To forum umiera!

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

To forum umiera!

Postby AUTO » Mon Jul 10, 2006 1:14 pm

Ostatnio mało osób udziela się na forum. Nie wiem czy jest to spowodowane tym, że wszyscy powyjeżdżali gdzieś na wakacje, czy po prostu w takie upały nie chcą gnić przed monitorem, a może Mistrzostwa Świata części forumowiczom zabierały czas który dawniej poświęcali na dyskusje na forum. Mam nadzieję, że będziecie tu teraz zaglądać częściej. W świecie CANTR też widać większą niż zazwyczaj senność postaci, ale nie na taką skalę. A dyskutować na forum naprawdę warto.
User avatar
bast
Posts: 342
Joined: Wed Jun 07, 2006 9:03 pm

Postby bast » Mon Jul 10, 2006 1:28 pm

no nie jest to najbardziej zywotne forum jakie widzialam... ale to troche wina nadgorliwych modow, wystarczy ze temat odrobine zmeandruje a juz zamykaja watek :arrow: moje pytanie o łózko ktore zaczelo sie przeradzać w dyskusje o zastosowaniach. przeciez wystarczylo przeniesc watek tutaj a nie zamykać. ten watek tez zaraz pewnie zamkną bo zapewne nie pasuje do opisu forum. szczerze to nie chce mi sie za bardzo pisać skoro widze ze jedna uwaga nie na temat i od razu ciecie i upomnienia.

And the light of a fading star
Is what you were, is what you are
Like the glow that christens the moon
You shone too soon, you shone too soon
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Re: To forum umiera!

Postby Artur » Mon Jul 10, 2006 1:29 pm

to podyskutujmy, dzisiaj moglbym dyskutowac caly dzien, ale po prostu nie mam pomyslu o czym, a w grze niestety mam wszystkie postacie w fazie ciaglej pracy na odludziu... wiec po prostu wlaze co 5 minut na cantr i forum i widze ze nadal nie sie nie dzieje :wink: chyba pojde sie umyc i zjesc sniadanie wkoncu... albo nie, obiad zjem, w sumie juz po 15 :D
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Mon Jul 10, 2006 3:47 pm

Nawet taki wątek przygasł... ;)

Może niech PD komuś konto zablokuje, coś się będzie działo. ;)
User avatar
bast
Posts: 342
Joined: Wed Jun 07, 2006 9:03 pm

Postby bast » Mon Jul 10, 2006 3:53 pm

ale widze postep, nie zamkneli tylko przeniesli :lol:

And the light of a fading star
Is what you were, is what you are
Like the glow that christens the moon
You shone too soon, you shone too soon
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Postby Snake » Mon Jul 10, 2006 3:57 pm

aj tam od razu umiera :D trzeba też czytać sekcje obcojęzyczne :P na przykład w takiej hiszpańskiej to można ze śmiechu umrzeć jak się trochę poczyta :twisted:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
Gnom
Posts: 1186
Joined: Thu Dec 22, 2005 11:53 am
Location: Poland

Postby Gnom » Mon Jul 10, 2006 4:01 pm

Snake wrote:na przykład w takiej hiszpańskiej to można ze śmiechu umrzeć jak się trochę poczyta :twisted:


Jak rozumiem najlepiej nie znając języka...? :P
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Mon Jul 10, 2006 4:16 pm

No właśnie, takie nowe tematy jeszcze jakoś żyją, ale z resztą nie jest dobrze. Trochę to wina modów, bo dyskusje o grze są bardzo rygorystycznie obserwowane i zamykane przy pierwszym naruszeniu regulaminu.

Chyba trzeba będzie reaktywować tematy na temat najbardziej lubianych miast, postaci męskich, postaci kobiecych, statków ;) itp.
W końcu trochę czasu już minęło i trochę się pozmieniało.
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Mon Jul 10, 2006 4:28 pm

Są wakacje... niektórzy wolą pojechać nad rzekę, jeziorko czy morze. .... inni niestety mają nawał pracy :/

Przejrzycie sobie te najstarsze wątki.. aż łezka w oku kręci :wink:
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Mon Jul 10, 2006 4:34 pm

AUTO wrote:Chyba trzeba będzie reaktywować tematy na temat najbardziej lubianych miast, postaci męskich, postaci kobiecych, statków ;) itp.
W końcu trochę czasu już minęło i trochę się pozmieniało.


oj nie, to była nuda... cos innego powiedzcie, np. ja bym chcial wiedziec jakiej sluchacie muzyki, albo jesli chodzi o sama gre to napewno ci na stanowiskach wiedza ktora postac ma na koncie najwiecej zabojstw, strasznie mnie to ciekawi;) albo powiedzcie jaka najbardziej lubicie wode mineralna(na serio pytam) albo wasz ulubiony obiad, no, takie pierdoly zajmujace czas, ale dosyc mam dyskusji na temat ktory statek lepszy , albo ktora panienka fajniejsza...
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Mon Jul 10, 2006 4:58 pm

Mnie na tym forum interesują głównie sprawy związane z Cantr.
Pomysł ze statystykami typu kto najwięcej zabił osób lub najwięcej zwierząt danego gatunku upolował popieram. Oczywiście możnaby prezentować tylko postacie, które zmarły i to dosyć dawno.
Ciekawe ile cantryjskich istnień ma na przykład na sumieniu taka Diara :)
User avatar
Marcia
Posts: 2395
Joined: Sun Mar 19, 2006 4:46 pm
Location: Warszawa/Polska

Postby Marcia » Mon Jul 10, 2006 6:55 pm

Myslę, ze takie zestawienie nie będzie zbyt wiarygodne.. jak rozumiem na koncie danej postaci pojawilyby się tylko te ofiary, które ona dobiła, a czasem mimo, ze jedna postac zabrala większa częśc zycia, ostateczny cios zadał ktos inny.. taka Diara na przyklad nie dzialała przeciez w pojedynke i niektóre z jej ofiar zostałyby przydzielone do członków jej bandy..
AUTO
Posts: 755
Joined: Mon Feb 06, 2006 9:19 pm

Postby AUTO » Mon Jul 10, 2006 7:32 pm

Ale zawsze to będzie coś ciekawego, nad czym warto będzie dyskutować
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Mon Jul 10, 2006 8:34 pm

Po prostu spamerzy tacy jak Gulczak, czy Ushol padli w boju. I od razu się cicho zrobiło...

Mnie nie ma w czasie SLOT-u... Uprzejmie uprzedzam...
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Mon Jul 10, 2006 9:32 pm

no co chcesz, wakacje sa... (podobno ;) - niektorzy nie maja)

jak bedzie przez caly czas lalo, to sie to troche zmieni (nie liczac tych biedakow, ktorzy akurat beda daleko od miejsca z dostepem do neta ;) )

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest