Problem z wodomierzem

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Problem z wodomierzem

Postby Artur » Tue Apr 11, 2006 5:22 pm

Mam problem, gupi, ale nie wiem kogo się poradzić, a tu jest sporo ludzi bardziej obeznanych ze wszystkim ode mnie, nastąpił u mnie błąd w odczytaniu wodomierza , przez co za mieszkanie musze płacić 100% więcej, błąd polegał na drobnym niedopatrzeniu, podano liczbe, ale pomylono cyfre 8 z 6 przez co wyszło że użyliśmy o 20 metrów sześciennych więcej wody ciepłej niż zwykle. No i teraz pyatnie: czy da sie to jakoś odkręcić? tzn. czy wogle jest taka możliwość, czy jak sie pójdzie to zgłosić do administracji, to czy szybko to odkręcą , czy moze przez 3 miesiące bede musiał płacić tyle kasy?
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Tue Apr 11, 2006 5:27 pm

mielismy takie cos, i jezeli odczytywal ci pan od wody to zglos i niech naprawia. jezeli czytaliscie wy, to poprostu przez kolejne miesiace podawajcie mniej tak zeby sie wyrownalo.
belin
Posts: 562
Joined: Sun Nov 06, 2005 11:26 pm
Location: Poland - Warsaw
Contact:

Postby belin » Tue Apr 11, 2006 9:23 pm

lukaasz wrote:mielismy takie cos, i jezeli odczytywal ci pan od wody to zglos i niech naprawia. jezeli czytaliscie wy, to poprostu przez kolejne miesiace podawajcie mniej tak zeby sie wyrownalo.


Ta opcja z podawaniem mniej jest slabiutka... jak jednak bedzie kontrola odczytow (a takowa zwykle jest) to juz sie raczej nie da wytlumaczyc - i nawet jak zostanie to uznane (w co watpie, wrecz raczej bedzie kara) to pozostanie smrod.
Nalezy jak najszybciej wezwac tego co odczytywal (zglosic problem w administracji) i zalatwic sprawe zamiast marnowac czas na forum. To powinno byc zgloszone od razu po zauwazeniu.

Swoja droga zawsze mnie fascynuja ludzie co sie dopytuja o takie rzeczy na roznych forach czy listach dyskusyjnych zamiast zrobic to co jest najprostsze - czyli zadzwonic (tutaj akurat do administracji) i zglosic problem :-D
User avatar
Artur
Posts: 1326
Joined: Tue Feb 07, 2006 8:48 am
Location: The Glow

Postby Artur » Wed Apr 12, 2006 6:31 am

no tak, to już dzisiaj będzie zgłoszone, wczoraj było już późno i sie nie dało, a musiałem mieć coś co uspokoi mojego starego, żeby już jatki nie robił :twisted: dzięki za odpowiedzi
User avatar
lukaasz
Posts: 656
Joined: Fri Jul 08, 2005 9:02 pm
Location: Polska, Olkusz
Contact:

Postby lukaasz » Wed Apr 12, 2006 6:41 am

no chyab ze u was chodza i sprawdzaja. O tym nie pomyslalem. Ja obcych do domu nie wpuszczam, sam im podaje stany licznikow. I zazwyczaj wyglada to tak ze zima kiedy leci mniej wody podaje sie wiecej a latem kiedy leci wiecej podaje sie mniej. W sumie wychodzi na tyle ile powinno byc.
A ostatnia kontrole mielismy 7 lat temu jak nam licznik zmieniali.

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest