Mafia II

Ogólne pogawędki, ogłoszenia innych serwisów i inne niezwiązane z Cantr tematy.

Moderators: Public Relations Department, Players Department

User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Mafia II

Postby Greek » Mon Oct 04, 2010 6:34 pm

Gdybym się tak rzucał na Gabriela to zginąłby jako pierwszy. Nie mam pojęcia, kto może za tym wszystkim stać, ale musimy podjąć jakąś decyzję, bo inaczej mafia pozabija nas jednego po drugim.
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
Wró
Posts: 70
Joined: Thu Mar 18, 2010 2:37 pm

Re: Mafia II

Postby Wró » Mon Oct 04, 2010 7:56 pm

Panowie, ale po co się kłócić? Sytuacja już i bez tego jest dość nerwowa, a takie sprzeczki do niczego nas nie doprowadzą. Można porozmawiać na spokojnie, no i przecież są....hmmm...przyjemniejsze rzeczy do roboty *poprawiła się na krześle, odgarnęła włosy do tyłu i uśmiechnęła się czarująco* Choć muszę przyznać, że i Gabriel i Constantin zachowują się dość podejrzanie, tak samo z resztą jak pan Umarlak i mogę się założyć, że każdy z Waszej trójki ma coś na sumieniu *odwróciła się do Constantina* I nie mówię tu o przystawianiu się do innych facetów
W moim cyrku wszystkie małpy moje
User avatar
Greek
Programming Dept. Member/Translator-Polish
Posts: 4726
Joined: Mon Feb 13, 2006 5:41 pm
Location: Kraków, Poland
Contact:

Re: Mafia II

Postby Greek » Mon Oct 04, 2010 9:08 pm

Siedzisz całe życie w tej mieścinie i dość monotonną masz pracę to co możesz wiedzieć. Tutaj do niedawna nic się nie działo. Najchętniej bym się stąd zwinął, bo kto wie, kiedy na mnie przyjdzie pora. Pan Umarlak wygląda podejrzanie i po dłuższym zastanowieniu jest to moim zdaniem rzecz, która go oczyszcza z podejrzeń. *oblizuje wargi i drapie się po nieogolonych gęsto zarośniętych policzkach*
‘Never! Run before you walk! Fly before you crawl! Keep moving forward! You think we should try to get a decent mail service in the city. I think we should try to send letters anywhere in the world! Because if we fail, I’d rather fail really hugely’
User avatar
in vitro...
Posts: 1957
Joined: Sun Feb 26, 2006 11:11 pm
Location: Lake Bodom

Re: Mafia II

Postby in vitro... » Mon Oct 04, 2010 11:30 pm

Wciąż myślę, że to Lorenzo jest mafii, a razem z nim Gabriel (Jin). Co do pozostałej dwójki, to nie mam pojęcia, podejrzewałem Saszę, ale myliłem się. To może być ktoś, kto stara się nie zwracać na siebie uwagi.
cantr się posypał
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Mafia II

Postby KVZ » Tue Oct 05, 2010 2:12 am

To musi być Grabarz (Marshall). Do trzech razy sztuka. Tym razem trafimy Panowie *drętwy uśmiech*
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
Khe
Posts: 293
Joined: Sat Jul 09, 2005 6:51 pm
Location: Poland, Tychy

Re: Mafia II

Postby Khe » Tue Oct 05, 2010 8:30 am

Ja tu widze mala wspolprace dwoch osob. Mikaelo i Marietty. Wybacz, Marietto, ale nie bedzie tu solidarnosci zawodowej, ze sie tak wyraze. Nie wiem czemu, ale Mikaelo wyglada mi na opiekuna Marietty, choc ta chyba twierdzila, ze takiego nie potrzebuje. Najpierw moze pozbywali sie dluznikow, teraz moga pozbywac sie niewygodnych, albo po prostu niewinnych osob, zeby tylko odwrocic od siebie uwage. Mikaelo (gawi) wydaje mi sie tu bardzo podejrzany.
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: Mafia II

Postby skotos » Tue Oct 05, 2010 8:55 am

O pan Lorenzo się przebudził jak gdyby nigdy nic... Ale ja pamiętam, ze to biedny Autoniusz zawisnął kiedyś zamiast niego na gałęzi drzewka. I gdyby nie to, że mogę wybrać tylko jedną osobę i cały czas bardziej podejrzewam Gabriela (Jinchuuriki) to bym chętnie widział was obu na stryczku.
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Mafia II

Postby gawi » Tue Oct 05, 2010 10:19 am

Lorenzo słaba ta Twoja diagnoza... ja nie widze współpracy z Marietta w mojej osobie to pierwsze ... drugie może raz po raz jej pomagam wkońcu z niej piękna kobieta jest i wygląda na słaba...a trzy to jeśli byłbym ej opiekunem i zabijał niewinnych jakto powiedziałeś, to musiałbym postradać zmysły żeby zabijać potencjalnych klientów a zarazem ukręcać kurze znoszacej złote jaja łeb. Wybacz Lorenzo ale Twoje podejrzenia nie trzymają sie kupy . i jako czwarta osoba wskakujesz na krąg moich podejrzanych na pozycje całkiem wysoką zresztą.
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
Wró
Posts: 70
Joined: Thu Mar 18, 2010 2:37 pm

Re: Mafia II

Postby Wró » Tue Oct 05, 2010 3:06 pm

Widzisz Lorenzo...najwyraźniej niektórzy potrafią docenić prawdziwe piękno. Tak jak mówiłam wcześniej, zarabiam sama, jakoś trzeba sobie radzić w życiu. Matula chora i cierpiąca, już od dawna z łóżka się nie może podnieść, ojca od butelki nie można odciągnąć i nikt go do pracy nie przyjmie, a ktoś musi utrzymać rodzinę. Ale że taki mężczyzna jak Ty nie wpadł na to, że każda kobieta potrzebuje silnego, męskiego ramienia, które ją obroni, zwłaszcza jeśli jego właściciel jest niebrzydki? Mikaelo jest po prostu dla mnie miły i nie traktuje mnie z wyższością. Nie wiem, gdzie tu widzisz współpracę, ale nie wszystkim niestety dany jest dobry wzrok. Muszę przyznać, że się rozczarowałam, ale cóż...wiesz jaką moc ma informacja przekazywana z jednych ust do drugich i jeszcze przez klika następnych? Wkrótce może się okazać, że Twoje klientki znajdą sobie inny obiekt zainteresowań, bo stwierdzą, że nie potrafisz sprostać ich wymaganiom i wtedy takie zadbane rączki na nic się nie zdadzą.

Słucham tak cały czas i myślę, że Gabriel (GKC) jest najbardziej podejrzany. Za każdym razem kiedy ktoś zostaje zamordowany, on pierwszy jest na miejscu zbrodni
W moim cyrku wszystkie małpy moje
User avatar
Ula
Posts: 1042
Joined: Thu Mar 23, 2006 3:17 pm

Re: Mafia II

Postby Ula » Tue Oct 05, 2010 3:28 pm

Gianlugi (Marshall) w mojej gospodzie? *unosi brwi i mamrocze, przecierając szmatą brudną szklankę* Co to? Nieboszczykom skończyły się złote zęby do wyrywania czy jak? Nigdy nie wypełzał z tej swojej nory tutaj... hmm... i jakiegoś miejscowego też skurkowańcy mogli zwerbować, za dobrze się orientują... bo niby skąd mieliby znać biedną Justine, świeć Panie nad jej duszą...
Image
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Mafia II

Postby gawi » Tue Oct 05, 2010 5:10 pm

*długo sie zastanawia skręcajac papierosa.Robi wrażenie że jest zakłopotany. Mówi po cichu jakby do siebie* tylu podejrzanych .. tyle osób które mogą mieć coś wspólnego z morderstwami .. jak wybrać taego który jest za to odpowiedzialny ... niech będzie może rzeczywiście to jego sprawka...może chce szybko się wzbogacić się ... Typuje wiec że jest toMarshall Grabarz *zapala papierosa * ale nigdy nie ma pewności czy oskarżamy winnego ...
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
suchy
Posts: 2000
Joined: Mon Aug 28, 2006 10:06 am
Location: Under your bed, waiting for you to turn off the light

Re: Mafia II

Postby suchy » Tue Oct 05, 2010 6:25 pm

Niestety, po raz kolejny brak weny ;)
Zwłaszcza, że wśród aktywnych graczy zostało niewiele ponad mafię i gra przestaje mieć sens...

Więc, zaczynamy...


Decyzją mieszkańców stracony został Marshall. What a surprise, był niewinny. Po raz kolejny pozbyliście się jednego z was.

Mafia również dokonał dzisiaj zabójstwa. Jej ofiarą padł GreeK. Oto opis morderstwa, jaki dostałem od mafii:
Najpierw wyrwane zostały mu paznokcie od wszystkich palców jakie człowiek tylko posiada. W następnej kolejności odcięte zostały mu sutki. Potem został nadziany na pal który ustawiono wraz z ciałem w pozycji pionowej. Następnie tępym narzędziem zrobiono mu dziurę w brzuchu i wystawiono wątrobę na wierzch. Na samym końcu wydłubano mu oczy. Oczy porzucono na drogę na pożarcie bezpańskim zwierzętom. Kolejność była tak ustawiona żeby ofiara widziała co z nią się robi i żeby na twarzy widniał śmiertelny zarys bólu jaki mu zadano.
Sadystów jakichś wybrałem do tej mafii ;)

Macie teraz czas do czwartku, do 20 na kolejne głosowanie. Do tego czasu czekam też na decyzje Zakonnicy/Księdza, Kataniego i Mafii.

Życzę mieszkańcom więcej powodzenia w wybieraniu ofiar ;>
You still stood there screaming
No one caring about these words you tell
My friend, before your voice is gone
One man's fun is another's hell!

Wyjdź z domu. Może pod twoim blokiem napierdalają się magowie.
User avatar
gawi
Posts: 1045
Joined: Thu Mar 08, 2007 2:42 pm
Location: Poland, Poznan

Re: Mafia II

Postby gawi » Tue Oct 05, 2010 6:46 pm

*wychodzi z lokalu i po chwili wraca cały blady*tam .. tam na zewnątrz przed lokalem ... przy drodze..*jąka powoli* tam *pokazuje drżącą ręką* Greek...
[img]http://img338.imageshack.us/img338/3060/swiniajj0.gif[/img]

http://gawi.posadzdrzewo.pl
User avatar
KVZ
Players Dept. Member
Posts: 5309
Joined: Sun Sep 28, 2003 7:04 am
Location: Vlotryan
Contact:

Re: Mafia II

Postby KVZ » Tue Oct 05, 2010 8:10 pm

O k... Kto mu to zrobił? Niech tylko dorwe tego... sku... sadyste. Tylko mi wolno w taki sposób zabijać, chociaż nawet mi by to sie nie zdarzyło. No comment... Mam już jednego podejrzanego, ale nie wiem czy gadać, czy poczekać na wasze typy... Ech. Grabarz biedny, przynajmniej nie będzie musiał już składać nieszcześnika do trumny.
Corruption born inside. I'm part of dark side / A.F.K. / We'll steal your dreams and control your minds
https://twitter.com/DukeKVZ / http://www.futurerp.net/pages/link.php?id=24880
User avatar
skotos
Posts: 198
Joined: Sun Jan 17, 2010 7:02 pm
Location: Trójmiasto i okolice

Re: Mafia II

Postby skotos » Tue Oct 05, 2010 8:36 pm

No to zostało 12 osób ... raczej niewiele. Coś mi się widzi panie Umarlaku, że pańskie typy się nie sprawdzają za bardzo. ... Sasza, ... Grabarz ..... Daje to do myślenia, przynajmniej mi.
... I'm pulling your strings
twisting your mind and smashing your dreams
Blinded by me, you can't see a thing
Just call my name, `cause I'll hear you scream
skotoooooooos

Return to “Dyskusje niezwiązane z Cantr”

Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 1 guest