Spotkanie Cantrowiczow ;)

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Dec 19, 2005 6:01 pm

A może w kilku miejscach w kraju równocześnie? I będziemy w kontakcie przez neta? Bo jak zrobimy w jednym miejscu, to nie każdemu będzie się chciało jechać przez pół Polski.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Mon Dec 19, 2005 6:52 pm

Macie web panie KeVes ;)

Pomysł niezły - kamerki sie postawi po kilka kompów w sieci - ogólnopolskie LAN party Cantrowiczów :)

W razie czego lokal w Waw dla kilku osób sie znajdzie - ze stalka i 3 stanowiskami :D
==============
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Thu Jan 05, 2006 1:07 am

wojd wrote:Macie web panie KeVes ;)

Pomysł niezły - kamerki sie postawi po kilka kompów w sieci - ogólnopolskie LAN party Cantrowiczów :)

W razie czego lokal w Waw dla kilku osób sie znajdzie - ze stalka i 3 stanowiskami :D


Albo wszyscy kupimy webcamy i się online stykniemy na żywo


Do scenariusza wojda dodałbym jeszcze jeden:

Scenariusz 4: Ach to ty sukin...!!

Towarzystwo po przełamaniu pierwszych lodów zaczyna rozmawiać na temat gry - powoli dochodzi (albu już wie) kto jakimi postaciami i...
dochodzi do rękoczynów :twisted:
User avatar
Skarbniq
Posts: 344
Joined: Tue Jul 05, 2005 7:43 pm

Postby Skarbniq » Sat Jan 07, 2006 11:25 pm

Moje ukochane Księstwo Sarmacji ( o którym na dniach artykuł ukaże się w magazynie Internet, a dziś był w Ekspresie Bydgoskim ) co roku zjeżdża się w Toruniu - rodzinnym mieście naszego monarchy ;-)

Sprawa o tyle prostrza że jest to zwyczajne przedłużenie działalności państwowej i można spokojnie pogadać zarówno o realu jak i sprawach "urzędowych".

Zjazd Cantrowiczów ? Nie ma sensu. Chyba że byłby to bal przebierańców. Wybieramy lokację w której jest dużo postaci - np. Vlotryan i przyjeżdżają tylko ci którzy mają tam postacie przebrani za nie :P
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Mon Jan 09, 2006 11:42 am

Boję się o jakiekolwiek scenariusze patrząc na ankietę wiekową. Przyjdzie tak 9-latek jeden z drugim i pogadają z takimi 65 latkami. Ktoś komuś coś powie. KeVes okaże się kobietą, Mariol z podręcznym laptopem wogóle nie będzie gadał... :twisted:
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Mon Jan 09, 2006 11:53 am

No nie... Z przykrością - ale tak musi byc - założyłbym limit wiekowy. Większość chciałaby się piwka napić czy czegoś w tym stylu - a przy nieletnich nie wolno... Więc część problemów by odpadła.

A sensowny 20 latek - a tacy tu grają - bez problemu dogaduje się z sensownymi - a tacy tu grają - 60 latkami :)
==============
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Mon Jan 09, 2006 12:35 pm

Gdzie chcielibyście się 'zleciec' ?
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Mon Jan 09, 2006 1:30 pm

Tam gdzie jest najwiecej ludzi, czyli w Vlotryan. :) Ciekawy pomysl z przebieraniem sie. Wiekszosc osob przyjdzie odziana w rzeczy niewarte wzmianki. A czesc w konopne ubranka. O ile sie nie myle sa w Vlotryan osoby ktore sa ubrane TYLKO w konopny kapelusz. I wtedy nie ma juz wzmianki ze cos innego sie nosi :)

A jako rekwizyty trzeba by przyniesc kamienne mlotki, kielnie, sierpy, miecze i topory. O zelaznych tarczach nie wspomne. Najlatwiej byloby postarac sie o ryz, marchewki i kwiaty. Choc z wiankami moze byc problem :P
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Mon Jan 09, 2006 3:01 pm

Wianki mozna zrobic ze sztucznych kwiatow, albo nawet z papierowych... Gorzej bedzie z konopnymi ciuszkami, w Cantr nie ma rozmiarow :P
"I'm just living in my head..."
User avatar
Cantryjczyk
Posts: 1610
Joined: Fri Sep 09, 2005 9:52 am
Location: Poland

Postby Cantryjczyk » Mon Jan 09, 2006 3:20 pm

Z wiankami to racja, zreszta trudno byloby inaczej zrobic powiedzmy piecioletni wianek ze swierzych kwiatow :)
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Mon Jan 09, 2006 3:26 pm

Trzeba się już zacząć szykować... Inna sprawa, co będzie jak w samym wianku lub kapeluszu będzie jasno widać, że piękna dziewczyna z Vlotryan jest samczym spaślakiem? :P
==============
User avatar
Yossarian
Posts: 625
Joined: Sun Dec 18, 2005 10:42 am
Location: Polska / Szczecin / Poznan

Postby Yossarian » Mon Jan 09, 2006 5:30 pm

A tak w ogóle, to ile z Waszych postaci (pytanie skierowane do chłopców) to kobiety...? :-D
User avatar
WojD
Posts: 1968
Joined: Mon Oct 31, 2005 6:14 am
Location: PL
Contact:

Postby WojD » Mon Jan 09, 2006 5:39 pm

Hmm, hmm... Ja mam dwie i bardzo tego teraz żałuję. Zasugerowałem się apelami na forum o więcej kobiecych postaci - choć byłem tez ciekaw, jakie sa różnice w interakcjach... Teraz wiem, że żadne. O tym decyduje gracz a nie płec postaci. Dlatego moje dziewczyny w grze nie przeżywają mi9łosnych uniesień tylko zasuwaja na równi albo i bardziej niż faceci ;)

Niewielu mężczyzn umie dobrze zagrać kobietę - chyba, ze są szczególnie do tego predystynowani ;) drobne wpadki szybko pokazuja kto jest kim i to sie wyczuwa...
==============
User avatar
Matix
Posts: 958
Joined: Thu Sep 29, 2005 7:24 pm
Location: Poland, Wroclaw, localhost
Contact:

Postby Matix » Mon Jan 09, 2006 5:41 pm

Było czytaj w ogólnych dyskusjach...

Ja mam chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz - DO spotkania nie dojdzie...

Te klasyfikacje to wolałbym wedłóg wzrostu. Poniżej 180 odpada. Przy czym nie macie szans bo jestem ponad dwumetrowym facetem. Nie żartuję.
http://www.matix.salon24.pl
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Wed Jan 11, 2006 2:57 pm

Matix wrote:Było czytaj w ogólnych dyskusjach...

Ja mam chyba najbardziej prawdopodobny scenariusz - DO spotkania nie dojdzie...

Te klasyfikacje to wolałbym wedłóg wzrostu. Poniżej 180 odpada. Przy czym nie macie szans bo jestem ponad dwumetrowym facetem. Nie żartuję.


Sie nie chwal! :twisted:
Pewnie łózko musiałem zrobic na zamówienie :lol:

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest