki chyba z takimi nozkami i juz :P
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Jun 20, 2006 1:01 pm

Kondziu36 wrote:to chyba chodzi ci o lektyka a wracając do tematu to cantr to nie jest need for speed ani żadne szybcy sie wściekli i ogólnie pojazdy w cantro to perpetum mobile i napedzaja sie same


Spokojnie. Już wkrótce będą wymagać paliwa... :) Wtedy znów docenicie rowery i inne takie :)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Postby Gulczak » Tue Jun 20, 2006 4:26 pm

w.w.g.d.w wrote:(...)Realizm w ogame???Nie wykrylem nic takiego.(..)

Po prostu brakowało mi przykładu... Przynajmniej możesz próbować w realu zbierać pół miliona watów na napęd grawitonu, a jak ci sie nie uda, to zginiesz od porażenia prądem 8)
KeVes wrote:Spokojnie. Już wkrótce będą wymagać paliwa... Wtedy znów docenicie rowery i inne takie

Nieeeee! Ten dzień będe pamiętał jako porażke społeczeństwa cantr... :evil:
Bo mnie na uśmiech zawsze stać
Nie lubię życia brać
Zbyt serio, serio zbyt
Bo ja na przekór wszystkim tym
Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Tue Jun 20, 2006 4:38 pm

A ja jako dodanie realizmu :twisted: I jeszcze by ropa kiedyś zaczeła się kończyć :twisted: Albo osiągneła swój Peak :twisted: A później wydobycie jej zaczeło spadać iii... sami wiecie :twisted: Mad Max na żywo :twisted:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Tue Jun 20, 2006 5:02 pm

no, i wreszcie bylby pretekst do najazdu na angielskie ziemie jakby nam sie ropa skonczyla :twisted:
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Tue Jun 20, 2006 5:57 pm

Tylko, żeby spalanie nie było zbyt wysokie. Jeden dzień zbierania ropy powinien wystarczyć na tydzień jazdy motorem i na odpowiednio mniej w przypadku innych pojazdów.
User avatar
Susel
Posts: 453
Joined: Tue Jan 03, 2006 9:02 pm

Postby Susel » Tue Jun 20, 2006 6:56 pm

w.w.g.d.w wrote:(...) a taki motor to juz ma silnik.Czyzby to bylo takie zwierzatko z magnezu i stali ktore zasuwa zamiast nas?


A widziales kiedys czlowieka prowadzacego motor? :P
Poprostu Cantyjczyk jest bardzo uradowany tym, ze ma taka super maszyne i biegnie szybko zeby w nastepnej osadzie moc sie szybciej pochwalic... :)
ImageImage
Tak, mam za dużo wolnego czasu i rejestruje się do wszystkiego...
User avatar
Gulczak
Posts: 513
Joined: Thu Mar 30, 2006 1:40 pm
Contact:

Postby Gulczak » Wed Jun 21, 2006 10:41 am

Susel wrote:
w.w.g.d.w wrote:(...) a taki motor to juz ma silnik.Czyzby to bylo takie zwierzatko z magnezu i stali ktore zasuwa zamiast nas?


A widziales kiedys czlowieka prowadzacego motor? :P
Poprostu Cantyjczyk jest bardzo uradowany tym, ze ma taka super maszyne i biegnie szybko zeby w nastepnej osadzie moc sie szybciej pochwalic... :)

Genialne wytłumaczenie! Gratuluje! Haha! :D :D :D
Bo mnie na uśmiech zawsze stać

Nie lubię życia brać

Zbyt serio, serio zbyt

Bo ja na przekór wszystkim tym

Co zasmucają świat, uśmiecham się przez łzy!
User avatar
w.w.g.d.w
Posts: 1356
Joined: Sun Oct 02, 2005 4:46 pm

Postby w.w.g.d.w » Wed Jun 21, 2006 11:57 am

Gulczak wrote:
Susel wrote:
w.w.g.d.w wrote:(...) a taki motor to juz ma silnik.Czyzby to bylo takie zwierzatko z magnezu i stali ktore zasuwa zamiast nas?


A widziales kiedys czlowieka prowadzacego motor? :P
Poprostu Cantyjczyk jest bardzo uradowany tym, ze ma taka super maszyne i biegnie szybko zeby w nastepnej osadzie moc sie szybciej pochwalic... :)

Genialne wytłumaczenie! Gratuluje! Haha! :D :D :D

Wniosek:Cantryjczycy to najbardziej radosni ludkowie jakich mozna spotkac grze. :idea: Szkoda ze nie zawsze mozna to zobaczyc.
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Wed Jun 21, 2006 12:03 pm

Artur wrote:no, i wreszcie bylby pretekst do najazdu na angielskie ziemie jakby nam sie ropa skonczyla :twisted:


A co będzie jak się im skończy? :twisted:
==============
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Wed Jun 21, 2006 12:11 pm

WojD wrote:
Artur wrote:no, i wreszcie bylby pretekst do najazdu na angielskie ziemie jakby nam sie ropa skonczyla :twisted:


A co będzie jak się im skończy? :twisted:


ich najazd na nas moze bylby jeszcze lepszy :twisted: czekam z niecierpliwoscia, i jestem gotowy :twisted:

Return to “Sugestie”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest