Odwazny wspanialy krok ;) Chyba doroslem-zrozumialem

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Odwazny wspanialy krok ;) Chyba doroslem-zrozumialem

Postby Sierak » Thu Nov 17, 2005 8:38 pm

Mam juz 3 postacie!Stworzyłem dziś dwie.Każda pojawiła się na innej wyspie(oczywiście moje postacie tego nie wiedzą),jestem szczęśliwy :lol: wręcz wzruszony :cry: Cantr nabrało dla mnie nowego wymiaru!
User avatar
Hal
Posts: 415
Joined: Fri Jul 01, 2005 9:56 pm
Location: Poland

Postby Hal » Thu Nov 17, 2005 9:45 pm

Brawo i szczerze gratuluje.
Napisze cos od siebie na temat ilosci postaci.
Swego czasu dorobilem sie prawie kompletu postaci, mialem ich tyle, ze co chwila jedna wchodzila drugiej w droge. Wydawalo mi sie, ze tak jest w porzadku ale po pewnym czasie zauwazylem tego wielkie minusy. Niektore postacie zyly obok siebie w tym samym miescie, gdy jedna opuszczala miasto to ta druga byla mimowolnym szpiegiem i psula mi zabawe bo wiedzialem pomimo mojej nieobecnosci co dzieje sie w opuszczonej lokacji.
Oczywiscie ta druga postac nie korzystala z tej widzy ale co z tego skoro nie bylo dla mnie jako gracza pewnego elementu tajemnicy czy zaskoczenia.

Po jakims czasie doszedlem do wniosku, ze moje postacie musza sie rozejsc, tak tez zrobilem z tym, ze niektore z nich zle zniosly zmiane trybu zycia i popadly w swego rodzaju depresje. Robily cos tam ale nie udzielaly sie. Inne zas wrecz odwrotnie nabraly wigoru i zaczely bardziej interesowac sie zyciem.

No i nadszedl krok ostatni, w ktorym postanowilem postacie pozostajace w depresji usmiercic. Wtedy jeszcze nie wiedzialem, ze mozna poprosic PD o usmiercenie konkretnych postaci a nie chcialem robic nic glupiego typu kradziez notatek bo sam tego po prostu nienawidze.
Znalazlem inny ciekawszy sposob. Moje postacie samobojcy wyruszyly w droge i zatrzymaly sie na sciezce. Po czym ja zmienilem ich imiona na XYZ a takze droge na, ktorej sie znajdowalu na taka sama nazwe. Mialo to zapobiec zmienie MOJEJ decyzji. Nie chcialem uledz pokusie i dalej grac tymi postaciami. Efekt byl taki, ze juz po trzech dniach nie wiedzialem, ktory samobojca jak sie wczesniej nazywal ani gdzie w chwili obecnej jest. W ten sposob moje zainteresowanie nimi jako gracza spodlo do zera i moje postacie spokojnie umarly sobie zglodu nie wadzac nikomu.

Po tej czystce pozostalo mi zaledwie kilka postaci ale teraz biora one zycie Cantr pelnymi garsciami. Teraz gdy opuszcza miasto na rok to przez rok nie wiem co sie tam dzieje o ile nie spotkam kogos kto niesie najnowsze wiesci. Dzieki temu kazda moja postac jest szczerze zainteresowana swoim otoczeniem i ludzmi a ja gracz przezywam niezwykle przygodym ktore wczesniej byly raczej powierzchowne poniewaz nie zawieraly elementu zaskoczenia.

Dlatego wbrew niektorym glosom nawolujacym do powiekszania liczby postaci ja apeluje by liczbe postaci ustalic tak by w zaden sposob jedna drugiej nie wchodzila w droge. Wierzcie mi, ze odkryjecie dzieki temu nowa jakosc w Cantr.
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Fri Nov 18, 2005 9:29 am

Ciekawy post Hal ;) Ale dlaczego Michał rozpoczął temat w dziale dyskusji niezwiązanych z Cantr? Już się obawiałem, że postanowil zrezygnować z gry, bo temat postu był dwuznaczny dla mnie.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Fri Nov 18, 2005 2:42 pm

Bo właściwie nic nie wnosi,chyba,że ma stać się dobrym przykładem dla innych :D
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Re: Odwazny wspanialy krok ;) Chyba doroslem-zrozumialem

Postby Snake » Fri Nov 18, 2005 6:33 pm

Michal wrote:Mam juz 3 postacie!Stworzyłem dziś dwie.Każda pojawiła się na innej wyspie(oczywiście moje postacie tego nie wiedzą),jestem szczęśliwy :lol: wręcz wzruszony :cry: Cantr nabrało dla mnie nowego wymiaru!


Mam pytanie... Jak mogleś tak długo wytrwać z jedną postacią? :roll:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Fri Nov 18, 2005 6:39 pm

120 dni-4 miesiące :D
User avatar
Koza kozinska
Posts: 5
Joined: Fri Nov 18, 2005 8:43 pm

Postby Koza kozinska » Fri Nov 18, 2005 8:51 pm

no ja mam 7 postaci z czego 5 umiera z głodu bo nie napotkała jeszcze śladów cywilizacji :cry:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sat Nov 19, 2005 5:51 am

Oj biedaczka... Pomódl się do Bogów to ześlą na Ciebie TONY marchewki... :) Trust me ;)
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Andrew
Posts: 46
Joined: Fri Sep 23, 2005 4:28 pm
Location: Zd Wola City, Poland

Postby Andrew » Sun Nov 20, 2005 5:24 pm

Heh, KeVes, wartość marchewki spada, więc może lepiej chlebuś albo rybcia :?: Apropos tego co powiedziałeś o dwuznaczności tematu tego wątku, ja postanowiłem zrezygnować z Cantr *chlip* :cry: LOL pewnie teraz mnie ukamienujecie za obniżanie statystyk albo coś w tym rodzaju :roll: dodam, że grałem ponad dwa miesiące i co najbardziej mnie zdziwiło Nie byłem znudzony graniem w Cantr :? a w moich trzech postaciach pokładałem wielkie nadzieje...
gg: 7639237
User avatar
Drax
Posts: 107
Joined: Wed Aug 24, 2005 7:51 pm
Location: Poland
Contact:

Postby Drax » Sun Nov 20, 2005 7:43 pm

To w takim razie czemu zrezygnowałeś? Mam nadzieje że nie było to spowodowane tym zamieszaniem w świecie Cantr?
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Nov 20, 2005 8:01 pm

Hmm... jeżeli ktoś przezemnie zrezygnował z gry to przepraszam, ale nie chciałem tego zrobić :x
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Andrew
Posts: 46
Joined: Fri Sep 23, 2005 4:28 pm
Location: Zd Wola City, Poland

Postby Andrew » Sun Nov 20, 2005 8:12 pm

KeVes oczywiście, że nie zrezygnowałem przez Ciebie. O tym wszystkim dowiedziałem się dopiero jakieś dwie godziny temu. Skasowałem konto ponieważ uznałem, że trzeba korzystać z życia, z nie siedzieć cały czas przed komputerem ;)
gg: 7639237
Diabelek
Posts: 188
Joined: Fri Aug 19, 2005 7:44 am
Location: Poland - Poznan

Postby Diabelek » Sun Nov 20, 2005 9:26 pm

Andrew wrote: Skasowałem konto ponieważ uznałem, że trzeba korzystać z życia, z nie siedzieć cały czas przed komputerem ;)


Hmm, a mi sie wydaje, ze Cantr jako jedna z nielicznych inetowych gier nie wymaga ciaglego siedzenia online i sprawdzania roznych rzeczy... Jak np. w OGame, dlatego gram :).

Inna sprawa, ze z czasme czlowiek sie zzywa ze spoleczenstwem i sprawdza co sie dzieje ;)
User avatar
Andrew
Posts: 46
Joined: Fri Sep 23, 2005 4:28 pm
Location: Zd Wola City, Poland

Postby Andrew » Sun Nov 20, 2005 10:20 pm

Diabelek wrote:Inna sprawa, ze z czasme czlowiek sie zzywa ze spoleczenstwem i sprawdza co sie dzieje ;)


No właśnie... doszło do tego, że przychodziłem ze szkoły, sprawdzałem co dię dzieje, no i tak jakoś wychodziło, że się zasiedziałem, później obiad i znowu do komutera. Później ewentualna chwila przerwy i znowu. Wychodziło na to, że nie miałem na nic innego czasu. Nie wytrzymałem nerwowo ;)
gg: 7639237
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Nov 21, 2005 10:45 am

Każdemu mogą puścić nerwy jak psy szczekają :roll:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest