BIS - Bardzo Inna Stacja - juz niedlugo.

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Gender
Posts: 208
Joined: Tue Mar 14, 2006 9:02 am

BIS - Bardzo Inna Stacja - juz niedlugo.

Postby Gender » Fri Jul 14, 2006 7:50 am

Po zmianie na stanowisku dyrektora radia BIS okazalo sie ze zmienia sie formula radia. Wczesniej, byla to jedyna na polskim rynku radiostacja, która nadawala muzyke faktycznie inna od tego co mozna posluchac w Zetce czy RMF.

Zostala juz zdjeta audycja Masala - za nieprawomyslnosc.
Odchodza stamtad prowadzacy, bardzo po cichu, ale skutecznie.

Na stronie internetowej zamieszczono nastepujace informacje:
Hmm… Radio? … początek to Radio "Solidarność" – wspominam ten romantyczny czas z sentymentem… potem Radio "ESKA" – byłem dj-em, redaktorem, dyrektorem programowym, później Radio "TOK Fm" – męczące, ale potrzebne doświadczenie i jeszcze poranki w Radio "PIN" – odpoczywałem…

Teraz BIS Polskie Radio – sorry i wybaczcie Ziomale, ale chcę zrobić z "BIS" najlepsze radio w Polsce – inteligentne, oddychające, uśmiechnięte i rozkołysane. Jak to zrobić wiem. Jeśli mi nie pozwolą odejdę.

Jacek Sobala


W nowej formule programowej stacji nie mieszczą się „ciężkie” gatunki muzyki. Nie będą one prezentowane na naszej antenie. W tej chwili zmiany dotyczą głównie audycji „Mocne nocne” (zostają zastąpione „Nocnym oddechem muzyki”) i „Lekkie dzienne”. Upodobania muzyczne autorów tych audycji są na tyle rozległe, że część z nich na pewno będzie nadal Wam towarzyszyć.

Z przyczyn merytorycznych z anteny schodzi audycja „Masala” Maxa Cegielskiego.
Będę Was informował o wszystkich kolejnych posunięciach związanych z muzyką w stacji.

Piotr Kordaszewski

Jesli kiedys sluchaliscie radio BIS, nie lubicie jak ktoś nazywa was ziomalem, albo po prostu macie ochote pomóc, zapraszam do wyslania petycji na:

http://www.petitiononline.com/MASALA/
ewentualnie tu:
http://mlodzi-ratuja-biske.blog.onet.pl/
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Fri Jul 14, 2006 8:06 am

:shock: mocne nocne ściągneli :!: a to s :twisted: psują bardzo inną stację :?
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Fri Jul 14, 2006 8:14 am

jak mogą?! najlepsze audycje mają!
A Nocne Mocne... niema lepszej audycji jak ta...

:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Fri Jul 14, 2006 12:56 pm

Mocne nocne z Wilczurem... zaje.... zabiję...
Image
Image
Federacja RP
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Fri Jul 14, 2006 6:45 pm

zamorduję!!! Mocne nocne!!

Co prawda BISki już nie słucham od jakichś dwóch miesięcy, ale to zakrawa na głupotę i bezmyślnośc!
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
docent
Posts: 372
Joined: Wed Jan 18, 2006 2:13 pm
Location: Polska/3city

Postby docent » Wed Jul 19, 2006 12:36 am

http://www.sendspace.com/file/fcerrr

Pożegnanie Dużeg Pe z radiem. Poszło na antenie.
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Wed Jul 19, 2006 7:36 am

Tak. Wczoraj też słuchałem.
Uśmiałem się, jest świetne to. Ale zrozumieć niemogę kto jest taki głupi.
Coś się dzieje z Polską niedobrego. Kręcioła też już ma zakaz emisji w TVP. W sobote ostatni raz będzie oraz 28-29 emisja z Woodstocku.
Czy będzie zakaz ogólno-subkulturowy, że tak powiem. Najwyraźniej chcą wprowadzić tylko moherowe piosenki w mediach. Przez to całą sprawe mam podwyższony testosteron, czyś odpowiadające za agresje.
To początek likwitacji muzyki która kojaży się z jakąś subkulturą. Nigdy niemysle pesymistycznie, ale lada dzień mogą zlikwitować przeróżne festiwale oraz koncerty. Rozpier**le tych jeb**ych cw*li za to odpowiadających lub przynajmniej o tym marze :twisted: :twisted: :twisted:

edit: Ide dziś się za BIS napić po mnie rozpier****

edit: (po kilku godzinach) Nie będę poprawiać błędów. Byłem zdenerwowany, więc błędy można wybaczyć :P
Last edited by Sasza on Wed Jul 19, 2006 11:19 am, edited 1 time in total.
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Wed Jul 19, 2006 10:50 am

Słownik w dłoń najpierw.
Everything I build I destroy
Everything I love always hurts
Everything I hate I'd rather love
Everything I am is everything I'm not
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Thu Jul 20, 2006 9:04 am

Dlaczego przestalo mnie juz dziwic, ze z mediow znikaja co ciekawsze audycje, a zostaja same oglupiacze? :roll:
"I'm just living in my head..."
Gender
Posts: 208
Joined: Tue Mar 14, 2006 9:02 am

Postby Gender » Thu Jul 20, 2006 9:47 am

Z wiadomościami o świecie jeszcze nie jest tak źle. Internet jednak na nasze szczęście nie tak łatwo ocenzurować (ale się da, jak pokazuje przykład Chin).

Gorzej, że BIS było stacją na której poznawało się muzyczne nowości, ale nie typu "najnowszy hit Mandaryny", a rzeczy, których normalnie nigdzie nie uświadczysz.

Zamknięcie stacji zmusi tych wszystkich ludzi do poszukiwania alternatywnych metod słuchania alternatywnej muzyki ;). Oblężenie przeżyje torrent i osioł. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że te narzędzia były wcześniej wykorzystywane, ale takie działania tylko powiększą skalę zjawiska.

BTW. jakich internetowych stacji radiowych słuchacie? I na czym?
Ja przez dłuższy czas słuchałem yahoo. Poza tym kilka stacji shoutcastowych...
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Thu Jul 20, 2006 11:16 am

Gender wrote:Zamknięcie stacji zmusi tych wszystkich ludzi do poszukiwania alternatywnych metod słuchania alternatywnej muzyki ;). Oblężenie przeżyje torrent i osioł. Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że te narzędzia były wcześniej wykorzystywane, ale takie działania tylko powiększą skalę zjawiska.


Nie mów, że nagrywałeś na kasety... ;-)
Jak chcesz nowości, słuchaj Trójki.
Everything I build I destroy

Everything I love always hurts

Everything I hate I'd rather love

Everything I am is everything I'm not
Gender
Posts: 208
Joined: Tue Mar 14, 2006 9:02 am

Postby Gender » Thu Jul 20, 2006 11:37 am

Kaset nie nagrywałem, ale przynajmniej miałem kilka audycji, które mogłem z przyjemnością posłuchać... A kasety... wiesz, polskie radio nadaje w internecie -> google <- stream recorders... :)

Trójka niestety to jednak nie to samo. Nie posłucham sobie ORB'a, albo Future Sound of London na Trójce. Kiedyś było święto, bo Niedźwiedź puścił Banco da Gaia. :) A takie rzeczy były na porządku dziennym w BIS'ce. I nie tylko takie klimaty, był też Punk Rock, metal, klubowe itp.
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Thu Jul 20, 2006 11:53 am

Fakt, co kto lubi. Na Trójce dawniej było kilka świetnych audycji tematycznych. Nie wiem, jak jest teraz, bo radia już nie potrzebuję i nie włączam. Zawsze jednak warto poszperać, może znajdziesz coś dla siebie... te najciekawsze nadawano po nocach. ;-)
Everything I build I destroy

Everything I love always hurts

Everything I hate I'd rather love

Everything I am is everything I'm not
Gender
Posts: 208
Joined: Tue Mar 14, 2006 9:02 am

Postby Gender » Thu Jul 20, 2006 11:57 am

Zaglądam, zaglądam na Trujkę ;) Audycje tzw. autorskie... :) Zawsze jestem koszmarnie niewyspany rano.
User avatar
draegg
Posts: 10
Joined: Sat Feb 04, 2006 10:15 am
Location: Lodz

Postby draegg » Mon Jul 24, 2006 4:26 pm

Gender, nie przesadzaj. D?wied? cz?sto puszcza? Banco de Gaia, zw?aszcza train to Lhasa.

Wspomnie? nale?y te? Szyd?owsk? - chwal? sobie t? dziewczyn? od kiedy w jednej ze swych pocz?tkowych audycji wymieni?a (w kilku kolejnych wypowiedzianych zdaniach) Franka Blacka, Perry Farrella i Lesa Claypoola. Pomy?la?em "ocho, znam ten ryt!". A potem jeszcze z g?o?ników "XXI wiek" w wersji Masali i nied?ugo pó?niej pierwowzór :)
Mniam.

Poza tym Trójka to nie tylko muzyka.

Acha. A propos radia - czy kto? zna odpowied? na pytanie: jakim to zrz?dzeniem losu w RMFie pojawia si? raz na jaki? czas Clannad ?
Jest dobrze, ale nie tragicznie.

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest