Mafia III - Rosyjska Ruletka

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby gawi » Sun Oct 10, 2010 4:27 pm

no!! i to mi się u Ciebie w barze podoba właśnie nigdzie indziej takiego specjału nie mają*bierze szklanke i upija troche* o tak!!! zdecydowanie najlepsza jaką piłem*uśiecha się*
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby skotos » Sun Oct 10, 2010 6:41 pm

MG: niedziela godzina 20.00 minęła, mieszkańcy zrezygnowali ze wskazania osoby do wyeliminowania.

Kolejny termin to wtorek godz.20.00. Proszę mieszkańców i Mafię o swój typ. Katanowa o kolejną osobę do sprawdzenia, księdza/zakonnicę o osobę do chronienia.


*Pora stawała się późna Arkadij Walentinov (Sopel) wypił swoją codzienną wieczorną szklaneczkę czystej. Przez chwilę posiedział w ciszy nerwowo raz po razie spoglądając na zegarek. Punktualnie o 20.00 wstał i po krótkiej wymianie zdań z barmanem przypieczętowanych przemieszczeniem się kilku banknotów z ręki do ręki wyszedł przez zaplecze na zewnątrz. Jeszcze się drzwi za nim nie zdążyły zamknąć, gdy ciemna uliczka na tyłach klubu zajaśniała jak w dzień, a ciszę przeszył przeraźliwy wrzask. Do lokalu przez drzwi wtoczyła się dziko wymachując kończynami płonąca sylwetka ludzka, która w progu padła na podłogę podpalając przy okazji stertę starych gazet leżącą koło drzwi. Wszyscy obecni znieruchomieli poza barmanem, w rękach którego błyskawicznie znalazł się pistolet. Podbiegł do miotającego na ziemi się Arkadija i jednym strzałem w głowę zakończył jego żywot.
- Tak będzie dla wszystkich lepiej, nie wiem czym go oblali przed podpaleniem, ale to już był trup. *zajął się gaszeniem małego pożaru na zapleczu*
Mafia dokonała swojego wyboru.
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby gawi » Sun Oct 10, 2010 7:07 pm

*szybko znika mu uśmiech z twarzy* na sto litrów spirytusu .. co tutaj się dzieje?!
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby koksu » Sun Oct 10, 2010 7:18 pm

*siedzi dalej w bezruchu na swoim miejscu*
User avatar
Sayuri
Posts: 224
Joined: Fri Mar 30, 2007 3:36 pm
Location: czarny domek

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Sayuri » Sun Oct 10, 2010 7:52 pm

*odwraca gwałtownie głowę, nie patrząc na drzwi, nerwowo wyciąga kolejnego papierosa, i drżącą dłonią wkłada go do ust*
Sama. A czegoż tu niby można się obawiać?
*przełyka nerwowo ślinę*
Image
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Tetro » Sun Oct 10, 2010 8:02 pm

Niecodzienny widok *zmarszczył czoło* czy ktoś znał tego biedaka... Miał wrogów? wiele pytań kłębi mi sie po głowie...
?
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Ultim8 » Sun Oct 10, 2010 8:34 pm

*wchodzi do baru i powoli sie rozglada. Podchodzi do lady* Te, panie barman... Jednego mocniejszego co łaska... *Kladzie banknot na na ladzie i przesuwa go w strone mezczyzny. Po chwili marszczy brwi i pociaga nosem kilka razy* E, co tu tak spalenizna zajeżdża?
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby skotos » Sun Oct 10, 2010 8:38 pm

Zamknięte, do odwołania. A jak się nie podoba to wynocha. *słychać z zaplecza*
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Ultim8 » Sun Oct 10, 2010 8:57 pm

Dobra dobra... Rozumiem! *mówi niechetnie i zgarnia swoj banknot z lady* Ktos mnie tu nie lubi, spokojnie... *mowi jakby do siebie* O... Kastum... *zauwaza mezczyzne i natychmiast sie do niego przysiada* Witaj, pamietasz mnie? Rozmawialismy wczoraj. Bo wiesz... *wyjmuje z kieszeni polamanego papierosa i szybko zapala* ...potrzebuję sprzedac kilka poroży i futer renifera. Już ladnie obrobione, z jedwabiem od wewnątrz... Nie znalbys kogos, kto bylby zainteresowany? *usoni do gory dlonie* Rzecz jasna jak sie uda to i dla ciebie jakas dola sie znajdzie, prawda? *usmiecha sie pod nosem i lekko scisza glos* I mam tez jedno cacko dla prawdziwego kolekcjonera...
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby koksu » Mon Oct 11, 2010 4:45 am

*wstał gwałtownie, przewracając krzesło* To ty go zabiłeś *mówi pełen nienawiści*
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby gawi » Mon Oct 11, 2010 7:28 am

*przygląda się koksu myśląc i analizując jego zachowanie* najlepiej poinformowana osoba w tym mieście mówi że to Ultim , coś w tym musi być . Tym bardziej że Ultim raczej jest spod ciemnej gwiazdy .. może Sopel mu nie zapłacił za towar i tak tą sprawe rozegrał..*myśli głośno*
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Ultim8 » Mon Oct 11, 2010 10:46 am

Ej Ej! Chwila!? Co ja, czemu ja? Jestem tylko handlarzem i klusownikiem, nic wiecej! Nawet nie znalem czlowieka... *mowi nad wyraz spokojnie* Przyjechałem sprzedac tu swoj towar i nic wiecej, wskazali mi ten lokal, bo mowili, ze czasem maja tu miejsce pewne czarne interesy. *prychnal lekko* Teraz chcecie mnie wrobic w jakies błache morderstwo i przywlaszczyc sobie moje dobra, co? *kreci glowa i odstroznie odpala papierosa* Nie mylili co do tego miejsca, oj nie mylili... Lepiej szukajcie winnego miedzy soba, to wasz znajomek byl, nie moj...
User avatar
Tetro
Posts: 522
Joined: Thu Jun 07, 2007 10:54 am
Location: Baal

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Tetro » Mon Oct 11, 2010 11:36 am

winny zawsze się tłumaczy.
?
User avatar
Ultim8
Posts: 61
Joined: Thu Jul 09, 2009 9:45 am

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby Ultim8 » Mon Oct 11, 2010 11:59 am

*po raz kolejny krzywo sie usmiecha* Jak sie odezwe, to bedzie, ze sie tlumacze a tylko winny sie tlumaczy... A jak bede siedzial cicho, to powiecie, ze nic nie mowie bo chce sie schowac czy cokolwiek tam zatuszowac. *wzrusza ramionami* Nie mam zamiaru odpowiadac za czyjes wystepki... Chce tylko sprzedac poroża i skóry, dajcie mi spokój.
koksu
Posts: 165
Joined: Tue Mar 30, 2010 7:40 pm
Location: Polska, Zielonka

Re: Mafia III - Rosyjska Ruletka

Postby koksu » Mon Oct 11, 2010 12:44 pm

*patrzy mu w oczy spod kaptura. Mówi z nienawiścią, ale nie podnosi głosu* Nie bierz mnie za idiotę. Wziąłeś pod uwagę wszystko, nie pomyślałeś tylko o tym, że ludzie jednak umieją myśleć

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest