Mafia III - Rosyjska Ruletka

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby KVZ » Thu Oct 14, 2010 7:48 am

Wybacz ale podpadasz Sayuri. Specnaz to elitarna jednoska gdzie szkoli się porządnych żołnieży którzy odwalają najgorsze i najtrudniejsze zadania na froncie wroga. Nie mówiąc, że podczas samego szkolenia przeżywają najlepsi a reszta odpada i ginie czasem... I co tak się denerwujesz i tyle papierosów palisz? Pewnie z winy te nerwy.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby suchy » Thu Oct 14, 2010 5:11 pm

Dalej wydaje mi się, że to był Władimir. W Specnazie pewnie uczyli ich tam wszystkiego, skurczybyków...
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Tetro » Thu Oct 14, 2010 6:18 pm

Masz racje,czytałem o tym artykuł, nie są święci,ale najważniejsze że żyją z tego.Władimir to pewnie on za tym wszystkim stoi, wyszukane metody śmierci to ich specjalność, nie mogę jednie dojść po co to robi...
?
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby skotos » Thu Oct 14, 2010 7:45 pm

MG: decyzją mieszkańców został zastrzelony Władimir (Kevez), niestety ponownie zginęła niewinna osoba.

Mafii nie udało się zlikwidować swojej kolejnej ofiary. Zawczasu ostrzeżony Mikołąj Wiertow (In vitro ...) cudem zachował życie mimo zorganizowanego na niego zamachu.

Ponieważ liczba mafiozów zrównała się z ilością żywych mieszkańców ogłaszam zwycięstwo Mafii:

Mafiozi:
Tetro
Sayuri
Gawi
Katanow:
Sasza
Ksiądz:
Kevez

... dzięki za grę
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos
User avatar
Sopel_1
Posts: 770
Joined: Thu Nov 13, 2008 5:12 pm
Location: Kostrzyn nad Odrą / Kraków - Poland

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Sopel_1 » Thu Oct 14, 2010 7:57 pm

Mieszkańcy chyba nigdy jeszcze nie wygrali :D
Tak samo jak mieszkańcy nigdy jeszcze nie zabili mafioza
(Nie licząc Mafii II gdzie akcja rozgrywała się w kosmosie - zdemaskowany i zabity został Gulczak. Lecz tamta edycja została nie dokończona i poszła w niepamięć)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby KVZ » Thu Oct 14, 2010 8:17 pm

Heh, niech mi ktoś powie, że źle typowałem i chroniłem :P Niestety inni mieszkańcy dali ciała. Gawiego też wyczułem. Instynkt zachowawczy mi dzisiaj mówił, że to jest on i nie typuje razem z Sayuri na mnie by się nie wydać.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Tetro » Fri Oct 15, 2010 1:53 pm

Dzięki za gre...
?
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby koksu » Fri Oct 15, 2010 2:06 pm

Dzięki...
Waclaw I
Posts: 65
Joined: Sat May 08, 2010 2:45 pm

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Waclaw I » Fri Oct 15, 2010 4:04 pm

Dajecie tyle wielokropków, jakbyście byli wielce zawiedzeni z rozgrywki :) Ja tam nie grałem, ale śledziłem wątek i jako obserwator muszę powiedzieć, że gra była na poziomie. Mafia będzie jeszcze wiele razy wygrywała, bo czas im sprzyja i nie wybijają się wzajemnie. Dziękuję wszystkim graczom :wink:
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Tetro » Fri Oct 15, 2010 5:06 pm

Wacław I mam ponad 450 postów i prawie w każdym daje wielokropek. Takie zboczenie... :wink:
?
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Snake » Sat Oct 16, 2010 11:54 am

Tetro wrote:Wacław I mam ponad 450 postów i prawie w każdym daje wielokropek. Takie zboczenie... :wink:


Jesteś emo chłopcem i sądzisz, że to nadaje głębi Twoim wypowiedziom... :twisted:
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby KVZ » Sat Oct 16, 2010 12:01 pm

Snake wrote:
Tetro wrote:Wacław I mam ponad 450 postów i prawie w każdym daje wielokropek. Takie zboczenie... :wink:


Jesteś emo chłopcem i sądzisz, że to nadaje głębi Twoim wypowiedziom... :twisted:


Ty też :P
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Tetro » Sat Oct 16, 2010 12:37 pm

Snake nie będę zbliżać się do twojego poziomu intelektualnego, więc nie będę też komentował tego posta. Ale uważaj na słowa, internet choć głupiej opinii ludzi nie daje gwarancji anonimowości. A tutaj coś dla ciebie, bo chyba zapomniałeś się nauczyć lub jeszcze do tego nie dotarłeś:

Wielokropek – znak interpunkcyjny w postaci trzech umieszczonych obok siebie kropek (…) używany na końcu zdania, dla zaznaczenia fragmentów pominiętych.
?
User avatar
Snake
Posts: 857
Joined: Wed Jul 27, 2005 10:51 am
Location: tu i tam

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Snake » Sat Oct 16, 2010 1:30 pm

Tetro wrote:Snake nie będę zbliżać się do twojego poziomu intelektualnego, więc nie będę też komentował tego posta. Ale uważaj na słowa, internet choć głupiej opinii ludzi nie daje gwarancji anonimowości. A tutaj coś dla ciebie, bo chyba zapomniałeś się nauczyć lub jeszcze do tego nie dotarłeś:

Wielokropek – znak interpunkcyjny w postaci trzech umieszczonych obok siebie kropek (…) używany na końcu zdania, dla zaznaczenia fragmentów pominiętych.


Tetrusiu kochany, jesteś wyprany z ironii, a tacierzyństwo (brak snu) pozbawiło Cie poczucia humoru do cna. Oceniając mój poziom intelektualny na podstawie postów na forum stawiasz się na poziomie dzieci Neo. Wrzucając tutaj definicję wielokropka z wikipedii zabłysnąłeś prawdziwą dojrzałością! a co do anonimowości w necie, to takowa nie istnieje, polecam temat "everlasting cookies", tym niemniej nie rozumiem Twojego świętego oburzenia, ale jak to mawiają "uderz w stół a nożyce się odezwą".
<snake> that means Cantr on christmas xD
<EchoMan> Well. I would like to think so. ;)

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest