X-Fighter

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Thu Aug 18, 2005 5:18 pm

"Połączenie świata magii ze światem techniki..." dla mnie od razu odpada, głupie są takie światy, nie lubię gdy na przykład na przeciw siebie stoi armia androidów i armia golemów, magów i innego fantastycznego ustrojstwa.. ale to kwestia gustu. Hmm.. jest jeden wyjątek: Warcraft ;)

Gnatozuj:
Mam nadzieję, że wiesz, iż w Cantr grają przede wszystkim ludzie starsi niż w inne gry (ogame, travian etc.) dlatego większość z nas nie "poleci" na gry gdzie najważniejsza jest walka, mam nadzieję, że nie mówię tylko za siebie ale po prostu my z tego już wyrośliśmy (nie do końca oczywiście ;) ).

Druga sprawa, że tak naprawdę nie powiedziałeś dlaczego mielibyśmy grać w tą grę, rozumiem wstęp i zaciekawienie ale daj jakieś konkrety, na czym polega ta gra, jakie są cele do osiągnięcia, o samej rozgrywce. Po prostu napisz wszystko co wiesz i wtedy ktoś będzie w stanie zadecydować czy dołączyć do X-Fighter. W przeciwnym wypadku będą tylko "martwi" gracze, którzy założą sobie konto, popatrzą i zapomną.

Kolejna sprawa: Grałeś w Cantr? To dość specyficzny rodzaj gry więc nie wiem czy uda Ci sie tutaj "zwerbować" graczy, już teraz widzę, że to są całkiem inne gry chociaż jeszcze nie usłyszałem o X-Fighter zbyt dużo..

By nie zanudzać: konkrety! I dlaczego mamy grać w X-Fighter?
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Thu Aug 18, 2005 5:31 pm

No właśnie, dlaczego niby mieli byśmy w to grać. Niech ktoś poda konkrety. Mnie magia też zbytnio nie pociąga, ale zainteresowało mnie połączenie jej z światem techniki. Lubię futurystykę. Może być nawet z jakimiś mocami psi. Ale wracając do tematu tej gierki. Zarejestrowałem się i zauważyłem, że to typowa bijatyka i nic poza tym. Najpierw trenujesz a potem walczysz z innymi. Zdecydowanie wolę Cantr bo daję 1000 razy większe możliwości. W Cantr jak chcę sobie potrenować to idę do Zygurdowców i tam jest dużo takich oszołomów co sobie trenują, ale nie muszę tego robić, bo mam wiele innych możliwości.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Postby Khe » Thu Aug 18, 2005 8:01 pm

Polaczenie swiata techniki i magii - ehhh az mi sie przypomina Arcanum :D ehhh to byla piekna gierka :)

a co do tej giery - popatrzylem na opis tej gry, porady ...i stwierdzilem ze za bardzo mi przypomina wiele innych, w ktore gralem ...dosyc krotko, co prawda jest chyba troche bardziej od nich rozbudowana ...ale mnie do takiego czegos nie ciagnie wiec sobie darowalem :)
User avatar
Zimt
Posts: 325
Joined: Thu Jul 14, 2005 8:48 am
Location: Wielkopolska (Poland)
Contact:

Postby Zimt » Fri Aug 19, 2005 9:58 am

KeVes ma zdecydowaną rację, istotą X-Fighter jest bijatyka, niczego głębszego w tej grze nie zauważyłam (zarejestrowałam się na próbę). Z resztą z helpa także to wynika (pierwsza część traktuje głównie o treningu i podnoszeniu umiejętności).
"I'm just living in my head..."
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Fri Aug 19, 2005 11:03 pm

Tak naprawdę przerażająca większość gier opiera się na bijatyce/walce. Wystarczy przeanalizować ranking gier via www i widzi się, że te bardziej ambitne nie są na szczycie. Sami domyślacie sie, że to wina graczy. Większość niestety woli jednak walczyć, niszczyć niż budować. Jedynym sposobem na osiagnięcie czegoś jest dla nich wysłanie floty, armii czy też zasztyletowanie innego gracza.... cóż taka widocznie jest psychika ludzi...

Jak chcą to niech sobie grają .. i nawet lepiej, że tam bo takich graczy na pewno nie potrzebujemy :?
Ni Ni Ni Ni!
Guest

Postby Guest » Sat Aug 20, 2005 6:10 pm

NiKnight wrote:Tak naprawdę przerażająca większość gier opiera się na bijatyce/walce. Wystarczy przeanalizować ranking gier via www i widzi się, że te bardziej ambitne nie są na szczycie. Sami domyślacie sie, że to wina graczy. Większość niestety woli jednak walczyć, niszczyć niż budować. Jedynym sposobem na osiagnięcie czegoś jest dla nich wysłanie floty, armii czy też zasztyletowanie innego gracza.... cóż taka widocznie jest psychika ludzi...

Jak chcą to niech sobie grają .. i nawet lepiej, że tam bo takich graczy na pewno nie potrzebujemy :?


Dla większości normalnych ludyi gra jest rozrywką... A rozrtwki dostarcza raczej szybka akcja (jak niszczenie), a nie wyścig ślimaków w niedzielny wieczór (budowanie). Dlatego właśnie "mniej ambitne gry" są wyżej w rankingach. Ja osobiście lubie budować (może i jestem nie normalny, nie zaprzeczam. Ale kto tu jest normalny? Np. Spóźnianie się do pracy z powodu gry, czy sny o grze to wg. mnie nie jest objaw normalności... Pozdrawiam innych nienormalnych [czyt. uzależnionych od Cantr]), ale i lubie niszczyć. Moją ulubioną gierką jest Civ II, drugą OGame (i tu dochodzimy do sedna: Cantr zostało bezczelnie zareklamowane na forum OGame, to dlaczego jakaś głupia gra nie może zosta zareklamowana tu?), a w Cantr sobie "pykam" dwoma postaciami. Jednak nie wciągnęła mnie ta gra wystarczająco, aby powiedzieć, czy za 2 miechy będę w nią grał. Budowanie- TAK Wolne tempo- TAK. Tempo wyścigu ślimaków przeztor z wylaną smołą- NIE
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sat Aug 20, 2005 6:51 pm

Bezczelnie zareklamowany na forum OGame? Czyżbym ja to zrobił? Jeśli tak to widocznie nie do końca chciałeś przeczytać wątek na OGame. Cantr pojawił się tam przy okazji i nie było to zamierzone ;)

Poza tym tak jak na forum OGame tak i tutaj mówi się o innych grach tylko, że tutaj powstał nowy wątek niezwiązany z Cantr a na OGame mój wątek nie miał nic wspólnego z zamierzoną reklamą Cantr, chciałem i zwróciłem uwagę na wady OGame.

Co do budowania to mam podobne zdanie jak Ty, też wolę coś zbudować niż zniszczyć a Civilization II to najlepsza gra w jaką kiedykolwiek grałem :)

Sam też przyznasz, że wolniejsze tempo Cantr (w porównaniu z OGame) ma wiele zalet, nie trzeba martwić się o fleet save itp. rzeczy... Hmm... aż chce się porozmawiać o matematyczności OGame ale pozwól, że ten temat zostawię w spokoju. Choćby dlatego, że poruszyłem go na forum OGame.

EDIT:
Na każdym forum dotyczącym konkretnej gry znajdą się osoby, które nie tolerują reklamy innych gier, znajdą sie też osoby, które są za i chętnie usłyszą o innych grach.

Ja należę do osób tolerujących reklamę innych gier o ile nie jest ona agresywna (kilka wątków i capslock ;) ) ale reklama musi być z pomysłem i musi zaciekawić a przy tym podać na tyle wyczerpujące informacje o grze by nowy gracz wiedział na co decyduje się. Reklama w stylu: "polecam zajefajną grę XYZ, jest wypasiona" jest dla mnie antyreklamą tej gry.

Poza tym gdyby nie takie reklamy to mało kto by znał inne gry niż te, na które trafił przypadkowo...
Ni Ni Ni Ni!
Guest

Postby Guest » Sat Aug 20, 2005 8:43 pm

Dla niekapujących z reklamą Cantr było tak: OGame jest kiepskie ma takie i takie wady, to jest złe, it.d., it.p. Rozpoczęła się wojna. Takich wad nie ma Cantr (link do Cantr) pochwały it.d. Ten wąte był chyba właśnie po to stworzony, aby jak najlepiej zareklamować Cantr... Ale może i dobrze, bo fajna gierka... Reklamy powinny być! (ktoś zagra w np. XFighter [a mi się to jednak kojarzy z SW niż z jakimś RPG...] i na ich forum zareklamuje nas. Taka wymiana handlowa [jak np. hematyt za kamień...])
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Sat Aug 20, 2005 8:59 pm

Jeśli mówisz o moim watku to niestety nie został po to stworzony, powtórzę: Cantr wyszedł "w praniu" i nie był zamierzony. Tak naprawdę rozmowę na Cantr skierowali OGamowicze nie ja.

Przeczytaj proszę raz jeszcze wątek z OGame, porównywałem ten symulator kosmiczny z innymi grami z Cantr przede wszystkim ale to chyba dobrze, że porównuję z czymś co znam na tyle dobrze by umieć jasno przedstawić czego brakuje mi w OGame oraz podzielić sie obawami co do rozwoju gry.

Zresztą większość osób dobrze wie, iż moderatorzy OGame są dość krytyczni i skasowali by mój wątek gdyby uznali to za zamierzoną reklamę (spam). Ale nie ważne, było minęło :)

Pomysł zareklamowania Cantr'a na XFighterze uważam za dobry, na pewno nikt go nie skasuje skoro tutaj tego nie zrobiono, poza tym te gry mogą się w pewnym stopniu uzupełniać ;)
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Sun Aug 21, 2005 12:55 pm

NiKnight wrote:Wystarczy przeanalizować ranking gier via www i widzi się, że te bardziej ambitne nie są na szczycie. Sami domyślacie sie, że to wina graczy.


Jakby każdy aktywny gracz klikał na przyciskach toplist na mojej stronce reklamójącej Cantr ( http://jirey.webpark.pl/cantr.html ) to zaloże się, że Cantr by była zdecydowanie wyżej na każdej z nich... niestety obawiam się, że ostatnio tylko ja klikam na tych przyciskach mimo, że wątek o tej akcji jest cały czas przyklejony :evil:
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
ushol
Posts: 1254
Joined: Thu Dec 15, 2005 5:11 pm
Location: Real World

Postby ushol » Tue Oct 17, 2006 1:56 am

No właśnie... Do boju Polacy... klikać w Kevesa...
Image
Image
Federacja RP
Sasza
Posts: 1535
Joined: Fri Mar 10, 2006 7:58 am
Location: Wonderland
Contact:

Postby Sasza » Tue Oct 17, 2006 9:46 am

Klikać, klikać
Najlepsze forum ezoteryczne na świecie.
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Tue Oct 17, 2006 9:51 am

Jedno wiem o X-fighterze. Zanudził mnie na śmierć swoją schematycznością po jakimś miesiącu. Było to dawno temu, a ja jeszcze wtedy nie słyszałem o Cantrze.
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka
User avatar
NiKnight
Posts: 791
Joined: Thu Jun 23, 2005 8:32 pm

Postby NiKnight » Tue Oct 17, 2006 12:34 pm

ushol wrote:No właśnie... Do boju Polacy... klikać w Kevesa...


Czasem zapominam. Chyba będzie trzeba dodać do shedulera uruchamianie raz dziennie przeglądarki z linkiem KeVesa :twisted:
Ni Ni Ni Ni!
User avatar
Rusalka
Posts: 1508
Joined: Sun Mar 05, 2006 6:12 pm
Location: Gdansk, Poland
Contact:

Postby Rusalka » Tue Oct 17, 2006 1:49 pm

NiKnight wrote:
ushol wrote:No właśnie... Do boju Polacy... klikać w Kevesa...


Czasem zapominam. Chyba będzie trzeba dodać do shedulera uruchamianie raz dziennie przeglądarki z linkiem KeVesa :twisted:


Mozna tak? To walnij jak to napisz gdzies jak to sie robi, zeby wszyscy sobie to wmontowali na kompy. Niech sie samo glosuje, cel uswieca srodki!
Artur wrote:ja chce miec fabryke i czarnuchow w niej a nie dom z ogrodkiem kurna i nie zycze sobie zeby mnie ktos pouczal o graniu w cantr qrka

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest