11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby Fieger » Wed Nov 07, 2012 8:24 pm

Nim zaczniecie agitować tu i nakłaniać do swoich poglądów politycznych to od razu zaznaczam, że ja mam 11 listopada dyżur i każdy, słownie każdy palant z manifestacji, który trafi do mnie do szpitala poczuje co to znaczy wkurwić służbę zdrowia.
I będzie tak niezależnie od tego, do której opcji politycznej będzie należał :P Jak chcecie sobie manifestować to róbcie to gdzieś daleko od mojego miasta!

P.S. A ciekawi mnie jakie pojęcie o komunie mają ludzie z 93' rocznika.
I have a cunning plan...
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby psychowico » Thu Nov 08, 2012 11:04 am

Bez przesady, już pisałem o tym. Nie trzeba być powieszonym, żeby wiedzieć, że woli się tego uniknąć w przyszłości.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby Fieger » Thu Nov 08, 2012 12:10 pm

Odnośnie czego to? Mnie nie chodzi o pokazywanie czy zwalczanie jakiś poglądów. Chodzi mi o to co zgotujecie mieszkańcom Warszawy i wszystkim służbom...
I have a cunning plan...
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby psychowico » Thu Nov 08, 2012 1:05 pm

Odnośnie P.S. to było.

A ludzie mają prawo do napierdalania się po łbach jeśli sami chcą *shrugs*. Tylko powinni sami płacić za leczenie, nie ich wina, że państwo ich zmusza do obowiązkowej, wspólnotowej służby zdrowia.

Dziwisz się, że ludzie wierzący jeszcze jakoś w ten kraj chcą w rocznicę odzyskania niepodległości afiszować swoje poglądy? Ja się do nich nie zaliczam, ale ich rozumiem. Za to nie rozumiem tego lewactwa, które za wszelką cenę chce zrobić z tego zadymę.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby Fieger » Thu Nov 08, 2012 1:41 pm

Za przeproszeniem g* mnie obchodzi kto wszczyna te burdy, ja i tak będę się borykał z ich skutkami. Rok temu doskonale wiedzieliśmy od policjantów i poszkodowanych co się działo na mieście. Dla mnie wszyscy manifestujący swój "patiortyzm" czy "lewactwo" poprzez podpalanie samochodów, rozwalanie przystanków, wyrywanie płyt chodnikowych, bicie innych ludzi oraz darcie mordy to hołota.
I have a cunning plan...
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby psychowico » Thu Nov 08, 2012 1:49 pm

No i tak właśnie jest (co stwierdzenia o hołocie). Ale próba sprowadzania do tego tego typu manifestacji to właśnie krótkowzroczność. Może najlepiej ludziom zabronić, bo się zawsze trochę pseudo-kibiców ( z jednej strony ) i antify (odpowiednik lewacki) zbierze i będą się napierdalać i miasto niszczyć? Większość ludzi jednak nie po to tam idzie i nie to tam robi.

Ja nie jestem demokratą i w sumie bym wojskiem pogonił robiących burdy w normalnym systemie, ale skoro żyjemy w takim syfie, to rozumiejmy jego zasady.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Krzemik93
Posts: 14
Joined: Thu Aug 16, 2012 3:56 pm

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby Krzemik93 » Thu Nov 08, 2012 3:43 pm

User avatar
kaloryfer
Posts: 370
Joined: Fri May 21, 2010 9:44 am

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby kaloryfer » Thu Nov 08, 2012 4:34 pm

pomordowani w Katyniu zginęli walcząc za Polskę katolicką
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby psychowico » Thu Nov 08, 2012 4:49 pm

hehe, dobre, Krzemik93.

A Ty, kaloryfer, daj już spokój z tym trollingiem.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby Fieger » Thu Nov 08, 2012 5:02 pm

Wiesz psychowico... najgorsze jest to, że do mnie nie trafi ta większość co jest spokojna tylko ta banda debili...
Zawsze uważałem, że na wyposażeniu karetki powinno być 9mm z tłumikiem...
I have a cunning plan...
User avatar
psychowico
Posts: 1732
Joined: Wed Mar 02, 2011 9:57 am
Contact:

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby psychowico » Thu Nov 08, 2012 5:13 pm

*shrugs* Rozwiązaniem jest prywatna służba zdrowia i tyle. Każdy płaci za swoją głupotę sam, a nie Ty i ja bulimy za bandę idiotów walących się cegłówkami po głowach.
"Please give us a simple answer, so that we don't have to think, because if we think, we might find answers that don't fit the way we want the world to be."

https://www.kinkykitty.pl
Krzemik93
Posts: 14
Joined: Thu Aug 16, 2012 3:56 pm

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby Krzemik93 » Fri Nov 09, 2012 9:11 am

System jest slaby i tyle. Państwo wszystko nam narzuca edukację, służbę zdrowia...
User avatar
Fieger
Posts: 512
Joined: Mon Aug 14, 2006 8:16 am
Location: oo..gdzies tam

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby Fieger » Fri Nov 09, 2012 11:34 am

Jakby nie narzucało to byłbyś głupim Amerykaninem, który sądzi, że Szwajcaria to miasto w Oklahomie... a bez publicznej służby zdrowia Polaków byłoby nie 30parę mln, a niecałe 15...
I have a cunning plan...
User avatar
paskud
Posts: 77
Joined: Mon Oct 29, 2012 9:53 am

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby paskud » Fri Nov 09, 2012 11:59 am

a to niedobre państwo, dzieciom uczyć się każe.
“Truth is stranger than fiction, but it is because Fiction is obliged to stick to possibilities; Truth isn't.”
- Mark Twain
adzio777
Posts: 29
Joined: Mon Sep 20, 2010 9:28 pm

Re: 11 listopada faszyzm NIE PRZEJDZIE

Postby adzio777 » Fri Nov 09, 2012 12:43 pm

Fieger wrote:Jakby nie narzucało to byłbyś głupim Amerykaninem, który sądzi, że Szwajcaria to miasto w Oklahomie... a bez publicznej służby zdrowia Polaków byłoby nie 30parę mln, a niecałe 15...
:D :D :D Dobrze, że mamy publiczną służbę żywności, bo bez niej, z głodu nie byłoby nawet tych 15 :D Dobrze, że weterynaria również u nas jest publiczna, bo biedna by była ta nasza Polska bez zwierząt. No tu jeszcze na szybkości wspomnieć? Publiczne taksówki? Dzięki nim nie chodzimy na nogach :!: A no i oczywiście publiczny fundusz samochodowy, który każdemu z nas kupuje własny środek lokomocji :!: Gdyby nie to, nadal byśmy jeździli na koniach z Publicznej Służby Kopytnej:!: Ja na prawdę całym sobą dziękuje za wszystko co w naszym kraju "Publiczne" :!: Gdyby nie to, nadal bym siedział na drzewie. O nie, przepraszam! Umarłbym z głodu, choroby, albo jeszcze nie wiadomo czego. Dziękuje też państwu, że kazało moim rodzicom posłać mnie do szkoły pod groźbą wsadzenia ich do więzienia, a mnie do ośrodka wychowawczego. Faktycznie, gdyby nie ten strach, pozwolili by mi wyrosnąć na takiego słodkiego analfabetkę bez jakiejkolwiek wiedzy potrzebnej do przeżycia, a już nawet nie mówię o wiedzy do życia. Pro publico bono :!: :!: :!:

Ps. Gdyby nie Publiczny Fundusz Cantrowy, jak i Publiczna Służba internetowa, nie pisalibyśmy tutaj wszyscy razem :D Kto z nas by wiedział co to internet?

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest