Mafia II

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Re: Mafia II

Postby Ula » Fri Oct 01, 2010 5:21 pm

*wychodzi z kuchni niosąc pieczonego prosiaka; stawiając go na jednym ze stołów, rzuca długie spojrzenie na Mikaelo Angelo (gawiego) i jego zabłocone, wojskowe buty* Coś... mi się nie podoba w tym chłopie. *mamrocze pod nosem do siebie*
Last edited by Ula on Fri Oct 01, 2010 6:08 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Mafia II

Postby gawi » Fri Oct 01, 2010 5:24 pm

a co we mnie takiego nie podobającego się? *rzuca do Ursuli skręcając powolnie kolejnego skręta* to że brzydka facjate posiadam?
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Re: Mafia II

Postby Ula » Fri Oct 01, 2010 5:31 pm

*wzrusza ramionami* I tak już mężatka jestem, więc nic mi do twojej gęby...ale na początku coś głośno o plotkach mówiłeś, a tu co? Kolejny trup. Ale dobrze to cię nie znam... licho wie. Innego pomysłu nie mam. Autoniusz to może zbok i degeneruch jest, ale człowieka by chyba nie zabił. Na Boga, toż on tutaj tyle lat jeździ... aż mnie dreszcze przechodzą. Lorenzo... to przechera, ale bałby się paznokcia złamać, a sami widzieliście co temu chłopakowi zrobiono... na pewno się bronił.
Image
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Mafia II

Postby gawi » Fri Oct 01, 2010 5:41 pm

mówiłem o plotkach i miałem racje bo w plotce tylko jest troche racji zawsze ... Autoniusz jest wśród ludzi z tego lokalu największym plotkarzem jak widać .. i rozsiewcą plotek bo prawie na każdego coś gadał dlatego stwierdziłem że jest najbardziej winny ...i tak nie jestem pewny mego oskarżenia ale jeśłi kogoś miałbym wskazać to właśnie jego najbardziej choć nie powiem inne typy też mi chodzą po głowie*zapala skręta i wypuszcza dym *
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Mafia II

Postby suchy » Fri Oct 01, 2010 6:45 pm

Mieszkańcy zaczęli spoglądać wrogo na Autoniusza. Pokazywali go palcami i szeptali coś między sobą.
- To on. Nigdy go tu nie ma, kiedy coś złego się dzieje - warknął jeden z nich.
- Tak, gdzie on się zawsze podziewa? - rzucił ktoś inny.
Szepty zaczęły stawać się coraz głośniejsze, aż przerodziły się w pokrzykiwania i wzajemne nawoływania.
- Brać go! To mafiozo! Musimy się go pozbyć sami!
Tłum rzucił się na osłupiałego Autoniusza, który nawet nie próbował się bronić i wyciągnął go z baru. Jedynie garstka osób została na swoich miejscach, jednak nikt nie zwracał na nich uwagi. Jedną z nich był doktor Sopel, który patrzył z pobladłą twarzą na rozszalałą tłuszczę, dopóki ta nie zniknęła za drzwiami.

- Na szafot z nim! Powiesić sukinsyna!
Ludzie pokrzykiwali coraz odważniej, dodając sobie nawzajem pewności. Poprowadzili Autoniusza w pobliże kościoła, gdzie rosły drzewa, które najlepiej nadawały się do tego, co zamierzali.
- Nie będzie trzeba truchła daleko ciągnąć, żeby pochować - ktoś zaśmiał się nerwowo.
Na gałąź starego drzewa szybko zarzucono solidny sznur i zawiązano pętlę. Skazaniec próbował bronić się ostatkiem sił, ale w końcu pętla została zaciśnięta na jego szyi.
Tłum zawahał się na moment, ale nie było już odwrotu. Autoniusz zawisł, przez chwilę widać było jak jego stopy kołyszą się bezwładnie...

Ludzie zaczęli rozchodzić się powoli, z poczuciem dobrze wykonanego obowiązku. Różnymi drogami, ale wszyscy zmierzali do tego samego miejsca - do baru, gdzie wszystko będzie można obgadać - albo pomilczeć razem. Tam jednak czekała na nich kolejna niespodzianka...
Przed wejściem widać było grupkę mieszkańców, powiększającą się powoli.
- Znowu... - wyszeptał ktoś.
Na ziemi leżał trup, z czarnym płóciennym workiem na głowie. Niedaleko leżała znoszona, skórzana torba, taka jaką miał...
- To doktor Sopel - powiedział Gabriel, który przykucnął przy ciele, zdejmując worek. - Ktoś strzelił mu prosto w środek czoła... - Spójrzcie też na to. - wskazał pierś mężczyzny.
Wystawała z niej strzykawka z grubą igłą, najwyraźniej wyjęta wcześniej z torby doktora.
Ludzie zaczęli spoglądać na siebie niepewnie.

Dzisiaj zginęły dwie osoby - doktor z woli mafii.
I Autoniusz z woli całego miasteczka. Autoniusz był niewinny, zabiliście jednego z was.


Macie teraz czas do niedzieli, aby przedyskutować swoją sytuację i podjąć następne decyzje.
Do 20 w niedzielę mieszkańcy mają czas na głosowanie, mafia na podanie mi następnego celu, a Zakonnica/Ksiądz i Katani na wskazanie mi wybranych przez siebie osób.
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Mafia II

Postby gawi » Fri Oct 01, 2010 6:53 pm

nie no teraz to już zaczynam się bac na serio ... nikt mi teraz nie wmówi ze to był wypadek albo samobójstwo *mówi palac papierosa , którego trzyma w trzesącej sie ręce*
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
Sayuri
Posts: 224
Joined: Fri Mar 30, 2007 3:36 pm
Location: czarny domek

Re: Mafia II

Postby Sayuri » Fri Oct 01, 2010 7:01 pm

*wyciera zasmarkaną buzię brudnym fartuszkiem*
A mówiłam, mówiłam, gdzie szatan mieszka.. Kaa nigdy mnie jeszcze nie oszukała, Kaa ma zawsze rację.
Image
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: Mafia II

Postby skotos » Fri Oct 01, 2010 7:50 pm

*w zamyśleniu patrzy na ciało lezące na podłodze* taaa Szatan jak nic ....
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Mafia II

Postby Greek » Fri Oct 01, 2010 7:50 pm

OOC: informacja o niewinności Autoniusza jest OOC czy wiedzą o tym nasze postacie? Jeśli tak to w jaki sposób się tego dowiedziały jeśli nie przez działania OOC?
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Re: Mafia II

Postby Ula » Fri Oct 01, 2010 8:00 pm

OOC: Greek... to Mafia, nie Cantr... jako rzecze MG, tak jest. OOC nie ma tu nic do rzeczy.
Image
Wró
Posts: 70
Joined: Thu Mar 18, 2010 2:37 pm

Re: Mafia II

Postby Wró » Fri Oct 01, 2010 8:01 pm

*spojrzała przerażona na ciało doktora, jej twarz powoli zaczęła robić się coraz bardziej zielona, przepychając się przez grupkę ludzi pobiegła w stronę najbliższego drzewa i zwymiotowała*
W moim cyrku wszystkie małpy moje
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: Mafia II

Postby skotos » Sat Oct 02, 2010 2:59 pm

I co dobrze się czujecie teraz? Zadowoleni? *rozgląda się dookoła* Mówiłem, że to nie Autoniusz ... On był zdolny do drobnych przekrętów, a nie do działania na taką skalę. Zresztą co to za pomysł, żeby zabijać miejscowego, kiedy tylu obcych w mieście? *kręci głową* Pomyślcie teraz trochę ...
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos
User avatar
marshall
Posts: 358
Joined: Sun Jan 15, 2006 3:28 pm
Location: Silesia Superior

Re: Mafia II

Postby marshall » Sat Oct 02, 2010 3:30 pm

*Do baru wchodzi ponury mężczyzna. Nie widuje się go tu często ale wszyscy znają tego podstarzałego jegomościa o niezdrowej, bladej cerze. To Gianluigi Marshalli - miejscowy grabarz. Zawsze w zakurzonym, wysłużonym, czarnym fraku, z siwiejącymi, sięgającymi ramion włosami zaczesanymi do tyłu i nienagannie przystrzyżoną wokół ust bródką. Bez względu na sytuację, zawsze wyprostowany jak struna, z nieobecnym, obojętnym wzrokiem. Poruszał się charakterystycznym sztywnym krokiem który wypracował zapewne przechodząc wiele kilometrów w konduktach żałobnych. To dziwne, ale jego głos idealnie współgrał z resztą jego jestestwa. Każde słowo niczym odmierzone co do grama na wadze szalkowej, każde wypowiedziane tym samym tonem. Rzec można - grobowym.
Tym razem jednak było w nim coś innego. Niemalże można było dostrzec promieniującą aurę... zaskoczenia? Niepokoju?*

Ostatnio... przyjmuję was... więcej...

*Sam nie możesz zdecydować się czy to było pytanie czy stwierdzenie*
\m/,
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Mafia II

Postby gawi » Sat Oct 02, 2010 4:54 pm

Ano wiecej ... niestety coś niedobrego sie dzieje w tej okolicy
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Mafia II

Postby KVZ » Sat Oct 02, 2010 6:09 pm

To napewno ten grubas zabił Sopla *wskazuje na grubą postać Saszy* Chciał byśmy go wskazali na licz, ale mu nie wyszło to go zabił sam. Pozatym pojawił się tu na krótko przed śmiercią BMT i nawet sie nie przedstawił i jest taki dziwnie podejrzany.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest