E-sim

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

12t34t
Posts: 1
Joined: Sun Feb 26, 2012 6:09 pm

E-sim

Postby 12t34t » Sun Feb 26, 2012 6:11 pm

Filmik promujący grę :

http://www.youtube.com/watch?v=0tiiW36PDqk
------------------------------------------------------------------

E-Sim jest to gra podobna do znanego eRepublik, jednak czerpiąca wszystko co najlepsze z wcześniejszych wersji tej produkcji.

W eSimie cały gameplay wiąże się z szeroko pojętymi aspektami militarnymi, politycznymi, ekonomicznymi i prasowymi. W skrócie - możemy być przedsiębiorcą, rozpocząć karierę polityczną, redaktorem własnej gazetki, żołnierzem walczącym w ramach grup bojowych. Dosłownie kim chcemy w ramach możliwości silnika gry.

Oczywiście, tak jak wcześniej napisałem eSim jest symulatorem sŚwiata, także mamy obywateli i państwa z całego globu.

Napisałem ten temat nie dlatego, żeby zyskać korzyści z zarejestrowania się z reflinka (gold zostanie przeznaczony na wojnę z wrogim sojuszem) lecz Polska pomimo na pierwszy rzut oka dobrej pozycji w sŚwiecie może już niedługo utracić swoje terytorium. W tej chwili trwa ofensywa sPolski na sWęgry więc i Ty możesz pomóc w jej wygraniu oraz w późniejszej obronie rdzennych regionów przed atakiem naszego największego wroga, czyli sLitwy. Promuję tą grę w ramach akcji BB - Baby Boomu, każdy gracz, który aktywnie będzie uczestniczył w grze polepszy losy sPolski.

W ramach pomocy zawsze możecie się do mnie zgłosić w grze, nick 12t34t Aktywnie wspieram graczy! Staram się w miarę możliwości pomagać oraz odpowiem na wszystkie pytania na temat gry i jej mechaniki! Także niestraszne Ci będą pierwsze dni w sŚwiecie.

Pozdrawiam i zapraszam
(Rejestracja z linku podanego niżej daje dodatkowe 2 gold po osiągnięciu 7 levelu ;) )

http://e-sim.org/lan.34270/

Link do gry(Brak dodatkowych korzyści dla Ciebie):
http://e-sim.org/
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: E-sim

Postby poziomek90 » Sun Feb 26, 2012 7:46 pm

Nie polecam
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: E-sim

Postby Greek » Sun Feb 26, 2012 8:11 pm

Pozdrawiam.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
Zlotnik
Posts: 76
Joined: Fri Mar 04, 2011 10:26 pm

Re: E-sim

Postby Zlotnik » Tue Mar 06, 2012 1:13 am

poziomek90 polskiej gry nie polecasz? :(
Smutne.
Akurat jest nas paru w tych klonach erepublik, a w e-simie jest szczególnie duża liczba graczy litewskich, a to jest potencjał dla ich strefy. Można by przygotować malutki baby boom po rozmowie z administracja by nie kasowali od razu artykułów o obcej tematyce ;)
Podobnie w vpopulusie. I nie widzę powodu by się później nie odwdzięczyć większą aktywnością u nich.
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: E-sim

Postby psychowico » Tue Mar 06, 2012 7:52 am

Lol, a powinien polecać tylko dlatego, że jest Polska, nawet jeśli wg niego jest marna?
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Zlotnik
Posts: 76
Joined: Fri Mar 04, 2011 10:26 pm

Re: E-sim

Postby Zlotnik » Thu Mar 08, 2012 2:08 pm

Vanitas vanitatum et omnia vanitas
Przesadziłem. Nie polecać, ale przynajmniej nie zniechęcać to sprawdzenia.
Gusta są różne. Gra w nią mnóstwo osób i im się podoba.
Jeśli jest wybór podobnych gier, to czemu nie wspierać polskiej?
Trochę patriotyzmu trzeba przecież mieć.
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: E-sim

Postby Greek » Thu Mar 08, 2012 2:15 pm

Jak dla mnie wszystkie klony erepublik są nieciekawe. Idea została wyeksploatowana, a sukcesu erepublik z v1 nie przebiją i jego miejsca nie zajmą nie ważne jak bardzo popsuje się samo erepublik.

Lepiej inwestować czas i nerwy w Cantr ;p
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
witia1
Posts: 576
Joined: Fri Dec 14, 2007 2:19 pm
Location: Jelcz-Laskowice

Re: E-sim

Postby witia1 » Sat Mar 10, 2012 9:57 am

Jak dla mnie promowanie wszystkiego co polskie nie jest patriotyzmem. To powrót do czasów gdzie gra była dobra... jak na polskie możliwości.
Jasne promujmy to co fajne, dobre i wartościowe. Ale pisanie, że negatywna ocena czegoś polskiego jest niepatriotyczna to dla mnie zapychanie się argumentem który nijak ma się do dyskusji bo nie znalazło się lepszego.
Rest In Pieces.
User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: E-sim

Postby kaloryfer » Sat Aug 25, 2012 6:33 pm

polskie = dobre
tylko ci co nie kochaja polski krytykuja to co powstalo w polsce
User avatar
Leinades
Posts: 296
Joined: Fri Mar 23, 2012 7:01 pm
Location: Poland

Re: E-sim

Postby Leinades » Sat Aug 25, 2012 6:36 pm

Zarejestrowałem się i trudno mi ogarnąć. Cukierkowo.
ImageImageImageImage
ImageImage
User avatar
Wikary
Posts: 8
Joined: Mon Aug 20, 2012 1:05 pm
Location: Ireland

Re: E-sim

Postby Wikary » Sat Aug 25, 2012 11:12 pm

A ja proponuje zamiast grać w symulatory życia spróbować prawdziwego życia. Gwarantuje, że przezycia są ciekawsze.Wiem, że chowanie się za ekranem monitora daje pewien komfort i anonimowość. Tylko czy to na pewno jest zaleta. Bo czy na przykład..lepiej jest zagrać w symulatora wedkarskiego czy pójść nad jezioro albo ocean i samemu złapać rybkę?
PD to samo zło. Walczyć z nim można tylko krzyżem i wodą święconą. Inne metody nie działają.
User avatar
poziomek90
Posts: 487
Joined: Mon Jul 18, 2011 6:38 am
Location: podkarpacie

Re: E-sim

Postby poziomek90 » Sun Aug 26, 2012 11:47 am

Pojechałeś po ambicji z tym oceanem
Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją... / Reason is like ass. Everybody have their.
Józef Piłsudski

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest