X-Fighter

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

Gambit The Lost Soul

X-Fighter

Postby Gambit The Lost Soul » Sun Aug 14, 2005 8:12 pm

Niektórzy zauważyli, że ostatnio w okolicy zaczął kręcić się jakiś podejrzany typ.. zawsze w kapturze, nigdy nie pokazjąc swej twarzy, oczu.. Tajemnicza postać zatrzymywała się co jakiś czas wśród ludzi, opowiadając historie o strasznym mieście, pełnym przemocy, bólu, śmierci, przerażenia.. Musiał stamtąd pochodzić, bo rozmowa o tym miejscu kosztowała go wiele wysiłku. Ktoregoś razu ktoś spytał się owego osobnika dlaczego nigdy nie ukazuje swej twarzy i oczu rozmówcom. Nie odpowiedział. Zsunął kaptur. Z 6 osób, które to widziały, przeżyła jedna. Była wyjątkowo silna psychicznie. Reszta nie wytrzymała nagłego naporu strachu i obrzydzenia na widok oczu postaci. Nie było w nich nic ludzkiego. Była pustka. I obietnica nagłej śmierci..


Krótko mówiąc:


X-Fighter - sprawdżcie sami ! ; ]
Image
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Sun Aug 14, 2005 9:15 pm

Bijatyka,limit ruchu,nuda,poziomy i już tyle osób sie zarejestrowalo,że zawsze będą cię lać,a ty będziesz grał w to bez większego sensu,bo to by mieć 20 poziom,jak inni będą mieć 120,później 200,jak inni będą mieli 300,a to i tak za pół roku :? No i granie,nie będziesz grał jeden dzień i wszyscy cię zleją :lol:
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Aug 15, 2005 8:07 am

Po temacie posta pomyślałem, że chodzi o X-Fightera z Gwiezdnych Wojen :lol: A co do tej gierki, to miernota, zarejestrowałem się nawet by zobaczyć co to jest, bo opis mnie trochę zaciekawił i to co napisali w poradniku (że jest to połączenie świata magii z światem techniki), ale niestety gra nie warta uwagi, ja w niej nie widzę, żadnej interakcji, tylko bijatyke, tak jak napisał Michal (i pewnie ma rację). Do Cantr to wogole nie ma porównania...

ps... To jest forum polskich graczy Cantr i o Cantr, a nie o wszelkich grach internetowych, więc nie rozumiem czemu tu ktoś reklamuje tą grę :?
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Mon Aug 15, 2005 12:21 pm

Kochani, to juz jest coś. Cantr rozwinął sie w Polsce na tyle, że opłaca się reklamować na naszym forum inne gry. :lol: :lol:

To smialo mozna nazwac wyrożnieniem :)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Aug 15, 2005 4:27 pm

Coś w tym jest PRUT :twisted: Ale coś nam ostatnio w statystykach spada zarówno liczba graczy jak i liczba postaci :( Kiedy zrobimy kolejną akcję reklamową na innych forach? Chociaż zauważyłem, że liczba aktywnych graczy w grze utrzymuje się na poziomie, ale mało pojawia się nowych postaci ostatnio.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
PRUT
Posts: 826
Joined: Sun Jun 05, 2005 7:48 pm
Location: Poland

Postby PRUT » Mon Aug 15, 2005 4:36 pm

własnie myslę nad drugim rozdaniem... dobrze by było, żeby to były nowe kanały :) na starych (oprócz ogame) juz chyba wszyscy słyszeli o grze :)
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Mon Aug 15, 2005 7:42 pm

PRUT wrote:własnie myslę nad drugim rozdaniem... dobrze by było, żeby to były nowe kanały :) na starych (oprócz ogame) juz chyba wszyscy słyszeli o grze :)

Hmm fora,z forami jest tak,że albo są dla dzieci,albo od razu banują za takie rzeczy :o ,chyba,że takie zwykłe fora i jakieś działy typu gry.Raz opowiedziałem takiemu komuś i mu się spodobało i dałem ten link do strony ze screenami i od razu zrezygnował :( (rozmawiałem z nim,bo znudziło mu się OGame)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Postby KVZ » Mon Aug 15, 2005 8:28 pm

Mi sie nie zdarzyło by zbanowali na jakimś forum, a ogłaszałem Cantr na bardzo dużej ilości sub-forów o grach. Na jednym tylko się zdarzyło, że ocenzurowali posta z adresów do strony (bo reklama na forum była niby zabroniona, ale ja widziałem, że ktoś inny reklamował OGame, więc nie doczytałem i też zareklamowałem) i trafił on do kosza :( Na innym zaś forum, doczytałem, że reklamować nie można, ale zrobiłem to perfidnie, bo widziałem jak reklamują inne gry online. Ktoś sie coś tam pluł, ale mu odpowiedziałem w ten sposób, że skoro inni mogą to ja też mogę :P

Stronę ze screenami zrobiłem po to by ktoś mógł zobaczyć jak wygląda Cantr i daję linka do niej przy każdym ogłoszeniu po to by uniknąć właśnie takich graczy, którym wygląd się nie spodoba bo zwracają na to uwagę i zarejestrują się i nie będą grali powiększając tylko liczbę trupów. A jak komuś nie zależy na grafice tylko na treści to i tak go screeny nie przestraszą.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Mon Aug 15, 2005 8:32 pm

Dobra atakuję forum kolejowe? :D (średnia wieku 21?)
Mechasz

Postby Mechasz » Wed Aug 17, 2005 5:13 pm

Michal wrote:Bijatyka,limit ruchu,nuda,poziomy i już tyle osób sie zarejestrowalo,że zawsze będą cię lać,a ty będziesz grał w to bez większego sensu,bo to by mieć 20 poziom,jak inni będą mieć 120,później 200,jak inni będą mieli 300,a to i tak za pół roku :? No i granie,nie będziesz grał jeden dzień i wszyscy cię zleją :lol:


Michał o czym ty mowisz? Gram w tą gre i nie ma tam czegos takiego jak: limit ruchu, poziomy (20poziom? , 120 poziom?) ?? czy ty na pewno nie pomyliles sie trafiając dziwnym trafem na zupelnie inną grę?
"No i granie,nie będziesz grał jeden dzień i wszyscy cię zleją " - no a po tym mam 100% pewnosci ze jednak zarejestrowałes sie gdzies indziej :)
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Wed Aug 17, 2005 6:13 pm

Mechasz wrote:
Michal wrote:Bijatyka,limit ruchu,nuda,poziomy i już tyle osób sie zarejestrowalo,że zawsze będą cię lać,a ty będziesz grał w to bez większego sensu,bo to by mieć 20 poziom,jak inni będą mieć 120,później 200,jak inni będą mieli 300,a to i tak za pół roku :? No i granie,nie będziesz grał jeden dzień i wszyscy cię zleją :lol:


Michał o czym ty mowisz? Gram w tą gre i nie ma tam czegos takiego jak: limit ruchu, poziomy (20poziom? , 120 poziom?) ?? czy ty na pewno nie pomyliles sie trafiając dziwnym trafem na zupelnie inną grę?
"No i granie,nie będziesz grał jeden dzień i wszyscy cię zleją " - no a po tym mam 100% pewnosci ze jednak zarejestrowałes sie gdzies indziej :)


Nie napisałem,że w to grałem poza tym bla bla bla fighter,mówi samo za siebie,tandetny walczący :? :lol:
Gnatozuj
Posts: 1
Joined: Wed Aug 17, 2005 6:20 pm

Postby Gnatozuj » Wed Aug 17, 2005 6:39 pm

Bijatyka,limit ruchu,nuda,poziomy i już tyle osób sie zarejestrowalo,że zawsze będą cię lać,a ty będziesz grał w to bez większego sensu,bo to by mieć 20 poziom,jak inni będą mieć 120,później 200,jak inni będą mieli 300,a to i tak za pół roku No i granie,nie będziesz grał jeden dzień i wszyscy cię zleją


I jeszcze ten tekst "Nie napisałem że w to grałem"

Skąd Ty się urwałeś człowieku? Skoro nie grałeś to po się odzywasz? W dodatku podajesz bzdurne i niezgodne z prawdą informacje?

Może zagrałeś i nie zrozumiałeś instrukcji, albo zniechęciłeś się po pierwszych niepowodzeniach. Jeżeli tak to moze darowałbyś sobie negatywne oceny i zajął się szydełkowaniem na przykład, a pisanie w temacie zostawił komuś kto się w zagadnieniu orientuje.
Tak się akurat składa że gram zarówno w XFa jak i w Cantr i wiem że tych gier nie można porównywać. Jaki jest Cantr każdy wie. XF natomiast to gra bardzo specyficzna. Przede wszystkim dość trudna i mocno uzależniona od umiejętności komunikacji (przez co nie każdy sobie radzi- co Michaś?). Bynajmniej nie sprowadza sie tylko do nawalanki. Chociaż jak w kazdej grze online konflikt w dowolnej postaci ma zasadnicze znaczenie.
Dobra przejechałem po gościu który bredzi i nie wie o czym. Dosyć.

XFa natomiast polecam chociażby do obejrzenia. Zaznaczam że aby odkryć walory tej gry trzeba jej poświęcić conajmniej kilka dni. Inaczej się nie da.
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Wed Aug 17, 2005 6:48 pm

Bla,bla,bla,bla jaki ambitny nick,pozwolę sobie zauważyć,że niekulturalne jest chamskie reklamowanie w głównym temacie,zawsze szukam tematu pobocznego typu gry,inne,test,forowisko,nie związane z czymśtam,a ten fighter :lol: to jest dla mnie gra taka jak inne,bo ciągle rejestruję się w różnych MMORPG i wszystkie są podobne oprócz Cantr.Problemów z komunikacją nie mam,bo gram w Cantr i 50% sukcesu to komunikacja werbalna i fizyczna,a szydełkowaniem się nie zajmę,bo nie każdy musi lubić twoje zdewociałe zajęcia :twisted: ,które proponujesz innym pod wpływem kompleksów...
Guest

Postby Guest » Thu Aug 18, 2005 2:21 pm

Ty chyba piszesz żeby sobie posty ponabijać. Nie dość że piszesz bzdury to jeszcze podajesz sprzeczne informacje.

"Nie napisałem,że w to grałem poza tym bla bla bla fighter,mówi samo za siebie,tandetny walczący"

"ten fighter to jest dla mnie gra taka jak inne,bo ciągle rejestruję się w różnych MMORPG i wszystkie są podobne"

To grałeś w końcu w X Fightera czy nie? Bo to dość dziwne żeby wyrażać opinie o grze której się na oczy nie widziało. Zapewne nie zrozumiałeś mojego poprzedniego posta to masz sprostowanie. A nazwa mówi sama za siebie :D. Bez komentarza. Książki też oceniasz po tytule? A filmy? I też się wypowiadasz że są głupie zanim je przeczytasz?

Ja nie staram się reklamować XFa. Zwalczam antyreklamę którą swoimi kretyńskimi bezpodstawnymi wypowiedziami tworzysz.
Nie widziałeś-nie udzielaj się. Proste.[/quote]
Sierak
Posts: 827
Joined: Thu Aug 11, 2005 2:27 pm
Location: Polska Poland

Postby Sierak » Thu Aug 18, 2005 3:35 pm

Anonymous wrote:Ja nie staram się reklamować XFa. Zwalczam antyreklamę którą swoimi kretyńskimi bezpodstawnymi wypowiedziami tworzysz.
Nie widziałeś-nie udzielaj się. Proste.


Eheeee pierwsza była twoja reklama,a jak książka ma tytuł"Niedościgniona miłość" to raczej jej nie przeczytam,bo to musi być romansidło.

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest