Inne gry

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Inne gry

Postby Felixis » Wed Feb 03, 2016 12:39 am

rd1988 wrote:Czy to według ciebie jest warte wydania 23 euro w obecnej formie early access? Pytam bo lubię tego typu gry i zastanawiam się czy nie zaryzykować, ale ten opis mnie raczej nie przekonuje.


Szczerze mówiąc, moim zdaniem 23 euro to stanowczo za dużo na to co ta gra oferuje, ale liczę na przyszłe zmiany. Wiem że mają wprowadzić jakąś mapę z ruinami miast, były już screeny przy ostatnim update. Ta gra w tej chwili nie jest tak rozbudowana jak Rust czy Day-z, opcji nie ma strasznie dużo i całość waży jakieś 300 mega, ale da się przy niej dobrze bawić. Zapomniałam wcześniej dodać do plusów, że jak umierasz nie tracisz założonych ubrań, narzędzi i broni :) chyba że kogoś zabijesz, wtedy na ileś minut jesteś niesławny i może Ci dropnąć losowa rzecz.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
User avatar
gala
Posts: 493
Joined: Sat Jan 24, 2015 7:21 pm

Re: Inne gry

Postby gala » Wed Feb 03, 2016 8:55 pm

Goriath wrote:Early access to zło :( Wszystko może się zdarzyć w trakcie tego okresu. Nawet to, że firma może zniknąć. Obecnie przy cenie (na steam 23 euro) osobiście nie zaryzykuje wydania takiej kasy.

Ktoś grał w Undertale? Dla mnie to była jedna z najlepszych gier zaraz po Wiedźminie 3.

I jeszcze jedno pytanie, ktoś miał okazję zagrać w Overwatch albo czeka na tą grę?


Na Allegro klucze Steama po 30zł. Overwatch to Onlywatch i póki co Tylko Oglądam.
Alutka wrote:Zielony świat jest opanowany przez śpiące Smaugi, które budzą się tylko i wyłącznie wtedy, gdy ktoś chce się zainteresować ich skarbami.


https://www.reddit.com/r/Cantr/
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: Inne gry

Postby Marian10 » Fri Feb 05, 2016 12:56 am

Felixis wrote:To zgapa Rusta (nawet ich silnik mają) na razie w fazie alfa.


Szczerze to wygląda mi to po prostu na skok na kasę, Rust jest jak dla mnie dużo lepszy, dwa razy tańszy no i firma solidniejsza, bo rozwija go Garry Newman.
User avatar
Felixis
Posts: 437
Joined: Sun Aug 10, 2014 1:40 pm
Location: Londyn

Re: Inne gry

Postby Felixis » Fri Feb 05, 2016 3:05 am

Na razie zmiany są często i w miarę spoko. Wiem że teraz jest pełno gier tego typu i jedne zgapiają od drugich, ale w porównaniu z takim Day_z które też kiedyś kupiłam i w którym zmiany były raz na ileś miesięcy, a bugów z przebiegającymi przez ściany zombiakami nie naprawili, tutaj widać że się coś dzieje. Jutro kolejny patch.
"Prędzej czy później dopadnie nas rzeczywistość"
User avatar
Goriath
Posts: 178
Joined: Mon Jun 24, 2013 5:41 pm
Location: Kraków

Re: Inne gry

Postby Goriath » Fri Feb 05, 2016 8:39 am

Overwatch beta (Onlywatch :cry: ) wraca 9 lutego. Blizzard please.
User avatar
Marian10
Posts: 100
Joined: Tue Apr 23, 2013 12:34 pm

Re: Inne gry

Postby Marian10 » Fri Feb 05, 2016 4:44 pm

Na pewno Hurtworlda będę obserwował ale na kupno póki co się raczej nie skuszę.

Z innych gier typu survival sandbox, które uciągnie chyba każdy komputer mogę polecić Project Zomboid, bardzo klimatyczna z tym że w rzucie izometrycznym.
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Inne gry

Postby rd1988 » Thu Feb 11, 2016 9:00 pm

O tak, Project Zomboid jest genialny, pomimo trochę odstraszającej grafiki, oferuje świetny klimat i mnóstwo przedmiotów do zbudowania. Jeden z lepszych wydatków na coraz gorszym early access :wink:
Nie wiem tylko jak jest ostatnio ze zmianami, grałem w to przed zapowiadanym trybem multiplayer (jakiś rok temu?) Czas odkurzyć steama

Z innych gier polecam jeszcze wydany zupełnie niedawno Firewatch - głównie ze względu na wciągającą historię i klimat.

Z cantropodobnych jest http://mightandfealty.com/en/, ciekawa mechanika, tylko interfejs na pierwszy (i drugi) rzut oka odstrasza.
:twisted:
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Inne gry

Postby gawi » Tue Jun 07, 2016 8:46 pm

Ktoś gra w The Division może i szuka ekipy do wspólnej gry ? :twisted:
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
rd1988
Posts: 309
Joined: Sun Mar 15, 2015 6:16 pm
Location: Piękne miasto smogu, korków, dziurawych ulic i kiboli.

Re: Inne gry

Postby rd1988 » Thu Jul 07, 2016 9:11 pm

Wszyscy moi znajomi z pracy skończyli w to grać już parę dobrych miesięcy temu to i ja przestałem. Ta gra została zabita przez cziterów i poroniony model sieciowy który bezgranicznie ufa klientom, i nie zmieni tego żadna ilość patchów.
:twisted:
User avatar
Goriath
Posts: 178
Joined: Mon Jun 24, 2013 5:41 pm
Location: Kraków

Re: Inne gry

Postby Goriath » Fri Jul 08, 2016 5:37 pm

Ja już dawno straciłem zaufanie do Ubisoftu. Ta firma zmieniła się w dojarkę pieniędzy. Wątpię, żeby za 10 lat jeszcze istniała przy takiej jakości gier jaką obecnie produkują.

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: Google [Bot] and 1 guest